jaký nový mobil do cca 3 tis ?

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod qsubt 21. 1. 2015 14:27

nez LG 65/70 bych radsi bral

mensi, lepsi, levnejsi

http://www.microsoft.com/en/mobile/phon ... fications/
Win10 ready, pockej si dneska co nabidnou noveho W10 a zauvazuj jestli android nutne potrebujes :D
huh?
qsubt
Junior

Odeslat příspěvekod Evaště 22. 1. 2015 10:12

migilko píše:@Evaště: Mohla byste prosím po čase napsat kratičkou recenzi? :) Měl jsem onehdá v ruce L65 a příliš mě neoslovil, záseky již pár dní po zakoupení, nehledě na to, že u většího displeje bude vyšší spotřeba baterie.


Mám ho necelých 24 hod, tak je ještě brzy. Ale jako zástupce technicky nezdatných uživatelů zatím velmi oceňuji logické a přehledné prostředí SW. Připadám si, jako bych přestoupila ze stařičké Š120 na nového volkswagena. Ale je fakt, že ten můj starej Morlor už byl hodně unavenej a já bych nadšeně jásala asi u každého nového mobilu.Vybrala jsem si 70 před 65, protože při stejné velikosti má větší display. Od včera si s LG hraju, kromě spánku ho mám prakticky pořád zapnutý, baterka furt skoro plná. Stáhla jsem si asi 4 aplikace, tlf se vůbec neseká, je svižnej.
Věci, které ale možná ještě neumím nastavit a nevím, zda je fon umí:
-Pokud mi někdo volá a já to típnu, tak mi nikde nevyskočí jeho ikona a když chci obratem volat zpět, musím ho najít v kontaktech (starý samsung nechal ikonku na horní liště)
-Aplikace Počasí se nevejde na domovskou obrazovku, pokud si tam přidám jen jednu jedinou jinou ikonu, než je od výrobce (lze samozřejmě přesunout jinam)
-dlouho mi trvalo pochopit, že klávesnice se zpřeházeným Y/Z je česká a musím zašktnout anglickou, pokud chci tradiční psaní (jako na psacím stroji)
-přítel mi včera při prohlížení telefonu pustil přehrávání hudby, to se samozřejmě objevilo na ploše. Už ale nevím, jak ho, po zastavení přehrávání, odstanit z plochy. Nenašla jsem to ani v návodu a do koše se to přesunout bojím.
-pro mě celkem nepříjemné a pracné je stahování PC LG suite do počítače přes jejich webové stránky, jinak můj NTB nedokázal najít ovladače a s mobilem se nespojil, pouze nabíjel

To jsou mé postřehy po 22 hod. Ale opakuju, jsem lama :-[
Evaště
Junior

Odeslat příspěvekod WolfN 22. 3. 2015 21:24

freddy158158 píše:haxor : lenovo mam rad ale A536 doporucit s tak šilenym rozliseni je o podržku (promin mi ten vyraz). prošlo mi rukama S720i (4,5" 960x540) a na slunci nic moc. S890 (dvoujadro s 960x540) stoji 100$.pokud lepsi rozliseni tak S920 (5,3" HD) za 130$ . pravda ze starsi kousky s verzi 4.2 ale co chtit za trojku ze?
nebo pritlacit na honor 3c za 3800.-kc?

Prijde na to jak je ten ci onen koupechtivy zakaznik zmlsanej, ver ze zadna tragedie to rozliseni vzhledem k 5" opravdu neni, chce to videt nazivo vyhovuje? beru, zda se mi kostrbate? jdu jinam...kazdy ma jine oci, ja nic z toho co popisujes nepozoruji ;-) rc je o A536
NIKDY se nehádej s blbcem, stáhne tě na svoji úroveň a tam tě umlátí zkušenostmi...pokus se jim naslouchat, to je nejlepší.
WolfN
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod freddy158158 22. 3. 2015 22:44

WolfN: vsak pisu ze mam qHD lenovo...tady nejde o to jestli je to kostrbate.kostrbate to neni.fotky dela slusne a na dvoujadro se neseka,nerestartuje a nejsou s nim zadne problemy (mluvim o S890) ale kdyz je plny jas slunicka tak je videt huř na displej.proto bych vzal displej s HD ;-)
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod WolfN 23. 3. 2015 10:10

No pokud ma to HD displej s lepsimi parametry a bude lepe videt tak urcite, ja na A536 take na slunicku zadna slava, kdyz se k tomu prida usmudlanost, ale je to neduh 80procent dnesnich smartphonu.
Vyrobci se uplne vzdali transreflektivnich folii/vrstev v panelu, pamatuji se ze to mel jeden Palm kdysi tak trinct let, nejake m505 nebo jak se jmenoval a prisaham ze na primem slunci to bylo jak pohlednice, kapku nizsi sytost barev ale aspon ty maluvky tak nebily do oci.
NIKDY se nehádej s blbcem, stáhne tě na svoji úroveň a tam tě umlátí zkušenostmi...pokus se jim naslouchat, to je nejlepší.
WolfN
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tobbycz 23. 3. 2015 14:59

Souhlasím, čitelnost na slunci je mizerná, ale co bychom od telefonu za tyhle peníze chtěl, že :) Ale tohle není problém rozlišení :)
Tobbycz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod freddy158158 23. 3. 2015 18:12

Tobbycz . to jo.ale dnes sice stare krámy od lenova jako P890 a S920 maji HD cca taky za trojku.nove tady uz stoji 4500,- (S580,S850,A6000)
a ted tady na MM honor s HD za 3300,- .. a že to pak nejde ;-)
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tobbycz 24. 3. 2015 12:33

Nemůžeš srovnávat šedivky z číny, bez možnosti servisovat je u nás s oficiálním dovozem :)

Honor 3C stojí 3900. Navíc tedy sliboval update z 3 roky starého androidu už na leden a stále nic. Je to fajn telefon, dokonce jsem ho i zvažoval, ale když na začátku března nebyl update, tak u mě skončil. HD rozlišení je tedy pro mě až daleko za aktuálním sw.
Tobbycz
Kolemjdoucí


Odeslat příspěvekod bandolier.wz 28. 5. 2015 22:29

tak nakonec si koupila blackberry 9720 koupen 25.32015 za 4tis
sorry za pozdní odpověd...
:hmm: CW DAC 1 NG basic + BVaudio A300SE + VMA-II S :hmm:
bandolier.wz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 28. 5. 2015 22:47

A spokojenost? Vodafone BB 9720 vyprodával za 3677kč
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bandolier.wz 29. 5. 2015 08:25

spokojenost, my ho koupili z firemního hw budgetu (takže vlastně zadara)
http://www.o2.cz/osobni/181327-mobilni_ ... tAodDQkArQ
:hmm: CW DAC 1 NG basic + BVaudio A300SE + VMA-II S :hmm:
bandolier.wz
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků