Telefon do 13k

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod perdus 6. 6. 2021 15:36

Dobrý den, přemýšlím nad výběrem nového telefonu (přechod z lg g6). Limit mám13 tisíc. V téhle cenovce se rozhoduji mezi s20fe, oneplus 8 a oneplus 8t.

Máte někdo s těmito telefony zkušenost? Jaký telefon byste mi případně doporučili?

Děkuji a přeji hezký den.
perdus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 6. 6. 2021 16:17

Samsung S20 FE ale přitlač na verzi s 5G pokud vybíráš telefon na delší dobu
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod perdus 6. 6. 2021 16:30

Nechci právě překročit hranici těch 13 tisíc a 5g verze stojí už daleko víc.
perdus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 6. 6. 2021 19:25

Pockal bych par dni na recenze Xperia 10 III.
.soul
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stěrače na ponorku 6. 6. 2021 22:27

Mrknout na bazoš, nedávno měl electroworld akci, a dával dva telefony za zvýhodněnou cenu. Sehnal jsem nerozbalenej S20+ s plnou zárukou za 12k :)

Zrovna teď jsou tam dva za 14, a už tam visí nějakou dobu, takže je dost slušná šance to usmlouvat na váš limit.
https://www.bazos.cz/search.php?hledat= ... o=&order=1
Stěrače na ponorku
Junior

Odeslat příspěvekod perdus 8. 6. 2021 17:58

Na alze mají ještě za 13 tisíc huawei p30pro vím že je to už dost starý model ale výbavou mi příjde že mu nic nechybí. Vyplatí se ještě kupovat tento telefon?

Děkuji
perdus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _Rocco_ 8. 6. 2021 18:12

.soul píše:Pockal bych par dni na recenze Xperia 10 III.


Tady není na co čekat. Na GSM aréně je recenze a skončilo to jako propadák.

-- 8. 6. 2021 19:15 --

perdus píše:Na alze mají ještě za 13 tisíc huawei p30pro vím že je to už dost starý model ale výbavou mi příjde že mu nic nechybí. Vyplatí se ještě kupovat tento telefon?

Děkuji


Kup by to nebyl špatný, ale za pár měsíců na to nedostaneš žádnou podporu. Přechází na ten jejich Harmony OS a pokud si ho nedáš a zůstaneš u Androidu přijdeš o aktualizace. Nejhorší je, že vážně nic normálního do cca 14000 prostě není.
_Rocco_
Junior

Odeslat příspěvekod perdus 8. 6. 2021 18:22

Děkuji za odpověď a to oneplus teda taky ne?
perdus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pan.nikdo 8. 6. 2021 18:33

Ještě se podívej na Google pixel 4a5g. Já přecházel z LG g8s na Pixel 5.
Záleží na využití, ale pixel ti dá mnohem lepší fotoaparát.
Čistý systém s pravidelnou aktualizací, za dveřmi je Android 12. Podpora minimálně na Android 14 a to v den uvedení ;)
Nemá bezdrátové nabíjení, ip68 a pouze 60Hz display. Jak jsem psal, záleží na použití ;)
pan.nikdo
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 9. 6. 2021 00:49

ještě se podívej na Motorolu G100
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hurec 9. 6. 2021 04:13

Pixel, nebo S20 fe se snapdragonem (nove i verze bez 5G). P30 pro neber, mobil suprovy, ale bez budouci podpory androidu. To nechces, ja se ho zbavoval a nikdo to poradne nechtel.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lucie7 20. 6. 2021 17:04

Zdravím, taky mě láká Huawei P30 Pro... jde mi hlavně o kvalitní fotky a video. A protože aktualizacím a podobným věcem nerozumím - jaká jsou rizika toho, že je telefon bez budoucí podpory? Žádné app si nestahuju, mobil používám vyloženě jen na volání, sms, sem tam internet a hlavně to focení.. do mobilu si nestahuju žádné koniny.
Předem moc díky za objasnění.
L.
Lucie7
Junior

Odeslat příspěvekod Kitt2002 20. 6. 2021 19:34

Předpokládám,že bezpečnostní aktualizace budou stále chodit.Asi bych se ho nebál.P30pro jsem chtěl také,ale pravda,aktualizace mě odradily.Ale vše bude fungovat bez problémů.A10 to má a tak dlouho i nadále bude vše funkční včetně aplikaci z GP.Ono se dá dnes i bez problémů používat A8.
Kitt2002
Junior

Odeslat příspěvekod Pan Kája 20. 6. 2021 22:42

Můj osobní názor je, že pokud se uživatel chová zodpovědně, nevidím v tom problém. V rodině máme více telefonů bez bezpečnostních aktualizací a není problém. Ostatně i moje záložní P10 lite s dnes už starým androidem 8 nemá žádná omezení oproti mé P30P.
Hlavní je být zodpovědný. Maximálně bych se bál, že to bude nějaký starý model se starou baterkou. Ale to spíš teoreticky. P30P už je trochu dědek, ale je fakt, že nemá nějaké vyloženě slabé místo a je slušně vybavený. Zatím mi na něm nic nevadilo (no, chtěl bych ještě o něco lepší foťák... ale ten se mi nezdá ani u dnešních topmodelů)
Siemens M50 -> SE T300 -> SE K750i -> SE C702 -> SE Elm -> Motorola Atrix 4G -> Lumia 1020 (AT&T) -> Lumia 930 -> Galaxy S7 -> Huawei P30 Pro -> Vivo X100 Pro
Pan Kája
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hurec 22. 6. 2021 06:30

Souhlasim, ze P30 pro ma luxusni fotky. Ale videa jsou dost slabe. Ja sel kvuli jeho podpore pryc od neho. Ale jinak mobil opravdu slusny. Jen tu cenu 13tisic. Bych videl niz.
hurec
Mírně pokročilý

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků