Vyplatí se ještě S21 Ultra

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod pikropikro 16. 1. 2023 15:10

orgáč: za těch 22 tisíc máš na mysli asi S22U? Nebo S21U? Protože na bazosi jsou za tu cenu akorát tak rok staré kusy.
pikropikro
Junior

Odeslat příspěvekod orgáč 16. 1. 2023 16:55

https://mobil.bazos.cz/inzerat/16195258 ... -cerny.php
Nebo za těch cca 23500 na Mironetu, tam bych se případné reklamace nebál.
orgáč
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pikropikro 16. 1. 2023 18:39

Ok. Asi se nejlépe jeví ten Mironet, protože jsme z Moravy a do Prahy daleko. Pošlu jej každopádně i do obchodu, ať se na něj někde podívá, protože sám vím, že to je už pádlo jako kráva! Každopádně díky.
pikropikro
Junior

Odeslat příspěvekod orgáč 16. 1. 2023 22:10

Na větší se zvyká snáze, než na menší :D
orgáč
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pikropikro 17. 1. 2023 19:39

A teď ještě teda tak trošku jiný dotaz, spíše ke mě, i když trošku hypotetický... Myslíte, že bude lepší koupě S22+, S23+ nebo S22 Ultra vzhledem k poměru cena výkon?
pikropikro
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 17. 1. 2023 20:01

na odpověď na otázku, která se týká S23 je potřeba počkat minimálně měsíc
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hurec 17. 1. 2023 20:06

Vždy záleží na tvé potřebě a na to, kolik máš cash.
Teď vidím S22+ jako cena/výkon. Jenže proč nemít to nejlepší v podobě ultra? Nebude to lákat?
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pikropikro 17. 1. 2023 20:31

Chápu, že S23+ bude představen za 14 dnů. Za dalsi týden bude prodej a pak nějaká doba na testy. Ale co si budem povídat, zase až tak moc se toho nezmění. Defakto jen Snapdragon. Zbytek už bude jen kosmetika a soft. Za poslední tři čtyři roky nebyl nikdy mezigenerační posun nijak převratný. Spíš jen drobné změny.
O peníze až tak nejde. Já jsem Ultru (jak S21, tak i S22) nějakou dobu měl a i když je to úžasný stroj, tak jsem nějak nedával tu velikost. Doma n jo v kanclu je to ok, ale na cesty, na sport, na motorku už je to fakt obr.
Proto zvazuji i S22+ a S23+.
pikropikro
Junior

Odeslat příspěvekod orgáč 17. 1. 2023 20:57

Pokud se to nikam neposunulo, tak si kup S9 a ušetříš :D
orgáč
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pikropikro 17. 1. 2023 22:04

Orgaci, chápu tvou potřebu být vtipný, ale já jsem nikde nenapsal, ze se to neposunulo “nikam”. Psal jsem, ze posun je minimální. Jooo a náhodou S9 stále mám a používám ji v autě třeba k navigaci.
pikropikro
Junior

Odeslat příspěvekod orgáč 17. 1. 2023 22:48

no vidíš, tak nový mobil vlastně nepotřebuješ
orgáč
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Domin7 18. 1. 2023 13:32

pikropikro píše:A teď ještě teda tak trošku jiný dotaz, spíše ke mě, i když trošku hypotetický... Myslíte, že bude lepší koupě S22+, S23+ nebo S22 Ultra vzhledem k poměru cena výkon?


Budu řešit asi v podstatě podobné rozhodování, protože už mě nějak ten iPhone zase přestává bavit :D Normalne bych vzal Ultru. Ale měl jsem dost dlouho S21U a pak asi 2 měsíce i S22U a pro mě potřeby hlavně u sportování a běhání po horách je to brutální pádlo!!! Takže se budu z 80% rozhodovat mezi S22+ a S23+ s ohledem na nový Snap, jestli to vůbec bude k něčemu lepšímu a zbylých 10 a 10% nechám na obě Ultry (22 a 23) opět podle poměru cena výkon. Rozhodnu se asi až po nějakých testech a podle diskuzí, jaké budou ohlasy na řadu 23.
Domin7
Schvalování příspěvků

Odeslat příspěvekod hurec 18. 1. 2023 14:08

6,6 palců vs 6,8palců. NEpadlo je zcela jinde.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Domin7 19. 1. 2023 10:35

Tak musím říct, že to znát je. Byl jsem se teď mrknout v Samsungu, když jsem šel kolem. 10 minut jsem je porovnával v ruce a ten rozdíl mezi Pluskem a Ultrou je znatelný. Ty zaoblené hrany dělaji vcelku dost rozdíl.
Domin7
Schvalování příspěvků

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků