Tablet - android

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod janekjankovatej 6. 3. 2023 11:24

je to na stejno hoď korunou - Samsung asi lepší softwarová podpora - xioami lepší zvuk a výkon
janekjankovatej
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Robert.Hujer 6. 3. 2023 11:56

Jeste bych zapomnel, S6 lite ma S pen. Mne moc neuchvatil, pro nekoho je to plus. Drzi magneticky na strane, ale na cestovani dalsi bazmeg, ktery muzes ztratit...
Robert.Hujer
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 6. 3. 2023 11:58

pikropikro píše:dal jsem si je do srovnání zde na mobilmanii podle všech parametrů, vyřadil jsem tedy zcela určitě S7 FE kvůli velikosti a to Lenovo, protože mám taky vnitřní rozkol s ohledem na tu značku.

Opět zůstal tedy S6 Lite se Snapem 720G, který na Datartu můžu mít za 8.200 Kč a pak tedy Xiaomi Pad 5 se Snapem 860 za nějakých 8.800 Kč.

Tyhle dva už dneska nějak rozseknu a jeden z nich pořídím.

máš telefon Samsung, tak vem zase Samsunga, aspoň tě nic nepřekvapí, co se týče nadstavby a aktualizací
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uspa 6. 3. 2023 13:07

Dle tvých požadavků bych šel taky do Samsungu. Chceš to primárně na filmy, výkonu maji oba uvedený pro tenhle účel dost, ale samsung má rozšiřitelnou paměť, což je pro tebe důležité a jak píše Nick Cave, máš telefon Samsung, budeš znát prostředí, prostě Samsung ;)
uspa
Junior

Odeslat příspěvekod pikropikro 6. 3. 2023 13:57

Takže objednán Galaxy Tab S6 Lite. Jednak s ohledem na asi delší a možná i lepší SW podporu, jednak proto, že přeci jen nějak více (vnitřně) věřím korejcům než číňanům a hlavně kvůli podpoře paměťové karty u tabletu. Dokonce jsem našel doma asi rok starou 200Gb kartu, kterou jsem vůbec nepoužíval, takže v tom mám něco ušetřeno. A objednal jsem i sklo a pouzdro.
Budu sice muset oželet 120hz displej, ale to mi až tak nevadí.
Všem teda díky za názory a trpělivost. Když tak dám vědět, jak jsem spokojen.
pikropikro
Junior

Odeslat příspěvekod janekjankovatej 6. 3. 2023 15:42

Budeš spokojen
janekjankovatej
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků