Android cca za 12 000 kč a dotaz ohledně Galaxy S5

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod Grimcz 14. 2. 2016 18:26

Dobrý den,
potřeboval bych poradit ohledně pořízení nového mobilu. Používal jsem Samsung Galaxy S3 a bohužel již přestal fungovat.
1) Nejvíc mě zaujal Samsung Galaxy S5 a Samsung Galaxy S5 Neo. Bohužel jsem nepochopil přesně rozdíly mezi těmito mobily. Neřeším lehké úpravy, jako odebrání snímače otisku prstů, designové úpravy, atd.
Neo disponuje 8 jádry, lepší akcelerací 3D grafiky, lepším procesorem a stejně je brán jako méně výkonný..? A také jeho cena je mnohem menší. Velmi bych poděkoval za vysvětlení, na internetu jsem přesné vysvětlení nenašel.
2) Samozřejmě jsem otevřen jiným nápadům, bohužel se nevyznám tolik v jiných značkách/mobilech. Byl jsem vždy spokojen se Samsungem a líbila se mi konektivita se zařízeními co používám, atd. Co jsem se tak koukal, tak se mi velmi zalíbil Sony Xperia Z3+, ale nevím jestli se cenově vyplatí.
Ohledně mých představ: Nemám moc přesné nároky. Velikost neřeším, určitě min. 2GB RAM, vnitřní paměť trošku větší, slyšel jsem, že i přes malé využití je 16GB málo (ikdyž jsem s S3 neměl nikdy problém). Využití microSD, fotoaparát tolik neřeším - jen občas něco vyfotím. Baterii také neřeším. Popravdě přesně nevím co dál psát, jen chci výkonnější stroj kolem cca 13 000 kč.
Děkuji mnohokrát za jakoukoliv radu.
Grimcz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 14. 2. 2016 18:42

Co LG G4?
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod roy1 14. 2. 2016 19:00

Námět k zamyšlení http://mobil.idnes.cz/recenze-samsung-a5-2016-0ls-/mob_samsung.aspx?c=A160212_131949_mob_samsung_oma
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Mr.Bombastic 14. 2. 2016 19:55

v tejto cenovej relacii mi taktiez napada LG G4, ktory sam uz jeden mesiac pouzivam... nemam voci nemu vyhrady, s prehladom zvladne den pouzivania ( FB, Messenger, Chrome, WhatsApp, 9GAG, hudba cez BT, wifi a data stale zapnute, sem tam hovor)
Zatiaľ sa vedci domnievajú, že hlavnou príčinou smrti je život.

Apple iPhone Xs Max 64GB Silver | Apple MacBook Air M1 Space Gray (16/256GB) | Apple iPad Air 64GB Wi-Fi Space Gray (2019)
Mr.Bombastic
Junior

Odeslat příspěvekod audis 14. 2. 2016 20:02

Asus Ze551ml? 9000 Kč, koupitelny všude, všechna lte, spolehlivý přívětivý telefon. Mám nižší model stejné řady a jsem spokojen. Hlavně ta sw privetivost.
audis
Junior

Odeslat příspěvekod coyd 14. 2. 2016 23:57

Taky jedu na G4 super stroj a za ty penize asi nic lepšího neni momentálně
HUAWEI P10 (Graphite Black)
coyd
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 14. 2. 2016 23:59

No právě. Určitě lepší, než S5. G4 je za dobrý peníz a nabízí toho mnoho.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 2. 2016 00:14

audis píše:Asus Ze551ml? 9000 Kč, koupitelny všude, všechna lte, spolehlivý přívětivý telefon. Mám nižší model stejné řady a jsem spokojen. Hlavně ta sw privetivost.

Hele nejsi Ty kolega z práce od "Nick Cave" ? Všude doporučujete jen Asus, ta firma musí být hodně v nouzi ...
Vždyť ten Aušus nemá ani podsvětlená tlačítka, u telefonu za 9 000,- ???

Ale jinak, za 12 000,-Kč je jasná volba LG G4.

G4 je "lepší" než S5 , ale pokud se ti líbí S5, tak si ji kup, s oběma budeš 100% spokojený
anonymni

Odeslat příspěvekod Mariacek 15. 2. 2016 00:34

Já si za 12 koupil Galaxy Alpha a udělal jsem nej... Teď už je ale problém jej sehnat..
Mariacek
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 15. 2. 2016 00:37

Problém to není.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod LukinM26 15. 2. 2016 01:16

Galaxy S6 32GB v akci Cashback lze v oficiální distribuci koupit za 12 790 Kč, i nad tím bych považoval.
LukinM26
Junior

Odeslat příspěvekod kk.berry 15. 2. 2016 01:34

Mám zkušenost se třemi značkami. Proti Samsungu nic nemám, a kdo má peníze na vyhazování, tak ať si ho klidně koupí. Stejně dobrý mobil jako S6 je LG G4. Zastánci benchmarku budou tvrdit něco jiného, ale v praxi rozdíl není. Dobrý telefon je i huawei P8.
kk.berry
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 15. 2. 2016 01:42

LG G4 je rozhodně lepší volba než S6
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Stein 15. 2. 2016 09:26

S6 mám pár dní. Čímž chci napsat, že moje zkušenosti s ní jsou teprve na začátku; to další a podstatné ukáže až čas. Ale zatím jsem maximálně spokojený.

Napsat, že G4 je rozhodně (ve fóru velmi oblíbené slovo...) lepší volba než S6, je úlet hodný místního teoretika. Vždyť jsou oba úplně jiné.
Stein
Junior

Odeslat příspěvekod LukinM26 15. 2. 2016 12:41

Měl jsem možnost vyzkoušet S6 i G4 a co se týče výkonu, nebyl mezi nimi rozdíl, ale co se týče vzhledu, tak plasťák G4 se nedá s S6 srovnat, ani ta kůže to nezachrání. Můj názor 8-)
LukinM26
Junior

Další stránka