Samsung A70 - displej prasklý a co teď? Výměna či nový mobil

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod MartinMartin82 3. 3. 2021 20:24

Dobrý den přeji,

zde rovnou dotaz, níže popis pro pochopení a případně budu rád za názory.

Kde v Praze nechat vyměnit displej, přímo dotykové sklo telefonu Samsung A70? Poměr cena / výkon, potřebuji kvalitně, rychle a fakt 100% dobře vyměnit displej telefonu.

omlouvám se, ale s dovolením se obracím zde na fóru a zkouším zde v diskuzi (ve vláknu Samsung A70 to asi zcela zapadlo) s dotazem, jelikož mi zde super kluci poradili před cca 1,5-2 let s výběrem telefonu. Celkem obsáhlá diskuze a já ještě jednou zpětně děkuji všem zejména za reálné rady, argumenty a logickou poradu, dle toho se rozhoduji. Nakonec jsem vybral Samsung A70. Do teď spokojený.

Mohu Vás zde požádat, jestli byste mi někdo uměl argumenty poradit, jestli je "lepší" nechat opravit, asi tedy vyměnit displej na cca 1,5 rok starém A70 (zjišťoval jsem, že ca 2.700-3tis Kč:(
A nebo prostě koupit telefon nový, že se to nevyplatí kupovat displej. Nový nemám vybraný, ale opět, cena/výkon, s tím, že doposud A70 byla ok, tak A71 nebo nějaké tipy na jiný a proč?
A nebo nějaký další nápad, který třeba nevidím?

Moc děkuji za názory, rady a tipy.

(úvaha je, že pokud by opravdu nový displej stál v konečném důsledku 3 tis. a nový telefon podobných parametrů by stál cca +- 7tis., tak je de facto nový telefon za 4 tis. Těch 7 tis. mě nakonec stál ten A70, nebo jestli nevíte někdo o nějakých akcích, skutečných slevách nebo nějaký cashback...apod.

Přeji hodně zdraví do 2021 a ať se daří! A ještě jednou díky moc za pomoc!
Martin:-)
MartinMartin82
Junior

Odeslat příspěvekod polda 3. 3. 2021 22:11

Podle cen ,použitá pod 5t nejde.Se furt vymena vyplatí. Jestli koupit dnes nový tak leda s 5G.
polda
Pokročilý