Telefon do 10 tisíc pro jablíčkáře

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod xmenx201 3. 5. 2021 16:21

Co mám dělat když ho dostala? Já uznávám i kvality A52..
xmenx201
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 3. 5. 2021 18:25

jen pro zajímavost, jak na mobilizujeme.cz hodnotí MIUI 12.5 ;-)
https://www.mobilizujeme.cz/clanky/3-du ... aomi-mi-11
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roy1 3. 5. 2021 21:56

Hmmm a četl jsi i komentáře pod tím? Podle všeho redaktoři moc nevědí...
To se ti ale asi moc nehodí, že?
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod DirtyKing 4. 5. 2021 04:21

V tom pripade je zajimave, ze se o tom hojne diskutuje i na ruznych svetovych komunitnich Xiaomi forech.
DirtyKing
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dockalacek 4. 5. 2021 08:44

Mohu si dovolit zase stočit téma jinam? Co ta A52 a vypalování, má se toho člověk bát? Jinak doplňuji info od kamaráda:

"Jsem ti včera zapomněl odpovědět, specifika jsou hlavně:
aby dlouho vydržel - a to hlavně z hlediska aktualizací softwaru
baterka na jedno nabití při nepoužívání aby vydržela 2 dny ideálně (ale není to podmínka)
aby byl hladký přechod případně z toho iOS (to už podmínka je)
aby to mělo dobrý foťák
a dobře pořešené úložiště na fotky

Hry ani nic jinýho tam nepaří, takže to padá."
Athlon 200GE, Noctua NH-L9a Chromax, 2x8GB RAM DDR4 3000, Gigabyte B450-I, SSD Seagate Barracuda 120 500GB + SSD WD Blue 3D 500GB, Seasonic GX-550, Silverstone Sugo, 1x Noctua 140 mm (vpředu)
dockalacek
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roy1 4. 5. 2021 08:45

DirtyKing píše:V tom pripade je zajimave, ze se o tom hojne diskutuje i na ruznych svetovych komunitnich Xiaomi forech.

Stejně jako na fórech o samsungu a obzvlášť lg. Víš do fór většinou chodí o radu ti co mají nějaký problém (z jakéhokoliv důvodu) ti co jsou spokojeni (a těch je podle počtu prodaných kusů násobně víc) nikam nepíšou. Ono si stačí jen přečíst místní fórum problémů samsungu je tu zmíněno víc než dost...
@dockalecek Přechod nebude plynulý nikdy, nejsou si to podobné systémy. Xiaomi (Poco) jsou graficky iosu asi nejblíž, podpora je zaručena aktualizace dostávají i mobily starší více let, foťáky bývají velice slušné a výdrž více než dobrá stačí si jen vybrat z nabídky.
Naposledy upravil roy1 dne 4. 5. 2021 08:50, celkově upraveno 1
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 4. 5. 2021 08:49

dockalacek píše:Co ta A52 a vypalování, má se toho člověk bát?

https://svetandroida.cz/vypalovani-amoled-displeje/
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roy1 4. 5. 2021 08:51

Co tvůj názor na tu diskuzi o erudici autora článku co si postoval výše?
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Pan Kája 4. 5. 2021 13:29

dockalacek píše:Mohu si dovolit zase stočit téma jinam? Co ta A52 a vypalování, má se toho člověk bát


V téhle době trochu problém, ale jinak bych doporučil výlet po prodejnách s vystavenými kusy. Já osobně dlouho neslyšel o problémech s vypalování, jenže ono to těžce závisí na způsobu použití. Pamatuju jak jsem kdysi z druhé ruky získal lumii 1020 a brutálně vypálenými pruhy. Pak měla nešťastný úraz a tak jsem vyměnil displej. Od té doby za dva roky ani známky po vypalování. Asi bych rovnou zabrouzdal do nějakého vlákna přímo o A52 nebo předchůdci a třeba se najde někdo, kdo jí používá jako navigaci v autě (to bývá solidní test).
Siemens M50 -> SE T300 -> SE K750i -> SE C702 -> SE Elm -> Motorola Atrix 4G -> Lumia 1020 (AT&T) -> Lumia 930 -> Galaxy S7 -> Huawei P30 Pro -> Vivo X100 Pro
Pan Kája
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dockalacek 9. 5. 2021 09:28

Mail od kamaráda:

"Tak prozatím to vypadá na tu Motorolu (G100), ale ještě není nic definitivně rozhodnuto, ještě musíme pořádně projít ty odkazy, cos posílal :) Přítulkyně má ten novej Samsung v práci jako služební telefon a zdá se jí, že blbě reaguje atd. Tak si ho pak někdy půjčím a zhodnotím, jakej je.

Já mám Samsung A3 2017 a jsem s ním hodně spokojený, i když teď už je pomalejší a baterka tolik nevydrží... rozhodně bych ale řekl, že zestárl mnohem líp než to její jabko, který teď blbne takovým stylem, že si musí hovory dávat na reproduktor a dát si ho před obličej (před pusu, ne na ucho)... hodně jí totiž blbne ten dotykový displej :D"
Athlon 200GE, Noctua NH-L9a Chromax, 2x8GB RAM DDR4 3000, Gigabyte B450-I, SSD Seagate Barracuda 120 500GB + SSD WD Blue 3D 500GB, Seasonic GX-550, Silverstone Sugo, 1x Noctua 140 mm (vpředu)
dockalacek
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků