mobil do 6500 kč [ne wp]

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod power980 18. 3. 2014 14:25

Dobrý den budu si kupovat mobil.NE wp .mobil musí mít slušnější foťák ,kvalitni displej ,lepší zvuk.
Moje navrhy sou Xiaomi red rice a lg optimus l9 II předem děkuji za odpovědi.
power980
Junior

Odeslat příspěvekod SenatorCZE 18. 3. 2014 14:35

já bych doporučil Xperii V, fotoaparát, v této cenové kategorii má vynikající.
SenatorCZE
Junior

Odeslat příspěvekod Sentry 18. 3. 2014 16:12

power980

Z tech dvou tebou jmenovanych jednoznacne ten lg optimus l9 II

+ 8 GB vnitrni pameti x 4 GB, silnejsi baterka, levnejsi nez Xiamoi
- nema notifikacni diodu = lze vyresit pomoci app NoLED
- nema automaticky senzor jasu
- slabsi fotak
Honor 20 Pro - 8GB / 256GB
FW 10.1.0.268 (C431E10R5P1)
EMUI 3.1.0
Sentry
Junior

Odeslat příspěvekod domcek 18. 3. 2014 16:18

A já souhlasím s návrhy zakladatele tématu.
Pokud chceš hrát hry, vem LG Optimus L9 II (zaprvé výkoněšjí grafický čip a zadruhé, větší vnitřní paměť)
Pokud nechceš hrát hry a líbí ti prostředí MIUI, vem Xiaomi Red Rice
Nokia 3310 - SE K750i - SE K550i - Nokia 5130 - HTC Touch Pro - Motorola Defy plus - Sony Xperia V - LG G2 32GB
domcek
Junior

Odeslat příspěvekod D.Francis 18. 3. 2014 16:50

A pokud bys vyuzil LTE,za uvahu stoji LG F6
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod BullitStar 18. 3. 2014 18:02

Ahoj muzu doporucit gigabyte gsmart sierra s1, mam jej cca pul roku, maji ho na mall za 6tisic, vykon v antutu pres 16 tisic, display na dobre urovni, zvuk dobry, fotak take ok, ale jen za slusneho pocasi. Android krasne plynuly, zadne zaseky. Jinak se jukni po nejakem zopu ci lenovu. Za malo penez mnoho muziky, navic tyhle "ciny" maji defakto cisty android coz je pro mne velke plus.
BullitStar
Junior

Odeslat příspěvekod ramses33 18. 3. 2014 18:12

"Čistý" android se stal nějakou zbytečnou modlou neználků z internetových diskusí..
V mnoha případech to znamená, že uživatel přichází o funkce z firemních nadstaveb os, které dostane později po updatu na vyšší level os od Google, a někdy ani to ne...

Takže bych s tím neoperoval. :-]
ramses33
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod BullitStar 18. 3. 2014 18:22

Co vidim, tak ty nadstavby jen zaplnuji ram. Jinak nic osklivejsiho jsem nevidel nez touchwiz. Kdyz budu chtit hezky barvicky a hovadinky tak si radeji stahnu nejakej fajn launcher a vyhraju si az do aleluja! Ale nema se cenu prit. Jen rikam , ze "ciny" maji opravdu dobry pomer cena/vykon a neni se jich proc bat.
BullitStar
Junior

Odeslat příspěvekod ramses33 18. 3. 2014 18:28

BullitStar 18. 3. 2014 18:22
Co vidim, tak ty nadstavby jen zaplnuji ram. Jinak nic osklivejsiho jsem nevidel nez touchwiz. Kdyz budu chtit hezky barvicky a hovadinky tak si radeji stahnu nejakej fajn launcher a vyhraju si az do aleluja! Ale nema se cenu prit. Jen rikam , ze "ciny" maji opravdu dobry pomer cena/vykon a neni se jich proc bat.

No, není jen nadstavba Samsung o kterém píšeš...barvičky...to je v tom co píšeš také zapřičiněno tfujtajbl amoled Samsung...

A Tvůj fajn Launcher, jen překryje grafiku původní nadstavby, takže nic nezískáš, jen jinou grafiku a větší zátěž procesoru :-]
ramses33
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod BullitStar 18. 3. 2014 18:30

Jinak tedy, je vec tazatele cemu da vetsi prednost, ale myslim, ze barvicky atd se da vyresit launcherem a nejaky spesl aplikace co bude chtit si muze doinstalovat jak mu bude libo, proto mi projde balast typu touchwiz zbytecny. Ale nechme to byt, zbytecny FLAME!

-- 18. 3. 2014 18:32 --

Jen podotknu, ze ja mam jen defaultni spoustec, zadny z gp ne! A v nadstavbach byvaji hloupe aplikace, ktere se sice daji vypnout na vyssich verzich androidu, ale proc je tam mit kdyz je nepotrebuji. A ne kazdy si rootuke telefon a odstranuje si predinstalovane aplilace.
BullitStar
Junior

Odeslat příspěvekod ramses33 18. 3. 2014 18:34

BullitStar 18. 3. 2014 18:30

tazatel nechtěl řešit hovadiny jako jsou barvičky a launchery. a pod.

Tazatel řeší telefon, který mu bude vyhovovat. Je jich hodně na výběr, tak mu přeji šťastnou ruku a aby neposlechl pitomé rady a bláboly vyčtené z internetových diskusí... :-]
ramses33
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod BullitStar 18. 3. 2014 18:39

Oki, ale tazatel treba ani nevedel, ze existuji nejake nadstavby atd a ted je o neco chytrejsi. Je tezke radit ohledne vhodneho telefonu, kazdy ma jiny vkus , ocekava od mobilu neco jineho, a je jasne , ze je nas mraky, co by doporucilo jiny mobil. Takze ano, at si tazatel vybere dle sveho co nejlepsi mobil a at je spokojeny jako ja ci pan ramses.
BullitStar
Junior

Odeslat příspěvekod ramses33 18. 3. 2014 18:47

BullitStar 18. 3. 2014 18:39
Oki, ale tazatel treba ani nevedel, ze existuji nejake nadstavby atd a ted je o neco chytrejsi.

Tazatel nepotřebuje řešit pitomosti o kterých se zmiňuješ a nebude ani chytřejší když si přečte hovadiny, které ho nezajímají.
Zajímá ho kvalitní telefon pro jeho potřeby. A kvalitní telefon má třeba i kvalitní nadstavbu, která telefon umocňuje, ale to také nebude řešit, protože ho to nezajímá. Chce kvalitní telefon.

Pitomosti o kterých píšeš jsou odvislé od výběru telefonu, to nikomu nepomůže, zvlášť v takové naivní formě ve které to sděluješ..... :-]

Třeba ten tebou doporučený telefon gigabyte gsmart sierra s1 ho zaujme a bude s ním spokojený...Nevypadá špatně..
ramses33
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod power980 18. 3. 2014 19:03

Vím co je nadstavba a je mi to jedno jestli budu mit s nadstavbou nebo ne hlavně aby se moc nesekal :-)
power980
Junior

Odeslat příspěvekod BullitStar 18. 3. 2014 19:07

Ramses ja nadstavby nezacal resit, to Vy jste mi zacal rikat ze jsem amater co leze do duskuzi. Jinak myslim, ze ja jen doporucil telefon dle mych zkusenosti a znalosti a to snad neni nic zleho:-)
BullitStar
Junior

Další stránka