Je LG G7 dobrá volba?

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod earthquake741 5. 5. 2019 22:11

Mám Mi Mix 2S a absolutně mi nevyhovuje.
Je LG G7 dobrá volba? Nebo radši Sony XZ2?
Požadavky kvalitní fotoaparát a IPS displej. Hledám telefon, co bude fungovat a nebudu řešit kraviny okolo.
earthquake741
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mila001 5. 5. 2019 22:19

V poměru cena/výkon výborná volba.
mila001
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 5. 5. 2019 22:23

Radši bych LG. Sony blbě fotí za šera, dodělává to elektronika. Ideálně bych sáhl ale uplně jinam. Redmi Note 7 asi. Telefon skoro bez chyb a za dobrou cenu.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod earthquake741 5. 5. 2019 22:30

Xiaomi v žádném případě, ty telefony (hlavně tedy MIUI) jsou plné chyb a bugů. Vždyť píšu, že mám Mi Mix 2S, tak si nebudu kupovat parametrově horší telefon.
Pokud mě to naštve a nic si nevyberu, tak si koupím iPhone 8 plus.
Jde mi o to sehnat to nejlepší možné zařízení s IPS nezávisle na ceně. Telefon používám často a můj první a poslední amoled se mi vypálil viditelně po půl roce, takže tenhle typ displeje nechci.
earthquake741
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod panrt 5. 5. 2019 22:35

Ber LG G7 parádní displej a foťák to samé, G7 má jako jediná nejlepší IPS že všech.
panrt
MobilManiak

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 5. 5. 2019 22:41

Displej má G7 hodně povedený, to je fakt.
Jen ta výdrž na baterku. S tím mě LG vždy sralo. G3 hřála jak kamna a nabíjel jsem několikrát za den. Toto třeba nebude hřát, ale výdrž... To nelze čekat.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 6. 5. 2019 04:45

Primo paradni volba, za ty penize co ted stoji budes lepsi telefon tezko shanet. Mam G6 zhruba rok a totalni spokojenost.
planetoid_LV426
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Katikakus 6. 5. 2019 05:00

Tady si musíš sám odpovědět na otázku, jak důležitá je pro tebe podpora výrobce. Oba telefony totiž stojí na opačných koncích - Sony na špičce, LG naopak patří k úplně nejhorším. Já osobně bych už si LG nikdy nekoupil. To říkám jako bývalý majitel G3 a G4.
Katikakus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikDiamond 6. 5. 2019 06:50

seterwohipikule píše:Displej má G7 hodně povedený, to je fakt.
Jen ta výdrž na baterku. S tím mě LG vždy sralo. G3 hřála jak kamna a nabíjel jsem několikrát za den. Toto třeba nebude hřát, ale výdrž... To nelze čekat.


G7 mě překvapila výdrží! To říkám jako majitel G2, G4 a G5. Dva dny není problém, takže výdrž bych neřešil :)

A už vůbec nehřeje, ty doby jsou pryč. Nový procesor 845 je v klidu
PatrikDiamond
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Katikakus 6. 5. 2019 06:55

Dva dny možná, ale velice nenáročného používání. Ve standardizovaných testech GSM areny má rating těžce podprůměrných 77 hodin (pozor, neznamená, že vydrží 77 hodin), což v mém případě znamená dobíjení dvakrát za den. To je neakceptovatelné.
Katikakus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bufalobil 6. 5. 2019 07:37

Telefony od LG jsou bohužel nablýskané předražené šmejdy bez podpory jejichž cena velice rychle a výrazně klesá. Je mi líto chudáků kteří koupili za plnou cenu. Když sednete na lep a ten vergl koupíte tak už se ho nezbavíte. Nikdo to nechce. MP LG vůbec nevykupuje. Zájem je nula.Tak pozor.
bufalobil
Junior

Odeslat příspěvekod radim 6. 5. 2019 08:05

Katikakus píše:Tady si musíš sám odpovědět na otázku, jak důležitá je pro tebe podpora výrobce. Oba telefony totiž stojí na opačných koncích - Sony na špičce, LG naopak patří k úplně nejhorším. Já osobně bych už si LG nikdy nekoupil. To říkám jako bývalý majitel G3 a G4.


Jak píše PatrikDiamond, problémy G3, 4, 5 už G6, 7 a 8 nemají, mrkni klidně na nějaké recenze, nedej na zdejší zaryté hejtry. Počínaje G6 jsou to už úplne jiné telefony. Jak někdo může komentovat G7 na základě zkušeností s G3? Totální úlet. Zapoj selský rozum, mrkni na recenze, ale třeba i na ty živé na youtube, českých je tam dost, povedené má třeba huramobil.
Podívej se i na Asus Zenfone 5, IPS a foťák výborný. Máme už půl roku v rodině a žádné problémy, krom toho, že na něm nejede Fortnite. :-)
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ozzy1980 6. 5. 2019 08:25

Asi bude nejlepší vyslechnout majitele protože ti vědí co a jak.
Jako majitel který přešel kdysi dávno, myslím že to bylo loni, jsem spokojený. Ano teď je G7 za polovinu, já kupoval za 13000korun.

Co se mi líbí.
Naprosto senzační širiokoúhlí optika, kterou LG umí na jedničku. Měl jsem i G6 tak jsem věděl do čeho jdu.
No, displej. Svítí fantasticky. https://www.mobilmania.cz/clanky/recenz ... spx#part=1 Doporučuju přečít test svítivosti.
64GB stačí, katu mám 128GB a taky cajk.
Voděodolnost je fajn, 2x mi s holkou spadl do vany při koupání.
Má přijít Android 9 teďkonc nějak, a podle reakcí z Asie je fajn ten nový režim ovládání z Pixelů.

Co se mi nelíbí:
Má pomalé bezdrátové nabíjení akorát nevím jestli to není nabíječkou z ALI.
Ozzy1980
Junior

Odeslat příspěvekod standavfr 6. 5. 2019 09:11

bufalobil píše:Telefony od LG jsou bohužel nablýskané předražené šmejdy bez podpory jejichž cena velice rychle a výrazně klesá. Je mi líto chudáků kteří koupili za plnou cenu. Když sednete na lep a ten vergl koupíte tak už se ho nezbavíte. Nikdo to nechce. MP LG vůbec nevykupuje. Zájem je nula.Tak pozor.


Ano, toto je kvalitativní ukazatel jak stehno. Oni nové ani neprodávají tak je nevykupují.Je zvláštní, že G6 jsem na bazoši prodal s menší ztrátou než S7-edge. S podporou máš pravdu, ta je mizerná,ale někomu to třeba nevadí.Škoda, jsou to super telefony.
Naposledy upravil standavfr dne 6. 5. 2019 09:12, celkově upraveno 1
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod T.E.CH 6. 5. 2019 09:11

Ještě lze koupit LG V30 ( asi Alza)
T.E.CH
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků