Telefon do 5000Kč

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 4. 2021 12:50

Přidávám se s kritikou na Nick Cave (ale neber si to osobně).
Při doporučování mobilů fakt není potřeba tlačit neustále Motorolu, když nemáš zkušenosti z poslední doby s jinýma mobilama.
A mimochodem i proto, že nevěřím tomuhle výroku o třech mobilech Motorola v řadě: "absolutní spolehlivosti, bezproblémovému chodu, bez bugů, soft. problémů a podobných nedostatků".
To spíše ukazuje na to, že Nick Cave neumí problém, nedokonalost či bug identifikovat, natož se o něj podělit :hm
anonymni

Odeslat příspěvekod hexacore 17. 4. 2021 13:17

Mam Realme 6s a mirne narocnejsi pouzivani bez her (ty nehraju) telefon da s prehledem 24h. Nejdle mi vydrzel 2 dny a 1 hodinu to jsem ho v 7 % daval na nabijecku. WiFi nebo LTE, Bluetooth a GPS porad zapnuto.
Přílohy
IMG_20210417_141722.jpg
hexacore
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 17. 4. 2021 14:13

Re: nnnokiaE52
co ti brání si moje hodnocení ověřit v praxi (anebo aspoň přečíst pár recenzí na nějakou Motorolu) místo vymýšlení nějakých domněnek a podobných spekulací, které nikam nevedou?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mas0n 17. 4. 2021 16:10

Tak já k tomu přidám nějaké to hodnocení z praxe. Koupil jsem si Moto G6. Ano, už v té době byl lehce starší, nástupce už byl na trhu, ale byl to úplně nový telefon. Po týdnu jsem ho vracel, protože jsem na to neměl nervy. Tolik asi k tomu bezproblémovému provozu, bez bugů a softwarových problémů. Je to prostě Číňan, levná značka se vším všudy. Dostaneš to, co si zaplatíš, ale nic víc. Nick to tlačí, ale on nezná konkurenci. Je to jen teoretik. Kdybych všechno bral podle článků na netu, tak si nekoupím nic.
mas0n
Junior

Odeslat příspěvekod Tom1122 17. 4. 2021 17:20

Víč takovou ,,drobnost,, že G6 byla aktuální před nějakým tím rokem? Navíc jsi ho používal týden....Takže sorry,ale co píšeš bylo spíše v ruce,ne v telefonu :-D
Tom1122
Junior

Odeslat příspěvekod metyn 18. 4. 2021 08:33

co tady to nevé realme 8 4/64 , 6/128 s 5kilem slevy po zadání kódu https://www.mp.cz/aktualita-realme-8-10 ... alme-duben , dědek
metyn
Junior

Odeslat příspěvekod Sateza 18. 4. 2021 09:57

Tak Nick zde v 95% umi opravdu doporucit jen. Motorola. Je to jeho mantra.
(Taky musim rict: bez urazky. Neni to nic proti tobe, ale staci si projit vlakna a clovek to zjisti hned).
Sateza
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 18. 4. 2021 11:05

a co jim mám doporučit, když téměř každý požadavek tlačí na cenu? to jako mám napsat připlať si xxx tisíc za Samšunt je lepšííí :-D
no a tak doporučuji to, s čím mám delší zkušenost, protože u Realme a Xiaomi které jsou též v nižší cenové hladině, mohu vycházet jen z různých recenzí na webu, nikoliv z toho, že bych je měl
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod freddy158158 18. 4. 2021 11:40

masOn má levé ruce a svádí to na telefon.
Motorola má dobře odladěné prostředí.
Nick vychází s praxe používání. ne papírových hodnot jak někteří zdejší.
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roy1 18. 4. 2021 13:14

To máš ohledně Dicka Francise pravdu, problém je že ty praktické zkušenosti má jen s Moto ergo těžko může objektivně porovnávat a protože na nich jede už delší čas, tak si třeba na některé "vlastnosti" zvykl, zatímco nováčka s moto můžou dost překvapit.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod metyn 18. 4. 2021 13:31

zas jako diskuze k hovénku,nick tu aspoň něco doporučuje, sice tlačí na 1 značku ale má dobré má zkušenosti tak se nedivím, proč něco nedoporučíte vy ať nejste ot? sem tu nadhodil 2 či 3 founy aby se rozjela diskuze a jen samé žvásty, tak sem s těma nabídkama pánové, dědek
metyn
Junior

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 4. 2021 17:31

Jako úzké místo bych viděl požadavek fungování aplikace Android Auto, které se nemusí na vybraném telefonu a provozovaném autě podařit zprovoznit.
Asi s žádným tady doporučovaných mobilů neudělá chybu a ostatní požadavky na současně běžící aplikace by neměl být problém. Ale Android Auto může být oříšek.

Tazateli bych proto doporučil jeden z nich podle osobních preferencí na internetu objednat a vyzkoušet. A případně zdarma vrátit.
anonymni

Odeslat příspěvekod metyn 18. 4. 2021 19:08

AA fungovat bude pokud ho bude infotaiment toho kterého auta samozřejmě podporovat, k instalaci je zapotřebí zkusit příp několik odkazů, dědek
metyn
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků