Telefón pro zábavu

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod Palka1 5. 1. 2006 17:52

Hledám telefón hlavně pro zábavu

Musí mít BT, pěknej displej a hlavně ho musí nabízet Eurotel

Nepište K750i potřebuju koupit telefon před vysvědčením a k budou mít až v únoru :cry:

a taky mi není 10 (17) takže nechci žádnej ngage

jinak díky za radu...
Zabíj bobra - zachráníš strom!!

Alcatel Ot Club-->Alcatel 735-->Nokia 6680-->SE k750i
Palka1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod M. 5. 1. 2006 17:54

Zalezi, cemu rikas zabava.
Z nabidky ET neni moc co resit - Symbian 6680 a N70, WM 8310 a MPx 220

Nebo proc si na to "K" nepockas?
M.
Expert

Odeslat příspěvekod ConPower 5. 1. 2006 17:58

Mimo Symbian by šly třeba W550i (ten nejspíš), D600e, možná i 6230i (ta je ale podle mnoha jejích majitelů nudná).
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Kajo 5. 1. 2006 18:04

kup si Ericsson GF768, ten je pre zabavu ako stvoreny. My sme si ho v skole hadzali pocas hodiny, ta hra sa vola horuci mobil. Uvidis kolko ludi sa bude chciet zapojit do hry.
Kajo
Junior

Odeslat příspěvekod Palka1 5. 1. 2006 18:08

jo tak o těch jsem přemejšlel ale 6230-opravdu nudná má ji můj kámoš a příjde mi taková moc ... těžko říct
w550 ta né nemám rád oranžovou :wink:
d600e o tom jsem slyšel že do něj nejdou dostat java hry!!! četl jsem to tady na fóru a to by bylo velký mínus můžete mi to objasnit??? já chci hry a muziku ostatní až na druhém místě
n70 už je moc drahá ale dobrá naštvalo mě že jí ET zdražil
6680 ta vypadá dobře -půjdou na ní hry z ngage????

a na K si nepočkám protože se asi neschodnu s rodičema v názoru na téma "Dobré vysvědčení" :lol:
Zabíj bobra - zachráníš strom!!

Alcatel Ot Club-->Alcatel 735-->Nokia 6680-->SE k750i
Palka1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Truster 5. 1. 2006 18:54

Ano na 6680 pujdou n-gage hry taky hry na symbian a ruznozne emulatory ako Gameboy,Gameboy color,Stare dos adventury,Super nintendo atd.+Napriklad Doom1+2,Heretic,Dukenukem 3d atd
Truster
Junior

Odeslat příspěvekod Am!go 5. 1. 2006 19:28

Já bych vybíral mezi Sony Ericssonem k600i, pak Nokie N70 nebo 6680. Všichni podporujou 3G sítě, takže o zábavu postaráno
Am!go
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod includes 11. 1. 2006 00:11

Já bych si vybral SE K700i....protože má dost velkou paměť a vejdou se ti na to jak hry tak i Mp3...tak že bych si vybral asi ten
includes
Junior

Odeslat příspěvekod matho83 11. 1. 2006 00:30

Palka1 píše:d600e o tom jsem slyšel že do něj nejdou dostat java hry!!! četl jsem to tady na fóru a to by bylo velký mínus můžete mi to objasnit??? já chci hry a muziku ostatní až na druhém místěd/quote]

by ma zaujimalo kde si to cital, ja uz som zaplnil 4MB pamate co nemam kde davat hry a v kompe ich mam niekolko stiahnutych co idu na D600E, takze hry idu nahravat,mne idu aj cez kabel, a ak nie tak uploadnem na eupload.com a stiahnem do mobilu, s hrami problem nie je, samozrejme ze pre to rozlisenie dipsleja ich moc neni, ale idu aj z mensim rozlisenim

koniec koncov pozri sem

http://www.getjar.com/software/Samsung/SGH_D600
http://mobile-review.com/forum2/showthread.php?t=37324 (prispievatel HOCKEY)
http://bivouak.sytes.net/wap/

takze nesirit bludy ohladom hier :roll:
Konecne klud
ale nie od s60
v.i.p. roku 2008
Kto sa smeje naposledy ten sa smeje najlepsie
matho83
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod altin 11. 1. 2006 01:34

dost velku pamat???? na hry mozno, lebo tie niesu velke a vojde ich tam fakt dost, ale na mp3 je ta pamat mala..a este mi na nom vadila slaba kapacita baterie. musel som ho kazdy den nabijat :?
altin
Junior

Odeslat příspěvekod matho83 11. 1. 2006 02:01

Kazdopadne fon na zabavu by mal mat pamatovky,inak podla mna klasika riesenie k750i,d600,n70
Konecne klud
ale nie od s60
v.i.p. roku 2008
Kto sa smeje naposledy ten sa smeje najlepsie
matho83
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod TomTomason 14. 1. 2006 20:57

Myslím sy že nejvíce sy vyhraješ s nějakým symbianem nebo taky windows mobile já momentálně vybírám mezi p900 nebo smartphone2 ale za ůvahu stojí i MDA na všech sy zahraješ něco jako je doom 1 2 nebo tam jde dálkoví ovladač tv a jiných zařízení pokud se s přístrojem chceš fakt vyhrát a nevadí ti složitější přístroj tak bych největší problém vyděl v tom jestly symbian nebo windows mobile a pak jen vybrat vhodný přístroj. S komunikátor sy vyhraješ déle než s obyč telefonem ale to nemůžeš zas srovnávat je to jak srovnávat malou housenku s velkou.
TomTomason
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod YAMATO 14. 1. 2006 21:40

Palko 1, radím ti dobře, počkej na tu K750, nebudeš litovat. Na hudbu super (se sluchátky HPM-70, případně přes redukci libovolná jiná), java hry na překvapivě vysoké úrovni, foťák, video atd...na zábavu ideální!
Když zmizíš, tak budeš zmizelej, jinak tě zmizím já.
YAMATO
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Funstorm 15. 1. 2006 09:26

jo taky me docela ***** to s tim zdrazenim ET, ale cekam na unor a koupim si 6680 - ten telefon nema chybu a N70 je mnohem drazsi a zas tolik se me nelibi
Nokia 6680 + 1GB Kingston
Funstorm
Junior

Další stránka