Koupě prvního chytrého telefonu do 5000,-Kč

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Hellebrand 25. 12. 2015 13:47

Lumii 550 !!
Hellebrand
Junior

Odeslat příspěvekod LV426 25. 12. 2015 15:58

Lenovo p1m :)
Ve vesmíru váš křik nikdo neuslyší.
LV426
Junior

Odeslat příspěvekod dan001 25. 12. 2015 21:12

Z tvých požadavků mi vychází taky Lumia 640 LTE.Za tu cenu dobrý foun
dan001
Junior

Odeslat příspěvekod mcsafety 25. 12. 2015 22:29

Já bych vzal Asus.
mcsafety
Junior

Odeslat příspěvekod aikoN 25. 12. 2015 23:32

Ředitel ČTÚ píše:Nechci tě od Lumií odrazovat, určitě nebude špatné si přečíst třeba tento článek. Závěr si udělej sám.

http://mobil.idnes.cz/druhy-pohled-na-lumii-950-xl-dci-/telefony.aspx?c=A151223_123153_telefony_oma


Tak jsem si ten článek konečně přečetl a tohle je jedním slovem joke. Takový projev bych čekal od mé matky v důchodu, technického antitalentu, a ne od člověka, který se psaním o dané technice živí. Ostatně, v diskuzi pod článkem je to krásně rozebráno.
aikoN
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 25. 12. 2015 23:37

Tazatel chce "chytrý telefon" , což je dle mého názoru přístroj, který si upravím podle sebe a nainstaluji si aplikace které chci.
Takže do výběru automaticky nepatří NIC s Windows, takže Lumie.

K Nokia suite: ty musíš vše synchronizovat offline v nějaké programu ? K čemu to je dobré ?
anonymni

Odeslat příspěvekod aikoN 25. 12. 2015 23:46

Na nějaké tvé definice kálí bílý tesák, obecná definice pro chytrý telefon je následující: https://cs.wikipedia.org/wiki/Smartphone

Zbytek jsou jen výkřiky do tmy a myslím si, že důležitý je hlavně pohled tazatele. Mimochodem, dle tvé definice by chytrý nebyl ani Android :-)
aikoN
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reku 26. 12. 2015 00:05

Asus ZE500CL nebo ZE500KL
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Magistr Kelly 26. 12. 2015 00:23

Já jsem byl před pár měsíci v podobné situaci, taktéž vlastník E52 a na základě doporučení jsem nakonec zvolil Lumii 730 Dual SIM (možnost mit soukromou a služební simku v jednom telefonu byla pro mne poměrně důležitá vlastnost) a jsem maximálně spokojený.
Mám ale telefon jako pracovní nástroj a spotřební zboží za které nejsem ochoten dát více než 3000-4000.
Pokud trváš na LTE, asi bych šel do zmiňované Lumie 640 LTE. Nějakých 4200 za telefon z CZ distribuce je skvělý poměr cena / výkon.
Magistr Kelly
Junior

Odeslat příspěvekod martin.blader 26. 12. 2015 11:05

Co se ještě toho propojení s PC týče, kontakty jsou spojeny s Microsoft účtem, čili je lze přímo spravovat i v prohlížeči, případně v aplikaci Lidé. S SMS je to horší, tam se očekává plná integrace do desktopových Windows, jako to umí iPhone a MacBook, ale v současnosti nic takového ještě nefunguje. Od listopadového updatu lze pouze poslat SMS na vybrané číslo.
martin.blader
Junior

Odeslat příspěvekod anonanon 28. 12. 2015 18:03

Děkuji Vám přátelé, rozhodl jsem se pro Lumii 640 LTE, nicméně děkuji i za další podměty a návrhy. Netušil jsem, že se na tomto foru najde tolik ochotných lidí. Ještě jednou děkuji.
anonanon
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod VaclavKlaus 28. 12. 2015 18:52

anonanon píše:Děkuji Vám přátelé, rozhodl jsem se pro Lumii 640 LTE, nicméně děkuji i za další podměty a návrhy. Netušil jsem, že se na tomto foru najde tolik ochotných lidí. Ještě jednou děkuji.


To je mi tě líto, za 5K se dá koupit kvalitnější telefon než Lumie s omezeným WM10. :)

I Honor 4c je lepší volba.
VaclavKlaus
Uživatel deaktivován

Odeslat příspěvekod Nick Cave 28. 12. 2015 19:04

Klausi, čet jsi vůbec zadání? Na takové použití Lumia s přehledem dostačuje
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aikoN 28. 12. 2015 19:39

Nečetl. Jinak by totiž neříkal, že je lepší volba telefon, který nesplňuje zadání.
aikoN
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MrFail 28. 12. 2015 19:51

VaclavKlaus píše:
anonanon píše:Děkuji Vám přátelé, rozhodl jsem se pro Lumii 640 LTE, nicméně děkuji i za další podměty a návrhy. Netušil jsem, že se na tomto foru najde tolik ochotných lidí. Ještě jednou děkuji.


To je mi tě líto, za 5K se dá koupit kvalitnější telefon než Lumie s omezeným WM10. :)

I Honor 4c je lepší volba.


L640 má od výroby W10M? Tu sa ale dozvieš perličky :D
MrFail
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků