Za jaký telefon vyměnit Oneplus3

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod PunuisherHD 2. 1. 2017 13:36

Rád měním telefony a zkouším, tak by mě zajímal váš názor a další typy.
Za jaký telefon bych měl vyměnit Oneplus 3. Hledám telefony v odpovídající cenové relaci+ něco málo navíc. Nemohu se rozhodnout, co by byla chyba a krok zpět.
Co bych rád u dalšího telefonu měl:
-Kvalitnější fotoaparát
-Displej nad 5´ a víc
-Čtečku otisku prstů
-Minimálně 32GB (+ rozšiřitelnou paměť) nebo 64GB
-Upřednostňuji 4GB RAM, sice to nevyužiju, ale kdybych si chtěl telefon nechat
-Výdrž minimálně den (S6 mi vydrřela sotva půlku dne)
PunuisherHD
Junior

Odeslat příspěvekod panpasek98 2. 1. 2017 17:00

Co třeba LG G5? Nevlastním, ale co jsem tak četl z recenzí, tak foťák super, plynulost také. Jenom musíte překousnout ten design (mi osobně nevadí)
panpasek98
Junior

Odeslat příspěvekod Nikeid 2. 1. 2017 17:15

mám Honor 8 black a sem naprosto spoko .. má 32GB a slot pro microsd, 5,2" (pro mě aktuálně ideální velikost), rychlou čtečku otisků, vydrží mi při normálním využití i přes dva dny, při hodně vytíženým s jedním dnem nemám žádnej problém, jen foťák nevím, jestli je výraznej posun, asi to bude +- to samý (ale aspoň je duál).

pokud ne Honor 8, mrkl bych po huawei P9, tam ten foťák bude asi ještě o chlup lepší a vzhled je trochu prémiovější jak Honor 8 .. ikdyž mně ten honorovsky iphoňáckej vzhled vyhovuje :D
Nikeid
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 2. 1. 2017 18:31

Co Mate9
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod PunuisherHD 2. 1. 2017 18:50

Nejvíc mě práve zaujala g5 možná s7, ale ta už je cenou výš. Nemluvě o huawei mate 9. Tu bych bral, ale už je cenově mnohem výše, než bych očekával.
Honor 8 je podle mě step back.
Rozhoduji se, jestli zkusit tu g5. Jen si nejsem jistý, jestli udělám dobře.
PunuisherHD
Junior

Odeslat příspěvekod LukinM26 2. 1. 2017 20:00

A co ti vadí na 1+3?
LukinM26
Junior

Odeslat příspěvekod PunuisherHD 2. 1. 2017 20:18

Slabší kvalita fotoaparátu. Když svíti slunko a fotim venku, tak dělá pěkné fotky, ale jen když slunko zapadne nebo když fotím v budově, tak jsou ty fotky skoro nepoužitelné. Rozmazané, nejsou vůbec libivé.
Tak váhám, jestli to vyměnit za LG G5. Může mi někdo říct, jestli to je dobrý napad nebo ne?
PunuisherHD
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 2. 1. 2017 20:39

Je to perfektní nápad
anonymni

Odeslat příspěvekod cardi 2. 1. 2017 21:01

panpasek98 : G5 a foták super? :D aha
Panasonic GD67, Samsung C100, Nokia 6230i, Nokia N73, Nokia 5800, Nokia N8, Lumia 720, Galaxy S4, Galaxy S5, Galaxy S7, S8+, S10+ ? ? ?
cardi
BAN

Odeslat příspěvekod PunuisherHD 2. 1. 2017 21:02

Jak to myslíte? Nemá dobrý fotoaparát? Právě to jediné mě na G5 lákalo. Takže konec koncu přemýšlím, jestli pořídit G5 nebo si nechat OP3.
PunuisherHD
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 2. 1. 2017 22:37

G5 má dobrý fotoaparát, ale to mají "všechny" telefony v této cenové urovni.
Pokud chcete fotit, kupte si fotoaparát.
anonymni

Odeslat příspěvekod PunuisherHD 2. 1. 2017 23:11

Já vím, že fotoaparát by byla nejlepší možnost, ale ten netahám všude jako telefon. Děkuji za názor. Nejspíše zůstanu u OP3, pokud někdo nemá další typ na jiný mobil.
PunuisherHD
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 2. 1. 2017 23:37

Stejně nakonec vyměníš za S7 Edge :)
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod PunuisherHD 3. 1. 2017 00:25

Jsi poznal z toho jak ho doporučuju. Tak kdyby se mi poštěstilo, tak bych ho bral. Tak když jeho fotoaparát nemá moc konkurenci, tak je to celkem jasné.
PunuisherHD
Junior