Nahrada za iphone8

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Rafanad 13. 4. 2021 14:19

Dobry den mal som iphone 8 , prvykrat iphone som si kupil len ako rezervny mobil a bol som aboslutne s nim spokojny, hlavne ovladanie jednou rukou, velkost a vpredu touchpad. No chcem sa opytat na vydrz ,zdravie baterie je 81% ale mam strasne slabu vydrz , napr aj ked 3-4 hodiny mobil nepouzivam idu dole 25-35% na baterii , alebo aj ked cely den nepouzivam vecer mam 15% maximalne. Chcem sa opytat ci takto slabu vydrz by malo aj novy SE ktory by sa mi najviac pozdaval alebo 12 mini. Ak ano tak z androidu mi napada ta velkost telefonu pixel 5 alebo xperia 5 ii, co by ste poradili.
Rafanad
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SuperPapouch 13. 4. 2021 15:21

81% u baterie už je slabé. Pokud jsi s ním spokojen, co jenom nechat vyměnit baterii? Vyšlo by to nejlevněji a některé servisy to umí na počkání. Pokud jde o nové SE, tak je to v podstatě iPhone 8 s lešpím procesorem, takže by jsi si moc nepomohl.
SuperPapouch
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mas0n 13. 4. 2021 17:24

Bud vymena baterie, nova zase vydrzi nejake dva roky. A nebo vlastne jen to, co jsi vypsal. S tim, ze nudlovitou dlouhou Xperii bych ja osobne nebral. Pixel je jediny rozumny kompakt s Androidem, ale pokud ti iOS vyhovuje, tak ber Mini. Ted je za 20k, pekna cena. Mini ma lepsi vydrz nez SE.
mas0n
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků