Jaký mobil s Windows 8 do 5000,- ?

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod podzamak 24. 6. 2013 19:43

Dobrý den, jaký telefon je nejlepší nebo nejvhodnější s operačním systémem Windows 8. Po telefonu hlavně požaduji svižnost systému a taky praktičnost.Celkem sleduji trh,ale chci vědět Váš názor. Vahám mezi Nokia Lumia 620 , HTC Windows Phone 8S a HUAWEI Ascend W1. Který z těchto mobilů je ten ''nejlepší''. Díky moc.
podzamak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kentus 24. 6. 2013 19:45

Lumia 620 je jasná volba vzhledem k podpoře ze strany Nokie.
kentus
Junior

Odeslat příspěvekod jaroslavii 24. 6. 2013 20:02

přidat a vzít nokia 820, teď je za super cenu. :-)
Nokia Lumia 650
jaroslavii
Junior

Odeslat příspěvekod pedes 24. 6. 2013 20:26

Ahoj, tak osobně si myslím, že Nokií nic nezkazíš, dělá telefony a WP dlouho. HTC, nevím osobně k té značce mám averzi. Pokud jde o Huawei, měl jsem možnost ho otestovat a byl jsem mile překvapen. Svižný telefon, který poněkud posunul moje původní plány pořídit si opět androida. Pokud se rozhodnu, budu brát právě tebou uváděný model H.A.W1. Mám nabídku na zajímavou cenu a s ohledem na vyzkoušení musím konstatovat, že recenze na mobil.cz nelhala. Je super.
Jinak papírové srovnání Lumia : W1
Lumia má horší displej (alespoń technologicky) TFT: IPS a ten displej u W1 na mobil.cz chválili jestli 3,8" uL620 nebo 4" u W1 to není zas takový rozdíl, alespoň pro mě.
Lumia má slabší procesor 1GHz : 1,2GHz od Hawei, ale Lumia zas získává pamětí, má 8GB : 4Gb od W1 Oba mají 5Mpx foťák a diodu. Grafika stejná - Andreno305. Mě pro Huawei také body přidává větší baterie L:1300mAh : H W1 1950mAh. Velké displeje mají spotřebu, takže větší baterka je fajn.
pedes
Junior

Odeslat příspěvekod mytrix 24. 6. 2013 20:28

Urcite Nokia. Nabizi dost premiovych aplikaci, ktere dokonce k necemu uzitecnemu jsou a ma nejrychlejsi aktualizace (a to i vlastnich). Ostatni vyrobci ti nic takoveho nenabidnou.
mytrix
Junior

Odeslat příspěvekod kentus 24. 6. 2013 20:33

4 GB vnitřní paměti jsou pro WP8 prakticky nepoužitelné. Jakmile tam nahodíš nějaké aplikace, tam ti skoro nezbyde žádné místo. OS si vše cachuje, aby mohl pracovat co nejrychleji a 4 GB jsou opravdu ukrutně málo.
kentus
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 24. 6. 2013 20:44

Presne tak,4GB telefon nebrat.Uz po vybaleni je vetsina ze 4GB zaplnena/vyhrazena.
uiqjirka
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 24. 6. 2013 21:19

Lumia 620 jasná volba.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod SenatorCZE 24. 6. 2013 21:20

Vzal bych Lumii 520 nebo 620 kvůli EU záruce a aplikacím od Nokie
SenatorCZE
Junior

Odeslat příspěvekod vat. 24. 6. 2013 22:01

Ja osobně bych sel do htc, protože se mi nejvíc líbí a doufal bych v to ze Microsoft rychle vydá slibovanou aktualizaci, která vyřeší nedostatek místa. Ale jestli ti na vzhledu nezáleží tak určitě Lumii 620. Sviznost systému bude stejná u všech třech.
vat.
Junior

Odeslat příspěvekod opasino 24. 6. 2013 22:06

Lumii 520 nebo 620.
opasino
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod dejvidek 25. 6. 2013 07:40

2vat.: Jaká aktualizace bude řešit nedostatek místa? Resp. jaká aktualizace vyřeší stav, kdy telefon má 4GB paměti? Odpověď je jednoduchá - žádná....
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod goast 25. 6. 2013 08:29

Nokia 820!
Garmin 3597 Opel Meriva B 1.4 T 103 kW
Huawei Mate 10 Pro
goast
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 25. 6. 2013 08:32

...která stojí o dva tisíce víc.
Administrátor fóra MobilMania.cz
Loader
Administrátor

Odeslat příspěvekod vat. 25. 6. 2013 10:54

Dejv: Sem to špatné napsal, myslel sem problémy s Others, někomu stačí par aplikaci, třeba mam kamarádku a ta má pouze počasí a youtube a to ji stačí. Takže jestli nebude potřebovat mapy a hromadu aplikaci, tak by to melo bejt dostačující a az se nebude plnit others tak to bude OK.
vat.
Junior

Další stránka