mobil s nejlepším poměrem cena/výkon v ceně cca 3-3500

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Skrblík89 10. 4. 2021 13:23

minimální požadavky:
- čtečka otisku prstů
- dual sim
- NFC
- 64Gb uložiště

- ideální by bylo mít notifikační diodu, ale ta už se asi moc nedělá a always on za tuto cenu patrně nemohu čekat

účel pořízení:
běžné používání (whatsapp, brouzdání na internetu, ...). Nehodlám hrát žádné výkonné hry nebo pořizovat dokonalé fotografie. Nehodlám ho za rok měnit, takže ideálně aby na něj vycházely delší dobu aktualizace (minimálně bezpečnostní)

Ve zvolené ceně hledám telefon, který toho nabídne nejvíce. Nebráním se třeba připlatit dalších pár stovek, pokud by za to bylo něco významně lepšího. Teď jsou slevy na Xiaomi, koukám po Redmi 9 nebo Redmi 9T. Nebráním se ale žádné značce, jen mám trochu obavy z naprosto neznámých značek a nechci Hiuawei bez podpory Google apps.

Jelikož na něj úplně nespěchám, vyplatí se třeba pár měsíců počkat (třeba nové telefony, novější Android)?
Skrblík89
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 10. 4. 2021 16:04

něco na způsob AOD má Motorola jako Moto displej
ale s těmi pravidelnými bezpečnostními aktualizacemi u tak levných telefonů spíš nepočítej
jinak čekat můžeš donekonečna...
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dockalacek 10. 4. 2021 16:26

Za mě něco jako Realme nebo Motorola..
Athlon 200GE, Noctua NH-L9a Chromax, 2x8GB RAM DDR4 3000, Gigabyte B450-I, SSD Seagate Barracuda 120 500GB + SSD WD Blue 3D 500GB, Seasonic GX-550, Silverstone Sugo, 1x Noctua 140 mm (vpředu)
dockalacek
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MYCHAL S TVRDÝM 11. 4. 2021 06:33

Realme 7i- Electro World 3300+ dárek powerbanka
Realme 6s- Datart 3800
Poco m3- dá se koupit i za 3500
Redmi 9t- na Alze jsem ho zahlíd kolem 3500
Čekat můžete do nekonečna
Přehlédl jsem potřebu NFC, Poco ji nemá
MYCHAL S TVRDÝM
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků