S75, 6230i, D750i nebo mpx220

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Sniker 11. 1. 2006 11:25

Premyslim co si poridim.
Co byste koupili a proc?
dik
Sniker
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Peet 11. 1. 2006 11:42

z týchto tel. je urcite naj D750i ... ale mozno som zaujatý :D
Peet
Junior

Odeslat příspěvekod risenecko 11. 1. 2006 11:56

Ak nechces len fotit tak ja by som bral S75. Kedze ja mam digitalny fotak, fotak v telefone vyuzijem len v nutnych pripadoch. Zrecenzovany je velmi dobre MP3 prehravac, pamatove karty, ovladanie. Ak ho nasadia do akcie za rozumnu cenu urcite ho vezmem.
risenecko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Peet 11. 1. 2006 12:01

v hlavnych funkciach su tie tel vyrovnane, preto by som vyberal asi podla vzhladu a potom este podla fotaku, tam je Dcko jasny vitaz ...
Peet
Junior

Odeslat příspěvekod game_over 11. 1. 2006 12:53

Jestli ti hodně záleží na fotáku tak bych rozhodně MPx 220 nebral ovšem pokud se v něm chceš i trochu "hrabat" a baví tě hrát si s woknama a ladit je tak do ní jdi. :D
game_over
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lukik 11. 1. 2006 13:02

Taky uvažuju o koupi některého ze zmiňovaných telefonů. A asi nejvíce se mi líbí S75 a MPx 220. Protože chci vybavený telefon, ale také telefon za pokud možno nižší cenu (= 7000,-). Pro Motorolu nahrává OS, pro Siemens zase kompaktnější rozměry. Nosím totiž telefon v kapse u kalhot a nevím, jak by se v kapse líbilo Motorole s 24 mm tloušťky. Je to už vážně tlustší telefon. Takže asi zvolím S75. :hm
Chceš realizovat své sny? Probuď se!
lukik
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dave84 11. 1. 2006 13:24

Mám právě mpx220 a D750.D750 je lepší jen ve foťáku a přehrává hlasitěji vyzvánění a mp3.
Tak motorola je jednoznačně nejlevnější, dá se pořídit, už za 6.100Foťák je jednoznačně nejlepší na D750, u mpx220 je ale na nic.
Na papírové rozměry bych nehleděl, protože D a mpx jsou prakticky stejné ( v ruce), jen je rozdíl u mpx, že je to véčko.V kapse mám oba telefony a kapsu mi to teda netrhá, a když mám v jedné kapse D a v druhé mpx, tak nepoznám, že by některý telefon zabíral víc místa.
Kvůli foťáku bych volil D750.
Ostatní funkce a vyhrání si s telefonem mpx220.
O S75 toho moc nevím, ale je to takový kompromis.
Mpx 220(vau),SE D750i,LG Chocolate,Sharp GX29,N95 sand(vau),LG Shine,Nokia 8600 Luna,MDA Vario III,
dave84
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pickun 11. 1. 2006 14:26

dave84 píše:Mám právě mpx220 a D750.D750 je lepší jen ve foťáku a přehrává hlasitěji vyzvánění a mp3.
Tak motorola je jednoznačně nejlevnější, dá se pořídit, už za 6.100Foťák je jednoznačně nejlepší na D750, u mpx220 je ale na nic.
Na papírové rozměry bych nehleděl, protože D a mpx jsou prakticky stejné ( v ruce), jen je rozdíl u mpx, že je to véčko.V kapse mám oba telefony a kapsu mi to teda netrhá, a když mám v jedné kapse D a v druhé mpx, tak nepoznám, že by některý telefon zabíral víc místa.
Kvůli foťáku bych volil D750.
Ostatní funkce a vyhrání si s telefonem mpx220.
O S75 toho moc nevím, ale je to takový kompromis. /quote]

Jeste jsi zapomnel na to, ze Decko ma oproti Mpx220 vetsi vydrz.A jestli je vydrz Mpx220 stejna , jako Mpx200 tak nekupovat. :pozor2
Pickun
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod enrique15cz 11. 1. 2006 14:35

vydrz u MPx220 je tak 2-4 dny teda u te me!bezne pouzivani!!§
enrique15cz
Junior

Odeslat příspěvekod ConPower 11. 1. 2006 17:19

Já bych si jednoznačně pořídil MPx220, protože má Windowsy a můj další mobil by měl mít otevřený OS. Navíc je za velmi příznivou cenu. Foťák je tam sice spíš jenom na okrasu a tvoří barevné fleky, fotit ale stejně budeš tak maximálně týden a pak Tě to omrzí (pokud ale potřebuješ něco "naskenovat", nějaký text, tak foťák D750i je skvělý). Hodně se mi taky líbí vzhled Motoroly a taky se mi zamlouvá velká pohodlná klávesnice díky její véčkové konstrukci.

D750i je dost dobrý telefon, slušně přehrává MP3, má výborný foťák a ostatní funkce taky vypadají slušně. Jenže nemá OS. Má třeba Bluetooth, to už ale dneska nikoho neohromí, mají ho i všechny ostatní. No, foťák je super, má dobrý multimediální přehráváč a slušnou klávesnici. Víc se mi ale zamlouvá MPx220 :) .

O S75 toho ještě moc nevíme. Měla by ale mít stabilní FW, podporovat multitasking a umět minimalizovat MP3. Foťák asi něco mezi D750i a MPx220. Displej má ze zmíněných nejhorší, ale podle mě nic hrozného. Uvidíme po recenzi. Cenu ale bude mít hodně přívětivou.

6230i je prý celkem nudná, má ale dost jemný displej (což ale není nic tak moc užitečného, radši větší). Hodně toho umí, ale moc se mi na ní nelíbí některá omezení, třeba kapacita pro Java aplikace jenom půl mega.
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mirkis 11. 1. 2006 22:36

jednoznacne mpx220, ak rozmyslate na tymi ostatnymi, kupte si radsej staru somarinu na telefonovanie
mirkis
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod danio 12. 1. 2006 18:09

risenecko píše:Ak nechces len fotit tak ja by som bral S75. Kedze ja mam digitalny fotak, fotak v telefone vyuzijem len v nutnych pripadoch. Zrecenzovany je velmi dobre MP3 prehravac, pamatove karty, ovladanie. Ak ho nasadia do akcie za rozumnu cenu urcite ho vezmem.


No aj ho chcem,a tiez si ho kupim ked ho daju za rozumnu cenu do akcie...mohol by si povedat kde si cital recenziu...bo ja som precital vsetky mozno co som nasiel,ale tie boli nejak kratke a si recenzovali este predpredajnu vzorku
danio
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kkozi 12. 1. 2006 18:19

Sniker píše:Premyslim co si poridim.
Co byste koupili a proc?
dik


Mel bys vic specifikovat pozadavky, co od telefonu cekas a jaky funkce jsou pro tebe prioritni...
Kkozi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gromm 12. 1. 2006 19:39

Kvalitní fot'ák - D750i
Windows Mobile - MPx220
EDGE, ptt - 6230i
S75 se ještě neprodává, tak nemůžu soudit :D
Mám rád Hip Hop, mobily, zbraně...
Ale stejně je nejlepší Sony Ericsson


5110 :arrow: 3510i :arrow: 8310 :arrow: K500i :arrow: K750i :arrow: E50 :arrow: W800i
Gromm
Pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků