Samsung S20 FE 5G nebo Samsung S21

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod mhoraku 10. 2. 2021 07:51

Dobrý den,
rád bych vás požádal o radu. V současné době vlastním mobilním telefon Huawei Mate 10 PRO Dual Sim, který využívám jak soukromě tak i firemně (mám 2 sim karty). S telefonem jsem spokojený, ale baterka už čím dál častěji odchází a již musím i několikrát za den jej vložit do nabíječky. Se značkou Huawei jsem spokojen a pokud by nové modely umožňovaly Google Play, šel bych nejspíš do Huawei, ale bohužel....

Proto chci zkusit něco jiného, do užšího výběru se mi dostaly tyto dva modely Samsung S20 FE 5G (chci pouze Snapdragon) a nebo novinku Samsung S21 5G (nechci žádné plusko či ultra). Samsung S20 FE 5G mohu mít za 11 tis. Kč a Samsung S21 mohu mít za 16.500 Kč.

Moje nároky:

- dual sim
- pěkné fotky
- rozpočet do cca max. 18 tis. Kč

Rád bych šel do novinky Samsung S21, ale dle recenzí se tam moc změn co se týče fotoaparátů neodehrálo, a tak nevím vzhledem k ceně, zda nebude výhodnější šáhnout po Samsung S20 FE 5G. Můžu požádat o vaši radu... Děkuji.
mhoraku
Kolemjdoucí