Telefon do 6000

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod kodelin 23. 3. 2014 12:05

Ahoj,chtěl bych poradit s výběrem telefonu do 6000 Kč.Měl by to být android,velikost displeje tak 4.3-4.7 palce.Měl by mít solidní výkonu na občas nějakou tu gamesu.Hlavně by měl být dobře odladěn systém.V současnosti mam LG Optimus 2x a ten je strašně optimalizovaný,tak chci aby i po vice otevřených aplikací telefon byl svižný.Mezi mé adepty patří sony xperia sp,lg optimus L9 II.Měl by mít solidní fixací gps,používám ji na kolo,běh,... Díky za rady
kodelin
Junior

Odeslat příspěvekod D.Francis 23. 3. 2014 12:26

Xperii SP nelze koupit do 6k CZ distribuci a sedivka nestoji za mozne problemy. Takze ti ve vyberu zbyva LG l9 II,coz je optimalni volba ;)
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod kodelin 23. 3. 2014 12:31

Jak to je u ni s pamětí ram,není s ní problém?Někde jsem četl že ma po spuštění pouze kolem 200mb volne ram.Dale mě ještě odrazuje mala interní pamět a root provádět zatím nechci :(
kodelin
Junior

Odeslat příspěvekod D.Francis 23. 3. 2014 13:08

LG l9 II je dobre odladeny a spolehlivy tel. Za tu cenu vyborna volba. Kdyby ti nestacila RAM,tak se podivej na Huawei Ascend G700
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod SenatorCZE 23. 3. 2014 16:46

Sony Xperia SP nabídne velice špičkový výkon, na jeho cenovou kategorii. Ale pokud se Vám jedná o kvalitu displeje, fotek, a výdrž baterii, tak bych vzal LG Optimus L9 II
SenatorCZE
Junior

Odeslat příspěvekod Eddward 23. 3. 2014 17:05

na L9 II mam standardne v klude volne okolo 260MB RAM s tym ze mam este facebook a messenger v ramke co je dalsich cez 60MB cca...
v zasade sa ale s ramkou nie su ziadne problemy, aplikacie dostanu tolko kolko si ziadaju
PC: Intel Core i7 8700K@4.8Ghz, 16GB DDR4 3200Mhz Corsair, MSI Z370 GAMING PRO CARBON, MSI RTX 2080 GAMING X TRIO
Phone: SG S21 Ultra 256GB Black w/ Buds Pro
Eddward
Junior

Odeslat příspěvekod ramses33 23. 3. 2014 17:17

Eddward 23. 3. 2014 17:05

v zasade sa ale s ramkou nie su ziadne problemy, aplikacie dostanu tolko kolko si ziadaju

Souhlas.
Jako u všech telefonů s androidem. A to navzdory neználkům píšícím něco o nedostatečnosti RAM u některých telefonů..... :-]
ramses33
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 23. 3. 2014 17:25

Tady bych zvolil LG L9 II. Za tu cenu super telefon.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod BullitStar 23. 3. 2014 17:37

Doporucil bych kdyby Ti nevadil bazar, koupit Nexus 4, ted je na mp.cz za 5790,- s 6ti mes. zarukou. Nebo jsem pred 2 mesici kolegovi doporucil MyPhone s-line a je s nim spokojeny a v baleni je ochrana folie se zadnim ochranym krytem coz je plus, pak ma slusne parametry Gigabyte GSmart Maya M1 V2.

Jinak huawei G700 je tusim 5ti palec!
BullitStar
Junior

Odeslat příspěvekod kodelin 23. 3. 2014 22:07

Tak to asi vidim na souboj mezi LG Optimus L9 II a nově se mi začal libit Xiaomi Red Rice.Který má ale v nejnovější verzi problém s instalací aplikací na kartu,jde to až po provedení rootu(v minulé verzi to šlo pry normalně).
kodelin
Junior

Odeslat příspěvekod green.m 24. 3. 2014 00:05

LG L9 II mohu jen a jen doporučit, svižný telefon (2 jádro 1,4 GHz, RAM 1024 MB), slušná výdrž baterie (napomáhá tomu baterie o kapacitě (2150 mAh), velmi dobrý displej...za ty peníze opravdu dobrá volba
green.m
Junior

Odeslat příspěvekod xmenx201 24. 3. 2014 07:00

ramses33 píše:
Eddward 23. 3. 2014 17:05

Souhlas.
Jako u všech telefonů s androidem. A to navzdory neználkům píšícím něco o nedostatečnosti RAM u některých telefonů..... :-]

Mne si fakt pobavil.........neznalek si spis ty....... :roll:

Pojd si vyzkouset SIII s touchvizem original romka........ :-! Seka se fakt luxusne......Pokud by mel 2GB tak slape paradne.....

LG L9II se stejnou kapacitou ram 1GB jako SIII, je daleko vyladenejsi stroj.......

Co se tyka Xiaomi pockal bych na nove modely s LTE.....
xmenx201
Junior

Odeslat příspěvekod domcek 24. 3. 2014 08:34

Xiaomi Red RIce má hlavně velmi dobrý fotoaparát, nicméně třeba výkonem na hry je na tom mnohem hůř než LG
Nokia 3310 - SE K750i - SE K550i - Nokia 5130 - HTC Touch Pro - Motorola Defy plus - Sony Xperia V - LG G2 32GB
domcek
Junior

Odeslat příspěvekod sramo 24. 3. 2014 09:15

Můžu ti jen doporučit Motorolu Moto G. Tvoje požadavky do puntíku splňuje! Odladěný systém je úžasná věc a na jiném telefonu jsem neviděl lepší (myslím na founu do cca 12tisíc). Za tu cenu nenajdeš lepší. Můj názor.
MotoMoto Gé, ou jééé
sramo
Junior

Odeslat příspěvekod xmenx201 24. 3. 2014 09:34

Nebo pockat na Xiaomi Redmi......to bude teprve Raketa...... :mrgreen:
xmenx201
Junior

Další stránka