Mobil s MP3, ale bez fotaku.

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Svobi 25. 5. 2005 22:49

Já bych doporučil Motorolu, ale toho foťáku se asi nezbaví. Je to malinko kliše,já taky nepoužívám foťák ale přesto ho tam mám. Když je z druhé strany čočka resp. prohlubeň, připadám si jak kokot, který drží v ruce hračičku(něco jako game boy)brrr šílenost
Svobi
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gloe 26. 5. 2005 06:25

Tak vcera sem s nim procetoval asi 2 h a vysvetloval mu presne vyhody smartphonu a jejich nevyhody a pro koho se hodi atd. (je trocu pomalejsi :lol: ) Dokonce sme probirali jednotlive telefony a zakotvili jsme u Motoroli MPx200. Zlakal ho prej vzhled, cena, odrazuje ho absence BlueTooth. Rikal, ze v novym founu chce mit konecne vse v jednom! :-) ALe asi do ni pujde. Vsem diky za pomoc.
Gloe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod gary_dEEN 26. 5. 2005 07:21

Mno, do SL45i bych už po třetí nešel. sice je to pěknej malej telefon, má podporu mp3, IrDA, paměťové karty, javu, velkej display, ale přecejen už je to poněkud starší telefon a technologie jsou již někde jinde. S mým prvním SL45i jsem se vysekal na biku, praskl display. Telefon mi vyhovoval, tak jsem si ho koupil znova. Bohužel asi po roce se mi stalo zhruba něco podobného. SL45i byl v době svého uvedení do prodeje koncipován jako manažerský, byl to unikátní telefon a za více, než dvacet tisíc. Mě nevyhovoval, protože nesnesl trošku ostřejší zacházení (občas upadne). Nyní mám Nokii 6310i a jsem naprosto spokojen - nerozbytný telefon, pěkně sedí v ruce, má bluetooth, javu.

Pro mě je úplnou zbytečností integrovaný fotoaparát.Naopak v dnešní době už bych nevolil telefon bez podpory e-mailu, prohlížeče webových stránek, kvalitního barevného displaye.
Čiň dobro, a možná se Ti to vrátí.
gary_dEEN
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod syrrius 26. 5. 2005 11:16

a nebo jeste muzu doporucit Siemens S55 fotak ma jen pridavny ma BT i IrDa je maly pekny ale nema mp3 tak at si koupi MP3 prehravac a ma pokoj :-)
Er.Ga 628_Alc.Ot maxdb_Nok.3210_Nok.3310_Nok.3315_Nok.7110_Nok.5510 Nok.6210_Nok.3300_Nok.7250_Nok.3650_Nok.N-gage_Nok.6260_Nok.9210 Nok.6230i_SE.W810i_LG.Chocolate_SE.W880_SE.C902_Nok.E50_Sam.Star_Nok.E90....
syrrius
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Murmi 28. 5. 2005 08:08

syrrius píše:2 Gloe:tak jedine Sie S65 a at hrebikem probije cocku fotoaparatu jinak ma smulu :-)

Ještě bych pro jistotu probitou čočku zalil rychletvrdnoucím tmelem.
Murmi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radekm (novy) 28. 5. 2005 08:18

Porč nemáte rádi dig. foťáky v mobilech?
(toto je můj osobní názor, nemusí se vám líbit, ale nemusíte mě za něj kamenovat)
radekm (novy)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gloe 29. 5. 2005 09:18

Protoze bagr. Fotaky v mobilech jsou na nic a jsou vhodne akorat na momentky, bez vetsiho rozliseni fotaku je tam uplne na nic. Obcas nevyhovuje, ze nema urcite funkce, jako macro-rezim, automatika, manual apodob. Fotaky v mobilech jsou teprve v zacatcich a pro zatim jsou podle me k nicemu.
Gloe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod radekm (novy) 29. 5. 2005 09:39

Vždyť jsi řekl, že jsou vhodné na momentky, a na co myslíš že to používá? Jako občasná momentka je to skvělé, samozřrjmě to nemůžeš provnávat s plnohodnotným dig. fotoaparátem. A už jsou mobily s mpx (v ČR) a klidně i 5 Mpx (v Asii)
(toto je můj osobní názor, nemusí se vám líbit, ale nemusíte mě za něj kamenovat)
radekm (novy)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gloe 29. 5. 2005 09:43

Ale pro cloveka, kterej se nazajima kravinama a nefoti momentky, je fotak v mobil na dve veci.
Gloe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod radekm (novy) 29. 5. 2005 09:48

Tím chceš říct že se zabývám kravinama, nebo jenom že nefotím momentky?
(toto je můj osobní názor, nemusí se vám líbit, ale nemusíte mě za něj kamenovat)
radekm (novy)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gloe 29. 5. 2005 09:52

Ne, to ne, ale jemu je 34 a momentky proste nefoti.
Gloe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 29. 5. 2005 12:14

Tím, že požadujete mobil bez foťáku, si naprosto zbytečně zužujete výběr. Protože všechny lepší telefony dnes mají foťák, budete muset vybírat jen mezi zbytky.

Když fotoaparát v mobilu nechcete používat, jednoduše ho nepoužívejte. Většina lidí nikdy nepoužije systémový konektor - ale neviděl jsem nikdy žádnou diskusi, že by někdo hledal telefon bez systémového konektoru. Nebo bez možnosti připojení externí antény, kterou nikdy nikdo nevyužije.

Foťák v mobilu se navíc někdy opravdu může hodit, i když si to dotyčný nepřipouští.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nokiamaniak(smazano) 29. 5. 2005 13:19

Že by NOKIA 6021 ale nevím zda má MP3, foto nemá.
Nokiamaniak(smazano)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gloe 29. 5. 2005 13:36

2 Marek L.: Ja novej telefon nehledam, na zacatku jsem psal, ze muj znamy chce mobil s mp3 bez fotaku, bohuzel je trvdohlavej a neda si rict. :lol:
Gloe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Popi 29. 5. 2005 14:45

...e398 a at si izolepou zalepi cocku...
Naposledy upravil Popi dne 29. 5. 2005 14:51, celkově upraveno 1
..?
Popi
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků