Mobil do 20 000 SK s wifi, gps a s dobrym fotakom

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod DaDi-6 19. 11. 2008 21:57

Gtbiker píše:Jestli si chtěl tu gps využívat nějak víc než než pouze na vkládání gps souřadnic do fotek tak se na c905 vykašli.Mezi 5mpx fotoaparáty dnes najdeš lepší foták než u c905.Být tebou a mít dostatečné finance tak jdu do Nokie n85 nebo Nokie n95 8gb ani jednou neuděláš chybu navíc n95 8gb už má celkem odladěněj firmaware takže by to měl být stabilní telefon.Ovšem pokud se porozhlédneš po ostatních značkách telefonu tak v tvé cenové kategorii najdeš mnoho telefonu které budou vyhovovat tvým požadavkům.Pokud by si se více rozepsal o tom co si představuješ tak ti klidně zkusim najít lepší telefon který ti bude vyhovovat více.

Noo vidim ze celkom si sa toho chitil mi trosku pomoc.

Ked som uz mal tie peniaze tak som chcel jednoznacne N96 ktoru mi amateri schvalovali.

Potom som prisiel tuna a mi N96 vyhovorily co som bol dost prekvapeny. Je to novinka a ludia to nechcu nechapem.

Ja potrebujem telefon ako som uz pisal hlavne na volanie ale hlavne aj na somariny,
Telefon vyuzijem na hranie hier, pocuvanie muziky, ked budem sediet v kaviarni aby som sa pripojil na wifi a robil somarinky.
A jednoznacne chcem tel ktory bude robyt dobre fotky aby mi sluzil ako ako fotoaparat (a ked budem chciet aby som si aj mohol fotky vyvolat ktore som spravil s mobilom)
A jednoznacne by som aj chcel vyuzit GPS tim ze uz budem vodic auta a hoci to nebude GPS ako GPS ale pre srandu a styl.
Proste chcem tet z tych zakladnych oblasti ktore chce mozno aj 15 rocny chalan aby sa s telefonom mohol hrat.
DaDi-6
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 19. 11. 2008 22:07

Nechápeš, proč jsme ti vymluvili? Čti, co jsme napsali, přečti recenze. Nokia šlápla s N96 prostě vedle. Třeba ten zadní kryt, trochu do něj bouchneš a máš ho i s baterkou v ruce nebo na zemi. Nenabízí toho oproti N95 tolik navíc, aby u ní ospravedlnili takovou cenu.
Pokud chceš, kup si ji a neptej se nás. Budeš mít dobrý pocit, že utratíš bezmála 20 papírů za nedodělek.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod tomopk 19. 11. 2008 22:09

DaDi-6 píše:Potom som prisiel tuna a mi N96 vyhovorily co som bol dost prekvapeny. Je to novinka a ludia to nechcu nechapem.

Problém je v tom že to čo zvláda N96 dokáže aj skoro o polovicu lacnejší telefón (N82).
Navyše za toľko peňazí je hanba kupovať si telefón s tak zlou konštrukciou.
HD2
tomopk
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kamil2268 20. 11. 2008 15:07

téměř 5 stran se tu bavíme o ho.ně, nechápu co pořád řešíš, dali jsme ti tu na výběr špičkové mobily, které jsou téměř dvakrát levnější než tvůj limit, a ty pořád vymýšlíš jak utratit 20 000 i kdyby měl na prd konstrukci, nachápu to, jestli chceš být opravdu cool, in a já nevím co ještě tak si kup něco s osmičkové řady nokie
kamil2268
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Gtbiker 20. 11. 2008 18:06

To je taky možnost jenže nokie řady 8xxx sou luxusními telefony které nejsou multimediální.Takže jestli chceš telefon na machrovinky atd...tak se tu můžeme všichni shodnout na n82 nebo na n95 8gb.Pokud si od nás nechceš nechat poradit kup si nedoladěnej telefon za nedoladěný peníze.Tímto bych řekl že jsme z naší strany skončily vyber si sám jaký telefon se ti více líbí designově atd....
Dál si myslim že je tohle téma zbyteční rozebírat a nebál bych se ho zamknout. :arrow: :!:
.
Gtbiker
Junior

Odeslat příspěvekod DaDi-6 20. 11. 2008 20:06

Ja viem ja som sa na to nehneval ze ste mi tu NOkia N96 vyhovorili ja som rad len som tomu trosku nechapal ze prečo je to tak. Preto som tu aj pisal aby ste mi poradili uz mam jasne ze N96 si nemam kupit a jak vidim asi si kupit tu N82 Alebo je tu este jedna moznost pockat este do jari. Ale oplati sa mi neviete niekto ze sa chysta nejaky novy model od nokia SE alebo od hocikoho ineho ? NIeco dobree ?
DaDi-6
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 20. 11. 2008 20:12

Nevíme, páč nevěštíme ;-)
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Chester 20. 11. 2008 20:15

Nove modely sa chystaju vzdy :lol:
Sony Ericsson T310 -> Sony Ericsson T68i -> Sony Ericsson T610 -> Motorola V300 -> Nokia N70 -> Nokia N80 -> Nokia N95 -> Sony Ericsson Xperia X1 -> HTC Desire
Chester
Junior

Odeslat příspěvekod DaDi-6 21. 11. 2008 19:45

Takze nakoniec to bude celkom inaksie ... :(

Oco si bere pausal od Orange a mi povedal ze mi zobere hocijaky fon za aky si zaplatim ze jemu new netreba tak teras mi poradte ktory fon z Orange by som si mal vziat ?

Ale je tu este jedna mozno ze aj Nokiu N95 8GB z T-mobile ale to je otazne.
DaDi-6
Junior

Odeslat příspěvekod kamil2268 21. 11. 2008 19:49

tak k tomuto nemám co bych dodal... :roll:
kamil2268
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Chester 21. 11. 2008 20:37

Prosim moderatora, aby zamkol tuto temu, cele to nema vyznam a nikam to nespeje. Dakujem.
Sony Ericsson T310 -> Sony Ericsson T68i -> Sony Ericsson T610 -> Motorola V300 -> Nokia N70 -> Nokia N80 -> Nokia N95 -> Sony Ericsson Xperia X1 -> HTC Desire
Chester
Junior

Odeslat příspěvekod matho83 21. 11. 2008 21:00

To bude najlepsie
Konecne klud
ale nie od s60
v.i.p. roku 2008
Kto sa smeje naposledy ten sa smeje najlepsie
matho83
VIP uživatel

Předchozí stránka