Jaky telefon střední třídy do 5 tis.

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod Tompr 15. 8. 2017 19:58

libí se mi delší dobu zn.Huawei ale nebranim se i jinym značkam.

Tel bude na volaní,sms,internet v mobilu.
nechci nic draheho stejne to vše vydrží 2-3 roky a jde to do kopru....

Ted mám Lumii 925 ale bohužel nejde zapmnout tak zkusím kolik bude oprava a popř. koupim radeji novy tel. už android když WP se nechitilo....

Jeste by bylo dobrý nejakou baterku aby tel chvíli vydržel bez nabíječky nebo power banky :)
Tompr
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 15. 8. 2017 20:03

Huawei P9 Lite, Honor 5X
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Tompr 15. 8. 2017 20:18

nějaky eshop na ten Huawei P9 lite?
Taky na nej koukam
Tompr
Junior

Odeslat příspěvekod metyn 16. 8. 2017 05:02

xiaomi 4x anebo xiaomi red mi note 4 global -+ 4 000 - 45000 kč, Meta
metyn
Junior

Odeslat příspěvekod Alpha8520 16. 8. 2017 08:21

Kup si u O2 P9 lite 2017, mají ho v akci (samozřejmě bez uvázku, stačí mít od někoho s O2 sms) za 3995,-
Alpha8520
Junior

Odeslat příspěvekod Lardev 16. 8. 2017 09:23

No ono to tak bez úvazku není. Ta sleva je při prodloužení závazku nebo přechodu z předplacené karty a nebo pro nový paušál. Pokud tohle pro mě někdo udělá, abych měl slevu na telefon, pak je to pro mě bez úvazku.
Lardev
Junior

Odeslat příspěvekod Alpha8520 16. 8. 2017 09:54

Já u O2 prodloužoval smlouvu loni v říjnu, včera jsem si zkoušel nechat zaslat sms a napsali mi, že na telefon nárok mám. Podle mě to prodloužení smlouvy nebo nový paušál je kdykoliv, tudíž na jakékoliv číslo pod O2.
Je to podle mě úplně stejná akce jako v březnu s S7. Telefonní číslo u O2 si nechá vygenerovat kód a ten předloží u pokladny.
Alpha8520
Junior

Odeslat příspěvekod Smurfik 16. 8. 2017 12:48

Já mám číslo u Emtéčka, zkusil jsem si nechat poslat SMS a dorazila: "Gratulujeme, mate narok na slevu! Nyni si vybrany telefon rezervujte na nasich strankach. V O2 Prodejne ukazte tuto SMS a ziskate slevu."
Smurfik
Junior

Odeslat příspěvekod Lardev 16. 8. 2017 13:49

Alpha8520 píše:Já u O2 prodloužoval smlouvu loni v říjnu, včera jsem si zkoušel nechat zaslat sms a napsali mi, že na telefon nárok mám. Podle mě to prodloužení smlouvy nebo nový paušál je kdykoliv, tudíž na jakékoliv číslo pod O2.
Je to podle mě úplně stejná akce jako v březnu s S7. Telefonní číslo u O2 si nechá vygenerovat kód a ten předloží u pokladny.

To je jasné, ale abys mohl mít na slevu nárok, tak se ty sám nebo jiný, kdo by ti poskytl kód, musí upsat O2 pod paušál. Takže to tak bez úvazku není :pozor. Lépe by ta sleva vypadala přes Extravýhody, kde stačí i předplacenka :-) , a nemusí se z ní přecházet na tarif. Nikdy není sleva zadarmo a jen tak. Aspoň u nás.
Lardev
Junior

Odeslat příspěvekod Smurfik 16. 8. 2017 13:54

Lardev: Četl jsi co jsem psal o příspěvek výše?
Smurfik
Junior

Odeslat příspěvekod zivan 16. 8. 2017 14:37

Takze jsi dostal nicnerikajici SMS, ktera jde odeslat na libovolne mobilni cislo, se kterou prijdes na prodejnu a oni po tobe budou chtit podepsat uvazek 2 roky na stavajici cislo nebo uzavreni noveho tarifu. Opravdu si myslis, ze ti da nekdo slevu 3 tisice jen tak?
Lenovo Moto G5 Plus, Lenovo Thinkpad X220 (12,5" IPS, i5-2410M, 16GB RAM, 500GB mSata Samsung 850 EVO + 1TB Samsung HDD) + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Pokročilý

Odeslat příspěvekod aje1 16. 8. 2017 15:06

Jedina podminka je ted mit cokoli u o2 treba i predplacenku, nebo pevni internet.tod vse. Sleva je pres extra vyhody.
aje1
Junior

Odeslat příspěvekod Smurfik 16. 8. 2017 15:07

Nicneříkající SMS je to možná pro tebe, ale bystřejší jedinec si tam přečte "V O2 Prodejne ukazte tuto SMS a ziskate slevu". Bohudík teď nový mobil nepotřebuji, jinak bych to šel vyzkoušet.
Smurfik
Junior

Odeslat příspěvekod Alpha8520 16. 8. 2017 16:01

Zivan : V březnu dávali vcelku běžně, bez úvazku, slevu 3000 na galaxy S7, s cashbackem vyšla za 10 495,-, sám jsem jednu koupil. Nevidím důvod, proč by to nyní mělo být jinak.

Ano je to přes extravýhody, jako to bylo v březnu s S7. Ovšem SMS je mi divná, protože je moc obecná. V březnu když jsem kupoval S7 jsem dostal jedinečný kód z extravýhod, ne takhle obecnou SMS. Těžko říct, jak to je, telefon také pro nikoho nepotřebuji a zkoušet to nehodlám, ale za optání nikdo nic nedá.
Alpha8520
Junior

Další stránka