Sonyericsson do 5000Kc (Foto,GPS,vacsi display)

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod PEPATOR1975 10. 3. 2012 16:17

Dobrý den, prosím o radu jaký telefon Sony Ericsson vybrat - měl by mít dostatečně kvalitní foťák na příležitostné focení (protože klasický foťák pravidelně zapomínám doma) a displej na kterém by bylo bylo něco vidět pokud bych mobil použil na navigaci - ale zase aby mi svojí velikostí neutrhnul kapsu u kraťas :-). A cena by neměla překročit 5000,-Kč Zatím se rozhoduji mezi těmito :Sony Ericsson Xperia Ray, Sony Ericsson Xperia Neo V, Sony Ericsson Xperia Mini Pro a Sony Ericsson WT19i Live with Walkman. Děkuji za každou radu
Naposledy upravil Kniter dne 10. 3. 2012 18:18, celkově upraveno 1
Důvod: Presunute, upraveny nazov temy
PEPATOR1975
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ZdenekP 10. 3. 2012 16:18

Já jsem teď koupil SE Xperia Pro a začínám být spokojený. Až překonám drobnosti, které řeším na viewtopic.php?f=9&t=1163432, tak bude všechno OK.
Doporučuji přidat pár peněz a zkusit ho.
ZdenekP
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 10. 3. 2012 17:40

Neo V a Ray mají lepší rozlišení displeje a Neo má ještě HDMI. Mini pro má hw klávesnici. Jinak jsou podobné.
Do 5000 korun se dá sehnat Neo V a Ray jen jako šedivka. Mini pro je těsně pod 5000 korun a Live Walkman již od 3554 korun.

-- 10. 3. 2012 17:42 --

Jinak mám Neo V a Live walkman, měl jsem Mini pro. Takže jestli máš dotaz a budu-li vědět, tak odpovím.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod PEPATOR1975 11. 3. 2012 14:52

Díky za odpověď, pokud bych se tedy rozhodoval mezi Live walkman a mini pro tak byste mi doporučil který z nich ? Rád bych na něm zkusil geocaching a také sem tam něco vyfotil.Pokud dám srovnání na mobilmanii tak tyto dva tam mají cca stejné parametry. Nevím jestli hw klávesnice je zas tak užitečná -můj kolega měl tuším vivaz s klávesnicí a říkal že už ji téměř nepoužívá..
PEPATOR1975
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Reku 11. 3. 2012 14:56

Pokud není potřeba klávesnice, tak Live Walkman. Má totiž o něco větší displej.

-- 11. 3. 2012 14:57 --

Jinak jsou opravdu v podstatě stejné, až na velikost displeje a hardwarovou klávesnici.
Naposledy upravil Reku dne 11. 3. 2012 14:57, celkově upraveno 1
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Rattus rattus 11. 3. 2012 14:57

Jednoznačně Live Walkman. Ta cena je bezkonkurenční.
Rattus rattus
Junior