MT pro 9leté dítě okolo 3300,-

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 19. 11. 2021 10:53

no jo, ale ty tady argumentuješ drahými Samsungy s cenou převyšující 10 a více tisíc, jenže tady se vybírá mobil okolo 4tis. :-D
a nejsem demagog, Motoroly s HD i FullHD displejem a různými procesory jsem měl za poslední 4 roky již 4 takže vím o čem mluvím
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standavfr 19. 11. 2021 11:02

A? Porovnávám výkonnější procesor s méně výkonným. Co na tom nechápeš? Tohle platí bez ohledu na cenu. Nebo už argumenty došli tak použijeme trochu podpásovek, demagogie a zavádějících tvrzení??
Kolik jsi měl v ruce telefonů Realme nebo jiných značek?
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 19. 11. 2021 11:10

Stando, kdybys věděl, že svižnost smartphone se neodvíjí od síly procesoru, ale od toho jakou a jak dobře odladěnou má nadstavbu a celkově dobře softwarově fungující systém a že nejlépe na tom jsou telefony s minimální nebo žádnou nadstavbou (Motorola, Google Pixel) tak bys mě tady zbytečně neobviňoval
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DRSG 19. 11. 2021 12:39

Prosím kroťme vášně :-) Omlouvám se za ten překlep v paměti RAM. Něco málo jsem si v průběhu načetl a šel oba telefony ošahat do datartu. G30 je už pádlo i pro mě, natož pro menší ruce. Displej, rozlišení vyznělo pro R8. Teď je to 75/25 pro R8, při cenovém rozdílu necelých 500
DRSG
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 19. 11. 2021 13:02

a nad čím teda ještě váháš? :-)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DRSG 19. 11. 2021 14:32

Rozhodnuto, objednáno v mall za 4041,- Díky.
DRSG
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků