"Fotomobil" do 3.000,-

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Hrdlodus 12. 1. 2017 16:07

Díky všem!

Ano, uvozovky jsem tam dal schválně, protože je mi jasné, že fotomobily mají jinou cenovku. Nazval jsem to tak proto, že telefon bude na volání a jediná požadovaná funkce navíc je foťák.

A díky za trknutí s druhou rukou a bazarem. Tolik jsem se soustředil na nový mobil, že jsem neuvažoval nad zlevněným starším kusem.
Hrdlodus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Fiolian 12. 1. 2017 17:23

Pokud můžu poradit, tak telefony od Meizu nefotí špatně. Mým postarším telefonem Meizu m2 jsem už udělal nespočet fotek a většinou jsem byl z kvalitou velmi spokojený. :) V téhle cenové kategorii je to jeden z mála telefonů, který má funkční manuální nastaven, kde si můžete nastavit ISO (100 - 1600), čas závěrky (1/5000sec - 10sec), hloubku ostrosti, vyvážení bílé, apod..
Můžete se kouknout i na galerii tady na MM: http://galerie.mobilmania.cz/showgaller ... l&pid=3059. Všechny fotky jsou moje a tři z nich jsem nahrál bez úprav. Nové m2 stojí kolem tří tisíc, ale asi se už nevyplatí kupovat. Poohlížel bych se spíš po Meizu m3, který má větší kapacitu baterie a o fous výkonnější procesor.
Ovšem, jestli chcete bazarový telefon, tak se zkuste mrknout na cokoliv od Meizu. Meizu má stále i pro dva roky staré telefony oficiální aktualizace a plynulost prostředí je taky perfektní, navíc manuální nastavení foťáku je u všech telefonů od Meizu stejné (u MX a PRO verzí jde nastavit čas závěrky až na 20sec). :)
Fiolian
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hrdlodus 13. 1. 2017 11:31

Díky za tip.
Hrdlodus
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků