SGS3 nebo ASCEND P6?

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod tecnifibre 13. 9. 2013 18:04

Zdravím a prosím o radu, či spíš o názor. Nevím který z těch dvou vybrat. Budu ho používat hlavně na volání, prohlížení webu, pár aplikací (wats app, sporttracker,hudba, navigace, facebook ne!, hry jen tak *****ý ptáky, solitér atd) Jsem rozhodnutý pro P6, ale S3 mě láká lepší podporou a mnohem širším spektrem doplňků a příslušenství... Cena je totožná, tak co má který za plusy a mínsy? Výdrž, displej, .... Děkuji za rady!
tecnifibre
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Leeroy Jenkins 14. 9. 2013 09:49

Bral bych Galalaxy S3.

Má o něco větší výkon a hlavně lepší kompatibilitu, než Huawei GPU. Dále má větší dvojnásobnou interní paměť. Rozdíl ve výdrži nebude tak razantní. U fotoaparátu jsem taky nakloněn k Galaxy S III.

Podpora je taková, že S3 by měla teď dostat 4.3.
Hezký den přeji!
Leeroy Jenkins
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 14. 9. 2013 10:12

Také jsem pro S3.
Administrátor fóra MobilMania.cz
Loader
Administrátor

Odeslat příspěvekod opasino 14. 9. 2013 12:55

S tou podporou je to pravda, ale ten P6 je oproti S3 opravdu nadherny kousek.
opasino
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod borin7 14. 9. 2013 13:02

No to je pravda.Radeji P6 nez plastak..
Av Harman Kardon 355+JBL ES 80,iXtreamer,Nad Viso HP50+Fiio X3,Panasonic TX-P50ST60E,Panasonic DMP-BDT360EG,Mazda 3 165G
borin7
Junior

Odeslat příspěvekod tecnifibre 15. 9. 2013 17:33

Tak děkuji za postřehy. Vyhrála P6. Porovnání v ruce oba najednou. Ta S3 mě nepřesvědčila barvami. Na můj vkus přepálené, nepřirozené. A ten kov sedí v ruce o mnoho lépe. Tak uvidíme, co se z toho časem vyklube...
tecnifibre
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Carismatico 15. 9. 2013 18:18

Měl jsem S III a jsem rád, že po dvou měsících šla z domů. Kvůli TouchWizu byla zalagovaná, i přes malé množství nainstalovaných aplikací, výdrž žádná sláva, vzhled laciný. Když jsem teď uviděl P6 je to jiná liga. Nádherný design, zpracování, displej je také úplně jinde. :-)
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie

Odeslat příspěvekod Hans99 15. 9. 2013 19:26

Já tedy měl v ruce jen maketu P6 a zas taková designovaná hitparáda mi to nepřijde.
Hans99
Junior

Odeslat příspěvekod opasino 15. 9. 2013 21:36

No ale rozhodne hezci nez S3 :-).
opasino
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Hans99 15. 9. 2013 21:47

Hezčejší asi jo, ale . . . . .
Hans99
Junior

Odeslat příspěvekod borin7 15. 9. 2013 21:52

Ja bych v tom zas takovy ale nevidel.Recenze dopadla celkem dobre,takze zas tak spatny telefon to nebude.Myslim,ze se bude i dobre prodavat
Av Harman Kardon 355+JBL ES 80,iXtreamer,Nad Viso HP50+Fiio X3,Panasonic TX-P50ST60E,Panasonic DMP-BDT360EG,Mazda 3 165G
borin7
Junior

Odeslat příspěvekod Hans99 15. 9. 2013 22:22

Kdyby tady kolem nelétaly ošklivé pochybnosti ohledně podpory od Huawei a následné špatné zkušenosti s Britexem, tak bych po něm možná i šáhl, ale jak jsem již psal, zatím jen maketa v ruce, takže můžu opravdu hodnotit jen ten design.
Proto tady už taky nějaký ten pátek prudím, ale již to nebude dlouho trvat, v říjnu to musím rozlousknout, no zatím se jazýček vah mírně naklání na stranu SGS 3.
Hans99
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 16. 9. 2013 06:18

Kdyby tady kolem nelétaly ošklivé pochybnosti ohledně podpory od Huawei a následné špatné zkušenosti s Britexem

I servis Samsungu je Britex, taktéž nechvalně proslulý.
Administrátor fóra MobilMania.cz
Loader
Administrátor

Odeslat příspěvekod p4li12 16. 9. 2013 06:52

Pred troma tyzdnami som mal dilemu ci z mojej SGS3 prejst na P6.. Bol v ponuke O2 a vysiel ma k pausalu 90€ tak som si povedal, ze ho aspon skusim a ak nic ine dam ho niekomu z rodiny. Po tyzdni nakoniec niekomu z rodiny putoval SGS3.. P6 sa drzi v ruke dokonale. Tenke telo, hlinik, akuratne rozmery. IPS displej je oproti SAMOLEDu vernejsi, biela je biela i ked cierna nie je taky zazrak na IPS. Vykonovo je P6 rozhodne pouzitelny telefon. 2GB RAM rozhodne potesi. Keby vyrobca otvoril bootloader a telefon by dostal cisty android, verim, ze by isiel este rychlejsie. Ale nestazujem sa,nadstavba EmotionUI je stale na tom lepsie ako TouchWiz. V konecnom dosledku kupu nelutujem.
p4li12
Junior

Odeslat příspěvekod ladin2 16. 9. 2013 08:43

Prašť jako uhoď ,ale lepe vypadá p 6,nastavovat Android je utrpení ,,a mraky aplikaci a aby nektera fungovala hned a bez nastavování tak to ne,jenom pitomá čtečka eknih nastavit je horror,u iPhonu a WP naprosto bez problému aplikace přesně nastavené podle op.systemu,me nezajímají kecy ,ze je Android prispusobitelny na to ja kašlu ať je funkcni hned okamžitě
ladin2
Junior

Další stránka