Náhrada za Huawei P20 Pro

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Emulle 7. 11. 2022 11:30

Děkuji. U toho Samsungu se řeší nějaký chybný pruh na displeji, ale co je horší, že fotky v pohybu bývají špatné, což je blbé, protože fotím v pohybu často (akční fotky-boj, střelba apod). Je to něco, co je opravdu tak špatné, jak někteří říkají? Že 50 % fotek je k ničemu?
A jaké máte zkušenosti s přehříváním u Pixelů? Prý se to s řadou 7 vyřešilo, ale občas i ta pozlobí. A co jejich výkonnost? Prý je ten Tensor 2 dost slabý, ale otázka je jaká je realita oproti benchmarku.
Testově vychází s22U lépe, ale realita může být fakt jiná.
Když už zainvestuji tolik peněz, tak chci mít jistotu, že to bude to pravé pro mě a moji práci. Moc děkuji všem za odpovědi!
Emulle
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hurec 7. 11. 2022 11:50

Nwm v čem by měl být slabý, vše mi jede jak má a to hraju diablo. Víc náročnějšího asi nic. Přehřívání fakt nepociťuji. Oproti snap 888 to je úplně studené. AnTuTu 700+t bodů stačí a je důležité spíš vyladění systému. Jediné, co je horší je to nabíjení. Jo, je to pomalejší, než jsme byl zvyknuty u 60W nabíjení. Fotky v pohybu úplně luxusní. Právě proto jsem pixel 6 vzal a u 7čky to počítám je ještě lepší. Aktualizace hned.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod orgáč 7. 11. 2022 12:35

Na tvé potřeby by byl top iPhone 13 Pro (Max).
Pokud jsi limitována cenou, vždy to bude o kompromisu.
orgáč
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hurec 7. 11. 2022 12:39

Pokud nevadí ios a cena se neřeší, tak jo. I13 PM je top.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Emulle 7. 11. 2022 13:11

Ios mi právě vadí. Měla jsem jak iPhone, tak iPad a prostě to není pro mě. Jsou to skvělé produkty, ale nejsem ten správnej zákazník :).
Díky, hurec, za info, myslím, že tuším do čeho půjdu. Dám pak vědět, pro co jsem se rozhodla. Kdyby ještě někdo měl nějaké poznatky, tak sem s nimi. :)
Emulle
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hurec 7. 11. 2022 13:49

Tak pak beru pixel, kvůli čistému androidu, podpoře a rychlosti aktualizací. Poté Samsung. Neuděláš chybu ani u jednoho.
hurec
Mírně pokročilý

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků