Samsung Wave nebo Samsung Omia I8000

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod thank 3. 6. 2010 18:30

Ahoj.
Nadesla doba, kdy se rouhoduji koupit novy mobil. Bohuzel se nemohu rozhodnout mezi Samsung Wave a Samsung Omnia i8000.

Mate s temito mobilama zkusenost?
Poradite s vyberem?

Diky

H

Požadavky jsou standardní:
sms, email
synchronizace kontaktu, kalendar atd.
internet (bez socialnich siti)
neme foto, video
moznost instalace dalsich aplikaci
min prohlizet MS Office, PDF
hudba
Naposledy upravil thank dne 4. 6. 2010 07:11, celkově upraveno 1
thank
Junior

Odeslat příspěvekod MrViki 3. 6. 2010 19:09

Měl jsem I8000 a byl plný chyb a pomalý, takže jsem ho obratem prodal. Z těchto dvou tedy rozhodně Wave nebo alternativu HTC Desire.
MrViki
Junior

Odeslat příspěvekod KIMI1492 4. 6. 2010 07:03

a nějaký požadavky by nejsou ? takhle těžko říct ;-)
FORZA FERRARI !!!
KIMI1492
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Jackal 4. 6. 2010 07:11

Já měl také Omnia II a je to suprový telefon. Po nahrátí nejnovější ROM, bez sebemenších problémů, mohu vřele doporučit. Jen je menší RAM, ale dá se vyžít, já ho prodal, protože jsem přešel na Android.
NB: ACER Aspire 7741G, Intel® Core™ i5-430M 2.27GHz/2.53GHz, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 7 64bit Home Premium, Avast! Internet Security 5
Telefon: HTC HD7, Dell Streak Mini, CoPilot Live 8.2.0.406 - Evropa 2010/03 (17.12.2010), Navigon 2.6.1 - Europe
Jackal
Junior

Odeslat příspěvekod thank 4. 6. 2010 07:23

KIMI1492 píše:a nějaký požadavky by nejsou ? takhle těžko říct ;-)

Uz je to tam :-)
thank
Junior

Odeslat příspěvekod Kasprik 4. 6. 2010 20:48

Mám Omnii II a to co požaduješ umí. Jen si tam nech nahrát novější romku, která je stabilní a rychlá a doporučuju SPB shell a vypnout ty blbosti od samsungu. Nahraješ do toho cokoliv. MS office tam je už nainstalovaný-World, Power, excel, note. Emailových klientů tam můžeš mít kolik chceš. Synchronizaci provedeš přes outlook. Internet tam je opera mobile. Samozřejmě tam máš klienty na fejzbůk, twiter, picasa atd.
Kasprik
Junior

Odeslat příspěvekod Carismatico 5. 6. 2010 08:45

Měl jsem před pár týdny Omnii II a teď Wawe a jednoznačně ti řeknu, Omnii ne. Wave je úžasný telefon, sice má své mouchy. Ale skoro ve všech směrech je lepší jak Omnie.
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie

Odeslat příspěvekod KIMI1492 5. 6. 2010 20:48

takže dneska jsem je nachvíly měl oba v ruce a musím ti říct že mě oba příjemně překvapily .
Omnia II mě překvapila svou vysokou rychlostí ( na to že je to windows mobile telefon ) a to i přesto že uživatelské prostředí přišlo nádherně animované a přívětivé .
Samsung Wave mě překvapil tím že uživatelské prostředí je velmi přívětivé na ovládání prsty ( u menu je zde jednoznačná inspirace u iphonu ) a také mě překvapil opravdu skvělý displej který nádherně reagoval a byl skvěle citlivý ( pro mne až nezvykle hodně ale jde o zvyk a považuji to rozhodně za výhodu ) a samozřejmě nádherné barvy ( hlavně černá ) díky Super Amoled displeji .
Rozhodnutí je na tobě , doporučuji ti si je ozkoušet ( např . v značkové prodejně Samsungu kde si je mužeš vzít k sobě a porovnávat ) pokud by ti nevadilo to že na OS Bada ( Samsung wave ) není zatím tolik aplikací tak bych asi šel do něj . Určitě na něj budou aplikace rychle přibívat protože to je dle mne velmi kvalitní telefon.
Mé zkušenosti ber tak trochu s rezorvnou měl jsem telefony v rukou asi 10 minut , takže to jsou takové bezprostřední první dojmy . :)
FORZA FERRARI !!!
KIMI1492
Mírně pokročilý