telefony prodejna Brno

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod ste78 2. 8. 2008 12:36

Dobrý den, potřebuji sestře koupit nový telefon. Protože je velice náročná, vyžaduje cestu do nějaké prodejny na "ohmatání" telefonů.

Poradí mi někdo z Brna nějakou vetší prodejnu, kde je slušné zacházení, velký výběr a nejsou přemrštené ceny (jak to velice často v kamenných obchodech s touto technikou bývá)?

Děkuji moc za jakoukoli odpověď.

Štěpán
ste78
Junior

Odeslat příspěvekod Anonymni 2. 8. 2008 12:42

mobilpohotovost.cz na svobodaku... nz
Anonymni

Odeslat příspěvekod Sattero 3. 8. 2008 01:05

Pak na ohmatání a příjemnou obsluhu není špatná nokia (olympia, třeba), jen si tam nic nekupujte, stojí tam vše až přespříliš :)

Mobilpohotovost najedete u vchodu do domu pánů z lipé. Další možnosti vesměs ani nejsou. Pak ještě občas Vodafone :)
Sattero
Junior

Odeslat příspěvekod ste78 3. 8. 2008 16:51

Děkuji moc, zítra jdeme na to :)
ste78
Junior

Odeslat příspěvekod tomopk 3. 8. 2008 17:16

cybex.cz ;-)
HD2
tomopk
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Sattero 3. 8. 2008 17:39

asi nevíš, že tam ti na ošahání mobily nevyndají :)
Naposledy upravil seterwohipikule dne 3. 8. 2008 17:50, celkově upraveno 1
Důvod: odstraněna citace
Sattero
Junior

Odeslat příspěvekod mcintosh666 3. 8. 2008 18:39

Já bych ti doporučil obchod Alfamobil na Poštovské 4. Mají sice telefony z dovozu, ale za super ceny a s dvouletou zárukou a ošahat si je můžeš jak chceš.Koukni na jejich web http://www.alfamobil.cz
mcintosh666
Junior

Odeslat příspěvekod NicolasB 4. 8. 2008 19:31

Tak na ošahání může zajít i do satronu ale koupit to musí jinde. Co jsem tam dřív kupoval telefon tak mi ho vždycky dali osahat funkční telefon a né žádnou maketu ale pár let to už je.
NicolasB
Junior

Odeslat příspěvekod Dix_ 4. 8. 2008 19:33

Zkus značkovy prodejny operátorů,tam nejsou šedivky,všechno oficiální distribuce.
Bez bodů
FI 1.4 44 KW
FIIC 1.2 51 KW Sport
Auto jedině s automatem
Dix_
Junior

Odeslat příspěvekod mcmichal 5. 8. 2008 11:31

tak zpaměti mají dost telefonů v T-Mobilu na Svoboďáku a v TESCU (ve Futuru), když už budeš v tom TESCU, tak v druhém patře je Eurostar, kde mají pár kousků a co já tam byl, tak tam zrovna byl dobrej prodavač, normálně mi vytáhl pár telefonů na vyzkoušení (btw chtěl bych vidět, co by dělal, kdybych s tím telefonem pláchnul :D). U O2 ani Vodafone jsem se nedíval. potom se ještě můžeš podívat v DATARTu a ElectroWorldu, zase ale musíš narazit na ochotnýho prodavače.
 Macbook Pro Retina 13" mid-2014

Intel Core i5 4440 + Noctua U14S / ASUS B85M-E / 8 GB DDR3 / Corsair RM 650x / MSI GTX 970 GAMING / Intel 530 120 GB / FD Define R4 + 6× Noctua NF-P14s redux-900
mcmichal
Junior

Odeslat příspěvekod ste78 5. 8. 2008 16:56

Tak díky všem za pomoc, mise splněna :)
btw: nakonec si vybrala nějaký vysouvací LG :D
ste78
Junior