Seznam: Spolehlivé internetové obchody (Vaše zkušenosti)

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz


Odeslat příspěvekod lokomot1 8. 7. 2020 13:09

No a kolik je na tomto honosném reprezentativním sídle firem? Hodně. Důvěryhodnost vskutku vysoká.
No a jestli si někdo myslí, že tam mají třeba jen sídlo, ale provozovnu jinde, tak bohužel, reklamace se posílají přesně na tuto adresu(teda teoreticky..)

Jako nic nemám proti začínajícím nebo menším shopům. Je to tak půlrok co jsem nakupoval na xevos-store, který v té době neměl na heurece skoro žádné pozitivní recenze. Taky začali s nižšíma cenama a byl to mírný risk. Nakonec jsem tam sehnal 2 notebooky a ušetřil hromadu peněz. Dnes to vypadá, že budou fungovat dál, tak reklamace asi ok, každopádně maj cz distribuci, tak se to snad dá řešit i u výrobce.
Ale tohle bych teda osobně rozhodně neriskoval.

Tak bych to shrnul:
Podivný web
Podivné sídlo
Nemožnost platby kartou nebo dobírky
Neexistence na heurece, zboží
Nízké ceny(zaokrouhlovane na celé koruny, stovky, tisíce)
Neexistují žádné věrohodné pozitivní reference
Ještě něco?
Jestli tam nakupovat nebo ne ať se rozhodne každý sám, většina je sveprávná...
lokomot1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod orgasmic 8. 7. 2020 14:43

Malý začínající shop se nikdy nedostane cenama pod největší hráče na trhu. Si asi všichni myslí jaký tam jsou marže :D
NEevlim, tedy jsem.
orgasmic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radim 8. 7. 2020 15:09

Já vidím realitu přesně opačně - největší hráči na trhu jsou skoro vždy na cenovém chvostu, takže místa, jak se pod ně dostat, je habakuk.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slavek 8. 7. 2020 15:52

Neřešte nějaké marže :-) Ten business "sedivek" je založený na nákupu v zahraničí a následném neodvedení DPH. Často se taky jedná o různě repasované polofunkční přístroje atd.
Co se týká tehle firmy, tak vidím "velký špatný" :-) namátkově apple SE 2020, cena bez DPH u CZ distribuce je cca 10500,- bežná marže velkoobchodu na apple produkty je max 7-10% takže dejme tomu 9500 bez dane je asi minimum, za co to nakupují "velcí hráči", kdyz budu hodne přehánet, tak 9tis. No oni inzerují 6700, tak jako za ty peníze jich třeba Alza vezme kamion!
Slavek
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 8. 7. 2020 15:56

radim píše:Já vidím realitu přesně opačně - největší hráči na trhu jsou skoro vždy na cenovém chvostu, takže místa, jak se pod ně dostat, je habakuk.

To je to samé, jako kdyby jsi tvrdil, že malý vesnický obchůdek se může cenami dostat pod velké obchodní řetězce ;-)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kitt2002 8. 7. 2020 17:12

https://www.zbozi.cz/obchod/145893/

První nějaká recenze.Je jasné,že negativní recenze se objeví ihned a kladná později pokud vůbec.Ale ceny jsou trochu podezřelé.
Kitt2002
Junior

Odeslat příspěvekod radim 17. 7. 2020 22:15

Nick Cave píše:
radim píše:Já vidím realitu přesně opačně - největší hráči na trhu jsou skoro vždy na cenovém chvostu, takže místa, jak se pod ně dostat, je habakuk.

To je to samé, jako kdyby jsi tvrdil, že malý vesnický obchůdek se může cenami dostat pod velké obchodní řetězce ;-)


No však jo, no a? V čem je problém?? Pokud kolem toho obchůdku chodím, tak proč bych tam nenakoupil?
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Robo2006 18. 7. 2020 09:32

Díky za reakce k mému dotazu na levnymobil.eu (tím nemyslím ty kecy jen ho nechte, ať si to zkusí, apod.) jsem jen trochu obezřetný, tak jsem se slušně zeptal a nic tam naštěstí nekoupil. Už je to v rukách Policie.
Robo2006
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lokomot1 4. 9. 2020 06:32

Tak jsem si říkal, že se mrknu na ten slavný web levnymobil.eu, jak jim jde business a...
Nepřekvapivý výsledek
Přílohy
Screenshot_20200904-073124.jpg
lokomot1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod johnface1987 5. 11. 2020 06:30

Ahoj. Koupě Poco f2 Pro... Čajnamobil, max-shop, Aliexpress nebo něco jiného? Díky za radu.
johnface1987
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 5. 11. 2020 08:29

Max-shop, ověřený eshop s EU distr.
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 5. 11. 2020 15:04

S cajnamobil nemám dobrou zkušenost co se reklamace týká. Už bych tam znovu nekoupil.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod johnface1987 6. 11. 2020 05:44

Nick Cave píše:Max-shop, ověřený eshop s EU distr.


Tak Max-Shop ne. Tam mi vlastně zamítli reklamace nefunkční LG G5. Kdy fix GPS trval více jak minutu a GPS vypadávala, jednoduchá závada a telefon k tomu ještě přišel ze servisu podřený a tuším pozdě. Což nemá pro mě smysl připlácet 1000CZK.

čajnamobil nemá skladem. Mobily.eu?? Jde mi o zkušenosti. Komentáře si mohu přečíst sám.
johnface1987
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 6. 11. 2020 07:24

johnface1987 píše:Ahoj. Koupě Poco f2 Pro... Čajnamobil, max-shop, Aliexpress nebo něco jiného? Díky za radu.

je zvláštní, že jsi Max-shop nejdříve navrhl sám jako jednu z možností...
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků