Tablet, mini notebook - dotyk

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 24. 3. 2021 12:41

jestli máš možnost je porovnat, tak budeš zírat, jak obrovský rozdíl ve velikosti displeje tam je...
apropo, kterou Ultru máš, abych měl představu s jakým mrňousem srovnáváš :-D
Yamaha AX-900, Yamaha AVX-500, Marantz CD67, Harman/Kardon HD750, Kenwood GE- 7030, Cabasse MT32 Alderney, Focal JMLab Chorus 707
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Domin7 24. 3. 2021 15:52

S21U, pisu to v prvnim odstavci sveho prvniho postu.
Domin7
Schvalování příspěvků

Odeslat příspěvekod mas0n 24. 3. 2021 17:40

Ano, S6 Lite nikdo nezmiňoval. Důvody jsou, myslím, celkem jasné. Předražená plečka. Jak už jsem psal, výkonově bude ideální S6 nebo S7. Cenově už jsou ale jinde.
mas0n
Junior

Odeslat příspěvekod pan.nikdo 24. 3. 2021 20:34

Kouknu k bych na značku Chuwi :D zní to hrozně, ale co vím tak jsou to celkem dobré Číny. Mají i dual boot, win10+ android.
pan.nikdo
Junior

Odeslat příspěvekod Domin7 25. 3. 2021 17:09

A takovy tablet pojede porad stejne rychle a vykonne i za mesic? :D

Ne, vazne, takovy vyrobek urcite kupovat a riskovat nebudu. To uz bych snad misto toho sel do huawei bez googlu a ani o tom neuvazuji. Takze opravdu zadne noname znacky.

-- 25. 3. 2021 17:11 --

mas0n píše:Ano, S6 Lite nikdo nezmiňoval. Důvody jsou, myslím, celkem jasné. Předražená plečka. Jak už jsem psal, výkonově bude ideální S6 nebo S7. Cenově už jsou ale jinde.


Muzes se vyjadrit vice k tomu, proc je to predrazena plecka? Me cinnosti, zopakuji, jsou inet, filmy, YT a ted zkusit amatersky upravovat fotky. To tahle "plečka" nezvladne?
Domin7
Schvalování příspěvků

Odeslat příspěvekod mzahradnik 25. 3. 2021 19:56

Jedině snad tablet Apple.
Já mám android a je to hrůza.
mzahradnik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mas0n 25. 3. 2021 21:10

Domin7 píše:Muzes se vyjadrit vice k tomu, proc je to predrazena plecka? Me cinnosti, zopakuji, jsou inet, filmy, YT a ted zkusit amatersky upravovat fotky. To tahle "plečka" nezvladne?


Exynos 9611. Nevim, co k tomu vic dodat. Tim spis, ze mas S21 Ultra. Az je vyzkousis vedle sebe, pochopis.
Ostatne staci projet recenze. Podival jsem se na tri, a vsechny zminuji nedostatek vykonu.

-- 25. 3. 2021 21:13 --

mzahradnik: Samozrejme, to je pravda. Ja bych si asi tablet s Androidem nekoupil, nebo aspon ne zadny z tech levnych. Ale tazatel nechce iPad.
mas0n
Junior

Odeslat příspěvekod pan.nikdo 26. 3. 2021 07:52

Domin7 píše:A takovy tablet pojede porad stejne rychle a vykonne i za mesic? :D

Ne, vazne, takovy vyrobek urcite kupovat a riskovat nebudu. To uz bych snad misto toho sel do huawei bez googlu a ani o tom neuvazuji. Takze opravdu zadne noname znacky.

-- 25. 3. 2021 17:11 --

mas0n píše:Ano, S6 Lite nikdo nezmiňoval. Důvody jsou, myslím, celkem jasné. Předražená plečka. Jak už jsem psal, výkonově bude ideální S6 nebo S7. Cenově už jsou ale jinde.


Muzes se vyjadrit vice k tomu, proc je to predrazena plecka? Me cinnosti, zopakuji, jsou inet, filmy, YT a ted zkusit amatersky upravovat fotky. To tahle "plečka" nezvladne?


https://svetaplikaci.tyden.cz/chuwi-hi1 ... androidem/
pan.nikdo
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků