Seznam: Spolehlivé internetové obchody (Vaše zkušenosti)

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 19. 4. 2011 16:44

Rasty_CZE: spokojených zákazníků jsou jistě mraky. Prodat zboží dokáže každý. Až dojde na reklamace či jiné problémy, můžeš pocítit nevýhodu šedivkůřů. Cena jo, dobrá, ale není to všechno!
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod radek.kovacik 21. 4. 2011 17:10

Já můžu za sebe doporučit internetový (i kamenný) obchod Mobilfone. Prodávají pouze zboží z české distribuce a mají seriózní jednání a celkem slušné ceny. Případné další názory zákazníků najdete na Heurece.
radek.kovacik
Junior

Odeslat příspěvekod tekat00 23. 4. 2011 23:26

Zdravím,
co si myslíte o NextMobil ? Mají tu HTC Desire Z za nějakých 8k.
Šedivka? Přemýšlím, že si pořídím nějaký HTC, jenom si chcí být jistej, že to šedivka nebude.

http://www.nextmobil.cz/htc_desire_z-001v
tekat00
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 24. 4. 2011 07:33

Jo, to jsou šedivky. Ta cena ti není podezřelá? Jedna z nejnižších v ČR a ty se ptáš, jestli to není šedivka. Přečti si taky recenze na heuréce.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod BreC 24. 4. 2011 07:55

100% šedivka
Lidi jsou jak ryby, někdy plavou proti proudu.
BreC
Junior

Odeslat příspěvekod Mattworld 25. 4. 2011 17:47

Nějaké zkušenosti s tímto zahraničním e-shopem? Děkuji. http://www.fizi.com/
Mattworld
Junior

Odeslat příspěvekod kutil_1 25. 4. 2011 18:06

Zdravim,
ma uz nekdo zkusenost http://www.world-shop.cz/ a http://www.world-obchod.cz/ ??? jak se divam na sablonu tak bych rekl ze to je jedno a to same, akorat v jinych bravach. Herkura je oba zna ale jedina recenze pred zahajenim jejich cinnosti je neduveryhodna.
kutil_1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod horava2 25. 4. 2011 23:04

Máte někdo zkušenosti s eshopem: mobilzababku.cz?
horava2
Junior

Odeslat příspěvekod ---igi--- 26. 4. 2011 07:11

Nevím jestli mi to moderátor nesmaže, předem se omlouvám, ale můžu doporučit mobilsezarukou.cz, kde jsem bral N8 já. Oficiální pro český trh mají za 9990. Pozor mají tam i šedivky, ty mají označeny jako EU distribuce, musí být označení CZ distribuce.
Naposledy upravil Kniter dne 26. 4. 2011 16:26, celkově upraveno 1
Důvod: Pripojene k teme
Motorola D520 - N3210 - Siemens S35i - N6210 - N6310i - Siemens M50 - N6510 - SE T610 - Samsung S500 - N6100 - SE K500i - Samsung E720 - N70 - SE K750i - N6120 - N6267 - SE V630i - N6500 Slide - SE C510 - E52 - N8
---igi---
Junior

Odeslat příspěvekod Khondor 26. 4. 2011 22:06

Ja.Ri.N píše:Zdarec, nemátě někdo zkušenosti s http://www.mobilzababku.cz ??
Na heurece mají asi 20 hodnocení a všechny kladný.. KDyž sem volal na informace, abych se zeptal jestli můžu v případě poruchy do autorizovaného servisu v Brně, tak mi bylo řečeno, že můžu...

Prosím o radu, chtěl bych SE XPERIA X10 - Mají tam akční cenu s komplentím balením.. V Brně mají pouze telefon - kdybych si kupoval kartu + pouzdro je to další 1000 kč navíc..

Díky za rady :-)

Kupoval jsem tam Samsung Wave. Nejprve jsem obdržel mobil který byl poškozený (prasklý kryt), navic také krabička již byla několikrát použita, soudě podle manualu, defaultního jazyku, a jazyku všech manualu, byl z arabských zemí. Potom mi poslaly uplně jiný typ mobilu, který nepodporuje češtinu a prodává se za cenu o 500 Kč menší. Komunikaci emailem radši snad ani nezkoušejte. Pokud zavolate na mobil tak jen na ten druhy v pořadi, a nejméně 7krát, pak Vám to snad nepověsí. Bohužel pokaždé Vám to zvedne někdo jiný a absolutně netuší o co Vám jde, musite vždy znovu a znovu povídat stejný příběh. Věřte mi nestojí Vám to za těch pár korun, které ušetřite, nakupte raději od nějakého solidního obchodu viz recenze zákazníků.
Khondor
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dr._lukas 27. 4. 2011 18:52

tadykoupimmobil.cz ... mobilnilnitelefony.as ... zná někdo? Osobní zkušenosti? Šedivky to jsou.. spíš mě zajímá zkušenost s reklamacema
dr._lukas
Junior

Odeslat příspěvekod jindra999 29. 4. 2011 15:33

TS Bohemia, jednoznačně, deset let tam nakupuju. Czech Computer samozřejmě taky a Alfa Computer.
jindra999
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mixky 2. 5. 2011 14:21

mate nekdo zkusenost z posledni doby s www.mp.cz a jejich zanovnimi mobily?
mixky
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 8. 5. 2011 16:08

Jsou to nove nepouzite telefony,jen je nekdo rozbalil,kouknul a nekoupil,jsou netknute a nepouzivane s plnou zarukou 24 mesicu.
uiqjirka
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod macik 10. 5. 2011 13:36

Dobrý den, je zde někde seznam už PROVĚŘENÝCH a SPOLEHLIVÝCH e-shopů? Nějak jsem se k němu neproklikal. Díky.
macik
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka