telefon do max 5,5k dobrý fotoaprát + baterie

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 12. 12. 2016 18:30

Ještě se podívej na MIUI.CZ
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cajky 12. 12. 2016 20:15

Ne, koupil jsem Xiaomi Redmi Note 3 Pro Global ;)
Cajky
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 12. 12. 2016 20:48

Jj nevím proč mě napadl ten Samsung :)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pipinnn 12. 12. 2016 22:38

Hele na to xiaomi bych se vyprdl, ted jsem redmi note 3 pul roku mel a jdu do Huawei P9 lite. Drzel bych se tveho puvodniho rozhodnuti, Honor (nebo huawei)
Pipinnn
Junior

Odeslat příspěvekod Cajky 12. 12. 2016 22:42

Nejake argumenty? Nebo to zustane u placani?
Cajky
Junior

Odeslat příspěvekod Frodo Pytlík 12. 12. 2016 23:30

Pipinnn píše:Hele na to xiaomi bych se vyprdl, ted jsem redmi note 3 pul roku mel a jdu do Huawei P9 lite. Drzel bych se tveho puvodniho rozhodnuti, Honor (nebo huawei)

Ahoj díky za komentář ještě jsem neobjednal nečekal jsem že tu bude debatovat tolik lidi s různými názory počkám co sem ještě napíšete na konci týdne objednám ten který tu nejvíce vyzdvihnete nad ostatní. Dík za koment.
Frodo Pytlík
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Cajky 12. 12. 2016 23:59

Pokud chces mit horsi procesor, min RAM, mensi uloziste a dat za to vic penez, volba je jasna :D
Cajky
Junior

Odeslat příspěvekod Frodo Pytlík 13. 12. 2016 00:08

ahoj jak jsem říkal jde mi spíš o ten fotoaparát a také baterii tu má xiaomi lepší to jo jinak pak u ram a procesoru jde spíš o oddladěnost systému pokud vím. Nevím jak to má xiaomi.... u honoru je to prý super.. uvidim, jak říkám nechám si poradit objednávam až ke konci týdne času dost na rozmyšlení díky za koment
stále pročítám různé recenze atd čtu i vaše příspěvky tady děkuji že mi pomáháte
Frodo Pytlík
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pipinnn 13. 12. 2016 00:13

To je mozna pravda, ale ta ram to bych moc neresil a jinak je vykon skoro stejnej. Huawei/Honor je proste dotazenejsi, je radost s nim pracovat. Xiaomi me nepresvedcilo, zaprve na aktualizaci jsem mohl rovnou zapomenout a notifikace si chodily jak chtely, nikde jsem nenastavil aby to fungovalo spolehlive jak potrebuju, za nejakou dobu mi prisly treba vsechny naraz a to uz mi byly k nicemu. Ta sprava procesu na pozadi je fakt divna a celkove celej ten system je takovej kostrbatej.
Pipinnn
Junior

Odeslat příspěvekod onddra 13. 12. 2016 00:22

Byl jsem ve velmi podobný situaci jako ty. Honor 7 lite vs Xiaomi Redmi Note 3 vs Huawei P9 lite (s příplatkem). Přečetl jsem nespočet recenzí až mi z toho šla hlava kolem. Nakonec jsem koupil Honora, ale nechávám si ho až pod stromeček, takže zatím žádný zkušenosti :D . Musím potvrdit jen to, že jsem četl dost podobných zkušeností jako má Pipinnn - Xiaomi nemá úplně odladěnej systém, objevují se bugy a další problémy.

Honor má navíc oficiálně potvrzenej Android nougat, nevím, jak je to s Xiaomi. Na foťák jsem četl taky spíš jen chválu.

Nakonec, každej z těhlech telefonů bude mít svý zastánce a odpůrce, ale ty rozdíly mezi nima jsou opravdu malý. Záleží spíš na osobní preferenci, ani s jedním neuděláš krok vedle.
onddra
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Frodo Pytlík 13. 12. 2016 00:33

děkuji za komentáře, vše pečlivě zvážím :)
Frodo Pytlík
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 13. 12. 2016 01:48

https://mobilizujeme.cz/clanky/5-nejpovedenejsich-telefonu-z-ciny-ktere-muzete-koupit-i-v-cr/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nery 13. 12. 2016 04:25

Jestli je jednou z priorit dobrej foťák, tak na Xiaomi zapomeň. Zkoušel jsem ho, za světla dobrý, ale trochu horší světelné podmínky a je to bída.
Nery
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků