Náhrada za Huawei P10 Plus

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Preter 3. 8. 2022 15:15

Zdravím, rád bych poprosil o radu s výběrem nového telefonu. Pomalu ale jistě mi odchází můj Huawei P10 Plus. Byl jsem s ním spokojený, hlavně mi vyhovuje jaké dělá fotografie a jak se mi příjemně ovládá. Koupil jsem ho jako bazarovku čtyři roky zpět za 4,5 tis. Rád bych si tedy nechal poradit, jakou náhradu za něj zvolit. Spíš bych preferoval něco na focení. Uvažoval jsem o starší P30 Pro, ale nevím jestli bych si nějak moc pomohl. Děkuji za každý příspěvek a podnět.
Naposledy upravil Preter dne 3. 8. 2022 15:33, celkově upraveno 2
Preter
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 3. 8. 2022 15:20

Huawei P30 Plus neexistuje :D

Obrázek

Já tam nikde P30 Plus nevidím :hm
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Preter 3. 8. 2022 15:29

Děkuji a už jsem opravil.
Preter
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Albert.Bert 6. 8. 2022 12:54

P30 nebrat, je to už historický model.
Albert.Bert
Junior

Odeslat příspěvekod JirkaGalaxy 6. 8. 2022 18:42

Od Hua neber nic to by sis dal
JirkaGalaxy
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 6. 8. 2022 19:54

Preter píše:Pomalu ale jistě mi odchází můj Huawei P10 Plus. Byl jsem s ním spokojený, hlavně mi vyhovuje jaké dělá fotografie a jak se mi příjemně ovládá. Rád bych si tedy nechal poradit, jakou náhradu za něj zvolit.

Jaký je cenový limit?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tubík 12. 8. 2022 13:58

Nechci zakládat nové téma. Řeším podobný problém, ale mám stávající Huawei P20, má 4 a půl roku.
Hledám nějakou náhradu, která umí pěkně fotit a nemá software protkaný reklamam na všechno (XIaomi).
Určitě uvítám jíž OLED displej, čtečku otisků prstů. Hry nehraji.
poradíte mi důstojného nástupce
tubík
Junior

Odeslat příspěvekod JiříTechnik 12. 8. 2022 20:23

Bohužel si bude nutné vybrat směr, kterým se mají přednosti telefonu ubírat (důraz na foto nebo na výkon, stereo atd). Protože upřímně nahradit P20, Mate 20 a podobně z dob slávy Huaweie není moc jednoduché. Univerzální telefony dneska moc nejsou... Pokud by měl fotit stejně nebo lépe, tak bych se rozhlížel po řadě S od Samsungu...
JiříTechnik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tubík 13. 8. 2022 07:51

No a to je presne me dilema. Stereo ozelim - sluchatka stereo jsou. Vykon mi staci na bezne aplikace.
Ano pokukoval jsem po Galaxy S22, ale dismuse na foru me od nej spis odrazuje a dost doporucuji S21+
tubík
Junior

Odeslat příspěvekod janekjankovatej 13. 8. 2022 10:08

Pixel ?
janekjankovatej
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JirkaGalaxy 13. 8. 2022 15:08

S22+ klasickou S22 nebrat.
JirkaGalaxy
BAN MM.cz

Odeslat příspěvekod tubík 13. 8. 2022 16:32

No ten se u nas ofiko neprodava a z diskusi na VF jsem pochopil ze na 5G mohu zapomenout
tubík
Junior

Odeslat příspěvekod kultus 19. 8. 2022 14:11

JiříTechnik píše:Bohužel si bude nutné vybrat směr, kterým se mají přednosti telefonu ubírat (důraz na foto nebo na výkon, stereo atd). Protože upřímně nahradit P20, Mate 20 a podobně z dob slávy Huaweie není moc jednoduché. Univerzální telefony dneska moc nejsou... Pokud by měl fotit stejně nebo lépe, tak bych se rozhlížel po řadě S od Samsungu...

Jj o tom neco vim :D nakonec jsem za Mate 20 Pro koupil v akci za slusnou cenu novy S21+ a krome spis prumerne vydrze max spokojenost, ale to je tezke srovnavat M20Pro byl vydrzi fakt neco extra...
kultus
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků