Smartphone do 9000 Kč

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Amper01 21. 7. 2014 21:26

Dobrý den,
už bych rád si koupil nějaký tu vlajkovou loď a jelikož mi druhým týdnem v srpnu přijde výplata, chtěl bych si tedy nějaký pořídit.

Moje specifikace:

Displey: Full HD, 5 palců - 5,2 palce.
Procesor: Snapdragon 600 - 800 (801)
Grafická karta: Adreno 320 - 330
Dobrý fotoaparát
Rozpočet: max 9000 Kč

Moji vyvolení zatim jsou: Samsung Galaxy S4, Sony Xperia Z1, LG G2.
S4 a Z1 mají slot na SD karty což je možná výhodou, u LG 32 GB je volných cca 25 GB a nevim jestli mi to bude stačit, ale ten mobil je krásný.
S4 je možná trochu starší, ale padl mi pěkně do ruky, ale obávám se TouchWizu.
Z1 má prý špatný displey, nic moc čitelnost na slunci a má tlusté rámečky, ale zase je voděodolná, což nevim jestli bych využil a kvůli tomu si mobil kupoval. Spíše ne.
Co byste mi doporučili? Děkuji

PS: Klidně bych se spokojil s použitým.
Amper01
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 21. 7. 2014 22:44

Já bych vzal G2. Na paměť si nestěžuju, a to mám 16GB variantu, prostě mi to stačí, filmy na tom nesleduju, nejsu masochista. Touchwiz je hovadina, bojuju s tím na tabletu, kolikrát jsem s ním chtěl švácnůt. G2 taky ostatní dostane výdrží baterie. Sony moc neznám.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D.Francis 21. 7. 2014 23:46

Ty máš požadavky tak nastavené,že v úvahu přichází jen LG G2 32GB :) A nevím,proč by neměla dostačovat reálná paměť 25GB
D.Francis
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod Was3k 22. 7. 2014 07:21

Tak já třeba taky nesluduju na mobilu filmy, navigaci používám online a ani hry na něm nehraju (max. jednou za čas nějakou tower defense) a přesto je mi malá 16gb paměťovka. Stačí k tomu "pár" alb ve flacu tu a tam nějaké .pdf .xls .ppt soubory a fotky/videa z telefonu...
Jinak za mě G2, pokud teda bude paměť stačit (ale taky si myslím, že 25gb je už celkem dost)
Was3k
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod domcek 22. 7. 2014 17:13

na 100% LG G2 32GB

Jediná alternativa co mě napadá, tak s 64GB se dá sehnat Xiaomi Mi3, ten bys ale musel shánět z číny aby ses cenově vešel.
Nokia 3310 - SE K750i - SE K550i - Nokia 5130 - HTC Touch Pro - Motorola Defy plus - Sony Xperia V - LG G2 32GB
domcek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Amper01 22. 7. 2014 17:17

S tou pamětí bych to možná i vyřešil přes OTG a na flashce to bude možná bezpečnější. Jinak LG G2 se mi hrozně líbilo má krásný displey, software nesekající a padne mi do ruky..
Právě jsem se rozmýšlel jestli nevzít ještě Xperii Z1, jelikož je voděodolná a jelikož dnes byla snad sprška všude, tak bych se bál o rozbití mobilu při dešti, v tom má výhodu Z1.
Jinak Xiaomi jsem koukal také, ale štve mě, že se oficiálně u nás neprodává a musel bych to tahat z Číny, nebo z obchodu který to sem dováží, ale ten si dává hrozně přirážky a asi by se mi to nevyplatilo..
Amper01
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod D.Francis 22. 7. 2014 17:47

Xperia Z1 je pouze voděodolná,ne nerozbitná... :) A má větší rozměry a menší displej než LG G2
D.Francis
Uživatel deaktivován


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků