mobil 10t - foto, video, aplikace, display, výdrž, paměť

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod hmpf 27. 11. 2021 14:33

Zdravím,
vůbec nesleduji prosím o doporučení.

Chtěl bych kvalitní foto video kvůli práci, podpora výrobce nějaký ten rok na nové aplikace, kvalitní display a velkost displaye kolem 6 palců ani velký ani malý, slušnou výdrž, slušnou paměť
Cena tak kolem 10 tisíc

Koukal jsem na iPhone SE (2020) líbí se mi cena, ale moc se mi do toho nechce kvůli display.

U Androidů nevím, byl jsem v elektru a vystavené Huawei P40, Samsungy A32/52. Oled displaye byly pěkné no.
Mám, ale počítač od Applu, není složité překážka připojit android k Apple počítači?
Sveda Blipo PRO, Alessandro MS1000
hmpf
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hmpf 28. 11. 2021 11:05

V rychlosti jsem tu pročetl nejaká vlákna.
A docela mě zaujal z androidů Pixel 4a. Jsou nějaké další alternativy nebo tenhle obecně dobrá volbá?

A z iPhonů mi dává smysl asi jen SE (2020). Možná XR, ale to je blízko 12. A ta 12 už je moc drahá bohužel. Škoda, že jsou ty iPhony tak drahý zbytečně.
Sveda Blipo PRO, Alessandro MS1000
hmpf
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pan.nikdo 28. 11. 2021 11:55

Jestli jsi zvyklý na iOS vem iPhone.
Z androidu jak píšeš pixel 4a, případně Samsung A52s za necelých 8k u Vodafone nevypadá taky na špatnou volbu.
pan.nikdo
Junior

Odeslat příspěvekod hmpf 1. 12. 2021 15:01

Ten Pixel 4a vidím kolem 12tisíc. Samsung A52s vypadá skoro stejně, asi za cenu lepší volba.

iPhone SE 2020 asi se rozhodnu pro něj kvůli iMacu. Po bazarech ho vidím kolem 8tisíc.
Sveda Blipo PRO, Alessandro MS1000
hmpf
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hmpf 24. 12. 2021 16:40

Mám již měsíc iPhone SE a maximální spokojenost.
Vše šlape a vše na dobre úrovni.
Dvě věci co bych si přál aby byly lepší a to display a vydrž baterie. Taky myslím, datový kabel-zdirka horší kontakt to mě irituje než se to začne nabijet.
Jinak paráda. Nechápu jak jsem mohl žít v dnešní době s 5S tak dlouho nic nefungovalo malá paměť, nepodpora…
hmpf
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků