Telefon za cca 13k

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod simstriks 14. 9. 2016 15:25

Zdravím,

sháním phonek v hodnotě asi 13k... Momentálně vlastním Honor 6. Mám dva adepty...
Samsung S6 a LG G5. Nějaké názory? Popřípadě typy na další? Nejsem náruživý fotograf... Takže nepotřebuji telefon, kde bude hlavní přednost foťák. Očekávám špičkový výkon a displej... Ještě mě napadlo iPhone SE. Leč radši asi ten android.

Díky všem
simstriks
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lojzak02 14. 9. 2016 16:09

Jednoznačně LG G5 jako fotomobil nemá konkurenci a dá se k němu pořídit camera grip s baterií a hw spouští.

Pak klasika Huawei P9, Honor 8, Huawei Mate S, LG V10...
lojzak02
BAN

Odeslat příspěvekod simstriks 14. 9. 2016 16:17

Huawei P9 už je dražši a hlavně nepotřebuji takový foťák. Na Honor 8 jsem se taky díval, ale nemyslím si že mezi Honor 6 a 8 bude nějaký extra rozdíl ve výkonu. Huawei Mate S a LG V10 jsou už veliké... Max těch 5,3" co má LG G5 no... Ještě nějaký typ?? Co říkáte nen S6?

Díky
simstriks
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 14. 9. 2016 16:37

Co tě láká na S6, když nepotřebuješ tak kvalitní fotoaparát? Jinak možná než S6 je lepší vzít S7 z EU distribuce za 15k
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Bobolit 14. 9. 2016 16:46

Za me LG G5 určitě ne, ten se vůbec nepoved, škoda peněz za něj. Rozhodoval bych se mezi S6, LG V10, P9, Honor 8 a pokud nevadí velikost One+3. iPhone SE na dnešní dobu malý displej, teda pro mě určitě.
Bobolit
Junior

Odeslat příspěvekod simstriks 14. 9. 2016 16:53

Nick Cave - Displej, designe, výkon, zpracovani. S6 se mi hodne libi... Ale zajimaji me i dasli moznosti. S7 je už drahá...

Bobolit - LG V10 je veliky moc... P9 je zase hlavně o focení a to není priorita. Navíc je už nad limit. A Jelikož mám Honor 6, tak si nejsem jisty, zda Honor 8 má nějak závratně lepší výkon. Měl sem na měsíc Honor 7 a nezaznamenal jsem žádný výkonový rozdíl oproti H6... Tak nevím, jestli má smysl jít do H8. Navíc má zase dual foťák, který nepotřebuju... Šlo by v pár větách napsat, proč se G5 nepoved a proč určitě nekupovat? Co sem zatím četl, tak chválu povětšinou. Díky

Jinak za další typy budu rád :-)
simstriks
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 14. 9. 2016 17:12

LG G5 u nás koupíš jen v EU distribuci, což není až zas takový problém, má ho Max-shop a CZC ale stejně jako u S6 musíš počítat při značném zatížení, že budeš muset během dne dobíjet, což by u G5 řešil ten výměnný modul s baterií, ale všechny ty moduly jako zvláštní příslušenství jsou drahé..
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod simstriks 14. 9. 2016 17:14

Nick Cave - díky za reakci. A jaký je tvůj typ? Co třeba Xiaomi Mi5 64GB?

Díky
simstriks
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bobolit 14. 9. 2016 17:18

Jak píše Nick Lg G5 u nás z ofico distribuce nekoupíš, nelíbí se mi vzhled, baterka taky moc nevydrží a ta jeho modularita. Moduly na to jsou drahé a bál bych se toho jak dlouho vydrží/bude lícovat ten spoj. Xiaomi nemá LTE naše, pokud nevadí je to parádní foun.
Bobolit
Junior

Odeslat příspěvekod simstriks 14. 9. 2016 17:20

Bobolit - s tim lTE jsem to nevedel.. to mi vadí no :(... OK... Takže co tedy doporučujete? Když vezmete v potaz, co jsem psal k modelům co jste radili?

Díky
simstriks
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 14. 9. 2016 17:24

Tak fon bez našeho LTE bych určitě nekupoval, kor v této cenové kategorii, kdyby byl za trojku, tak neřeknu, ale za 13k rozhodně ne
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Vaso00 14. 9. 2016 17:39

Tak vzhledem k tomu, co pises, bych usetril nejakou korunu a koupil Huawei Mate S. Galaxy S6 bych z vyberu vynechal uplne...
Vaso00
Junior

Odeslat příspěvekod simstriks 14. 9. 2016 17:41

Vaso00 - no, jenže ten Huawei Mate S bude mít hodně podobný výkon jako H6... Což mi příjde zbytečné tedy kupovat... chtěl jsem právě něco silnějšího... S6 asi vynechám... všude čtu, že má slabou výdrž na baterku...
simstriks
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod qsubt 14. 9. 2016 18:05

tak S7 je ti drahy, Honor 8 slaby, V10 velky... nekupuj ted nic :D , pockej az CNB skonci intervence vuci Kc, pak budou nove typy telefonu na trhu a druhak skokove o neco malo/moc slevni...
huh?
qsubt
Junior

Odeslat příspěvekod Katikakus 14. 9. 2016 18:48

Honor 8 je ve srovnani s Honorem 6 vyrazne vykonnejsi podle typu ulohy 1,5 - 1,8 x vykonnejsi. Nevim, co si predstavujes pod opravdu vykonym telefonem, pokud odmyslim uplne nejnarocnejsi hry, staci vykonove na 99 procent vsech uloh i ten Honor 6.

Sel bych do Honoru 8, tady mas cerstvou recenzi:
http://www.mobilmania.cz/clanky/honor-8 ... fault.aspx
Katikakus
Junior

Další stránka