Kde sehnat novy Panasonic VS3? Prodava se jeste??

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod LaL 2. 6. 2006 17:47

Caute nevite nekdo prosim kde se da koupit novy panasonic VS3? Nemuzu ho sehnat, nikde uz ho neprodavaj teda aspon kde sem se dival... :roll: Jo a kdyztak v cene kolem 4 tisic s DPH.. :D
Doky moc za radu uz su zoufalej prohlidl sem tolik stranek a nic :cry:
LaL
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bourák 2. 6. 2006 17:51

Jo někde sem ho viděl , ale nevzpomenu si. Když tak sem hodim link :wink:
"Je lepší shořet než vyhasnout."Kurt Cobain
bourák
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 2. 6. 2006 17:58

Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Pokročilý
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod danio 2. 6. 2006 18:31

jirik,asi si nevsimol ze tam maju napisane ze vyprodano
Komu sa nelení,tomu sa čudujem!
danio
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LaL 2. 6. 2006 18:48

http://zbozi.seznam.cz/searchScreen?q=VS3 na to uz sem se dival ale u tech za 4 tisice(na jiny sem se ani nedival) je vsude zbozi nedostupne nebo vyprodano a na http://www.mobilhouse.cz/Panasonic-VS3- ... -5620.html je vyprodano:(
LaL
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Taucher 3. 6. 2006 11:14

V pondeli jsem jsem jej kupoval v normalnim kamennem obchode. Jmenuje se Mobil Pohotovost a je v centru Brna na Namesti Svobody. Bud si pozjistuj jestli ji maji i v jinych pobockach nebo se stav do te v Brne. Maji jej tam za 4390,- coz je trochu vyssi cena ale za ten telefon urcite stoji!
Taucher
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LaL 3. 6. 2006 13:22

dik moc to je supr Brno mne vyhovuje... :D
LaL
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Taucher 4. 6. 2006 10:59

v poho, at dobre slouzi, my uz mame v rodine 2 tyto panasonicy a budeme kupovat asi i dalsi, pokud je v tom shopu budou jeste mit =)
Taucher
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dragonnx 4. 6. 2006 11:05

Taucher píše:v poho, at dobre slouzi, my uz mame v rodine 2 tyto panasonicy a budeme kupovat asi i dalsi, pokud je v tom shopu budou jeste mit =)


Fííha, tolik Panasoniců v rodině...To budete taková "Šesnáctimiliónová rodinka :) :) " - podle mě ten mobil není vůbec špatný. Ikdyž, mohli tam dát víc volnýho místa nebo paměťovky a bluetooth...A menu vypadá jako symbianovské. Nechceš napsat o telefonu trochu víc, zkušenosti atd.?! Já bych to docela uvítal.
Neopunk & Emo = my music love
Dragonnx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Taucher 5. 6. 2006 22:30

no tak mohl bych ho jen chvalit, protoze moc nedostatku na nem nevidim, sam jej nemam, ale pouzival jsem ho tyden a to me presvedcilo o tom ze tohle je opravdu hodne muziky za malo penez!

Sam bych mu vytknul snad jen tu pamet, na druhou stranu 30MB bohate staci, ktery telefon za tuto cenu by bez pametovky mel vic. Trochu mi ze zacatku vadila klavesnice, je moc plocha, ale da se na to v pohode zvyknout. Pri hovoru je repracek docela tichy, coz je asi nejvetsi vytka na tento telefon. Za to ale ten repracek na melodie (i mp3) hraje dobre. Jenom jsem neprisel na to jakym zpusobem do nej nahrat Java hry, to mi na nem vadi.
Ale jinak je spojeni pres infra uplne v pohode, program od panasonicu je dobry. Kvalita displeje (mel jsem moznost porovnat s jinymi mobily, napr novou nokii 6131) a fotek je fakt hodne dobra a to mluvi za hodne, proste "za ty prachy, neber to:)" Videa jsou standartni 3GP. Kdyby nekdo potreboval neco konkretniho, tak napiste, klidne PM.
Taucher
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dragonnx 6. 6. 2006 20:50

For Taucher:
Já tenhle mobil nechci, ikdyž je levnej, pěknej a docela hodně dobrej, ale jsem hold zvědavej. A co to diodový barevný rozlišení hovorů, SMSek atd. Používáš to?? A co to otevírání mobilu (to automatický)??
Neopunk & Emo = my music love
Dragonnx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4holy 6. 6. 2006 21:24

sice už ten telefon asi měsíc nemám, ale byl celkem OK - fotky dost dobrý, klávesnice slušná, menu přehledný a logický. To blikámí diod při zmeškaným hovoru/SMS docela vychytaný - dalo se barevně odlišit, jestli je to hovor/SMS/konkrétní osoba. Jen ta doida mohla blikat v rychlejších intervalech (blikne asi 1xza 5 sec.). Dost mi vadila malá hlasitost vyzvánění, ale myslím, že nový firmware to trochu zlepšil. Ani hlasitost hovoru nebyla pro moje hluchý uši úplně to co bych potřeboval :? Líbilo se mi bezproblémový připojení k PC přes IrDa (program staženej ze stránek Panasonicu). Displej opravdu super - velkej, přehlednej, krásně vykresloval obrázky, ale na sluníčku nic moc.

ZBYLA MI DOMA CL NABÍEČKA DO AUTA K TOMUHLE TELEFONU, TAK KDYBY SE NĚKOMU HODILA .... ještě v záruce :)
4holy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Taucher 7. 6. 2006 13:20

Dragonnx: Vsak ja ti ho nevnucuju, jestli to tak vypadalo tak sorry, ale za tim ze "za ty prachy, neber to:)" si stojim.

Jinak blikani (jak psal 4holy) je fakt dobra vec, vidis na vetsi vzdalenost jestli tam mas sms nebo zmeskany hovor, coz u vnejsiho displeje na dalku nejde. Ale ta dioda by opravdu mohla blikat casteji.
Automaticky otevirani je tlacitko na levem boku a funguje perfektne. Bez problemu.
Taucher
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LaL 7. 6. 2006 19:35

Neporadite mne nekdo kde ho mam sehnat?? Z toho mobilpohotovost me dnes psali ze ho nemajou a ze uz ho ani nikdy nedostanou(tot odpoved z jejich centralniho skladu).. :cry: Poradte prosim ja ho moc chcu!!!
LaL
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků