Vyplati se jeste Motorola Moto G9 Plus?

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod broom 20. 4. 2021 16:40

Ahoj,
potrebuji novy mobil, na cca 2 - 3 roky, dost vytizeny komunikatory (FB, WA) adekvatni fotografie, puvodni je Honor 8.

Vyplati se jeste kupovat Motorola Moto G9 Plus nebo ma smysl jit do neceho lepsiho? Limit cca 5k max.
Víc lidí víc ví
broom
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 20. 4. 2021 18:16

a měls ji v ruce? měl jsem ji doma týden a šla pryč, velký a těžký telefon
jestli ti nevadí absence NFC tak Motorola Fusion+ je lepší volbou, má i kvalitnější fotoaparát
https://www.mobilizujeme.cz/clanky/moto ... us-recenze
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hexacore 21. 4. 2021 08:26

podle mne jsou fusion i ten g9 jsou uplne stejne, ta vaha je nepatrne rozdilna, nebo ne?
hexacore
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 21. 4. 2021 09:24

váha přibližně stejná, oba mají 5000mAh akumulátor, ale na výšku je Fusion+ menší, což je při stejné šířce displeje dle mého názoru rozumnější velikost
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JiříTechnik 21. 4. 2021 11:17

Pokud Motorola tak bych počkal na novější modely řady Gxx kde toho bude v nabídce dost za rozumnou cenu, kouknul bych i na nabídku Realme, Poco...
JiříTechnik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 21. 4. 2021 11:45

no jestli chce fakt velkej displej, tak nové Motoroly už byly představeny
https://www.mobilizujeme.cz/clanky/moto ... -displejem

ale jinak Moto G9 Plus pořád dostačuje, na hry a videa se velký displej hodí
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod broom 21. 4. 2021 14:19

Mnohokrat dekuji za reakce.

Tak, koukal jsem se na G30, ale je tam Cortex 73 a 53 coz mi prijde neadekvatni kupovat takto stary kus HW v novem telefonu v roce 21. To uz je opravdu lepsi Fusion+ nebo G9 kde maji Cortex A76 a Cortex 55. Nebo se pletu? Pripadne prosim o vyvedeni z omylu.

Jde taky o foto, nechtel bych horsi nez fotak v Honor 8. Chapu, ze mozna toto je nejaky divny pozadavek, ale jak cas plyne tak doufam, ze novejsi modely telefonu maji alepson srovnatelnou nebo lepsi kvalitu fotoaparatu.

Ta velikost neni az tak podstatna, v rodine mame Realme 6s tak si myslim, ze velikost bude +/- stejna.
Víc lidí víc ví
broom
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 21. 4. 2021 18:36

no chtít lepší foťák než Honor 8 za 5tis. je v této cenové kategorii těžší, myslím že asi ta Motorola Fusion+ by mohla vyhovovat
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod broom 24. 4. 2021 14:29

No a proc ne, mezi sebou maji cca 4 roky. Taky jsme honora kupoval za 5500,- :)
Víc lidí víc ví
broom
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roy1 24. 4. 2021 19:09

Pokud ti jde o kvalitní foťák podívej se na poco x3 NFC, jeden z nejlepších foťáků v dané třídě, zvýšená odolnost, stererepro, výkonný procesor, dobrá výdrž.
roy1
Pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků