Telefon s FM radiem, Android, do 4000 Kč

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod stm01 9. 12. 2019 21:21

mas0n píše:Nejradikalnejsi je aktualne Xiaomi uderka. Nejhorsi je ten, ktery ma Xiaomi i v podpisu, ten uz mel davno dostat ban. Hlavne proto, ze casto a rad lze. Ale vidim, ze se k nemu pridavaji i dalsi... Tezko rict, co za tim stoji.
Driv takhle agresivne vystupovali priznivci Huawei, ale probehlo par banu, a byl klid. Mozna to ted taky moderatori procisti.
Jo, a Xiaomi samotne mi nevadi, a ano, mam s tou znackou dost zkusenosti.

Budu skutečně rád pokud nám osvětlíš koho myslíš tím, že se přidává ke lžím "Xiaomi uderky". Pokud mě, tak řekni čím že to lžu, když už jsi napsal co jsi napsal. ;-)
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jrk1 9. 12. 2019 21:38

Me to je u prd... kdo si co koupi, Xiaomi je co se tyce hw tlf. na spicce v pomeru cena/vykon. Ted bude mit konkurenci v Oppo (realme) coz je moc dobre. Mozna to prinuti slevnit i ty křapy za dvojnasobnou cenu (motolora, tantung)..
jrk1
BAN

Odeslat příspěvekod mas0n 9. 12. 2019 21:59

Omlouvam se, spatne jsem to napsal. Ta lez patri jen k jednomu hardcore fanouskovi. Ty nelzes, aspon zatim jsem si toho nevsiml. Ale k Xiaomi uderce patris.
mas0n
Junior

Odeslat příspěvekod standavfr 10. 12. 2019 06:27

jrk1 píše:Me to je u prd... kdo si co koupi, Xiaomi je co se tyce hw tlf. na spicce v pomeru cena/vykon. Ted bude mit konkurenci v Oppo (realme) coz je moc dobre. Mozna to prinuti slevnit i ty křapy za dvojnasobnou cenu (motolora, tantung)..

Je ti to u prd..., ale uděláš všechno proto, aby to bylo xiaomi. Napsal jsi to správně, co se týče hw, jen nemůžeš pořád pochopit, že stejnou měrou se na konečném výsledku podílí i sw a odladěnost a tady kulhá na obě nohy, proto ty procesory a mraky ram, u xiaomi výkon z velké části sežere nadstavba aby to aspoň nějak běhalo. Ale s tebou je to jako s hrachem a zdí, ty vidíš jen čísílka v antutu.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod stm01 10. 12. 2019 16:32

V posledních letech mám rád Xiaomi a nestydím se za to. Nikde ale neprohlašuji, že jsou to ty nejlepší mobily na světě. Každý telefon od všech výrobců má vždy nějakou malinkou, větší či menší chybku, nedostatek či drobnost. Neměl jsem ani jeden mobil s androidem, který by někdy třeba nezalagoval. Některé se čas od času zrestartovaly. Skoro pokaždé člověk není schopen určit jestli to je systémem, nadstavbou nebo aplikací.( Poslední zrestartovaný Xiaomi byl Redmi Pro s týdenní verzí) Třeba u LGG4 se mi pravidelně stávalo, že po návratu na hlavní plochu mi ikony naskakovaly s 3 vteřinovým zpožděním. Překvapuje mě, že mluvíš u Xiaomi ohledně špatného odladění, že to dohání procesory a mraky RAM. Kde jsi na to přišel? Pokud je mi známo, tak většina těch telefonů ze střední třídy se prodává zcela běžně s 3/4 GB RAM. Což snad je úplně stejné jako u konkurence. Některé telefony té nejnižší řady má i se 2 GB RAM a stejnou nadstavbou. Nebo ostatní značky mají v telefonech 1GB RAM a tím pádem by běžných 3/4 GB vypadaly jako něco mimořádného. Ano pokud by měly ve střední třídě od 8BG do 12GB, tak ti dám za pravdu, ale ta je jaksi jinde. To že mám rád Xiaomi mi ale nebrání, abych nebyl schopen se na věc dívat trochu s nadhledem a přiznat si že ne všechno je vždy ideální. Ovšem tvůj příspěvek zrovna ideální není.
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jrk1 10. 12. 2019 17:30

Xiaomi nejsou bezchybne telefony, ale vyhravaji v pomeru cena/kvalita/vykon/ vybava. Tesim se jak budou vic dostupne tlf. Realme od Oppo, to bude asi take pecka.
jrk1
BAN

Odeslat příspěvekod hons 10. 12. 2019 18:12

Po zkusenostech s samsung,huawei/honor,lenovo,moto,xiaomi asi muzu k tomu neco rict:zadny neni dokonaly.Ale u kazde znacky je +- v cene cca 5000kc ma xiami dobrej fotak,ale uzivatelske nastavovani je o proti H,S...slozitejsi.updaty(alespon bezpecnostni)je dobra u vsech.Sekani pozoruji u vsech znacek vice mene.
Takze za me:netreba vybirat mobil podle znacky,ale podle pocitu a stavu penezenky(ja mam strop cca6000kc),ale jen z principu...
hons
Junior

Odeslat příspěvekod Jano666 10. 12. 2019 18:43

U toho Samsungu daj akurat pozor ze nema diodu, to by mohlo vadit.
Jano666
Junior

Odeslat příspěvekod standavfr 10. 12. 2019 19:09

Sice nemají diodu, mají ale AOD, aplikace AOD notify diodu víc než nahradí.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jrk1 10. 12. 2019 19:22

Jestli mluvis o A40 tak ten AOD nema. Takze dost pruser...
jrk1
BAN

Odeslat příspěvekod standavfr 10. 12. 2019 19:37

Aod notify funguje i na A40 průsere.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jrk1 10. 12. 2019 19:49

V systemu od samsungu AOD pro A40 neni. Jedine nejaka splikace to muze resit, ale to bude masakr pro baterku vetsinou.
jrk1
BAN

Odeslat příspěvekod stm01 10. 12. 2019 19:56

Možná funguje, ale četl jsem, že tím že to není original od Samsungu tak to výrazněji žere baterku. Takže dohledat někde forech o Samsungu. ;-)
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standavfr 10. 12. 2019 20:14

Vzhledem k tomu, že ji dva měsíce používám můžu napsat, že baterii nežere.Jinak dobrý, argumentaci na základě vyčtených informací ti na rozdíl od tebe vyčítat nebudu.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod stm01 10. 12. 2019 21:01

Jasně ty procesory a mraky RAM. ;-)
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků