Pouzita Nokia 6630 (4500 Kc) vs novy SE W300i (6500 Kc)

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod cenebris 19. 7. 2006 19:23

Nasel jsem v bazaru pul roku pouzitou N6630 za 4500 - zaruka rok a pul, stav - velice zachovaly. Uvazuji jeste novem o SE W300i za cca 6500 Kc. Mobily pouzivam hlavne na volani a na sms, mel jsem ale chvili symbian a myslim ze bych os dokazal vyuzit (www, emaily, jabber/icq, kalendar), zase w300i toho v tomto smeru dokaze taky hodne ikdyz je vice omezena. Nejvice vadi na w300i chybejici umts (pohybuji se v pokryte oblasti) a horsi fotoaparat, nokia zase je uz starsim telefonem ale ma os a na svuj vek toho dokaze opravdu hodne. Hledam telefon, co by dokazal poslouzit i jako modem pro pc (bluetooth), prehral mp3, nepohorsil vzhledem (tady SE vede) a pripadne dokazal kratce vyridit nejaky ten email nebo dokazal zabavit (film, hra, ebook). Co poradite?
cenebris
Junior

Odeslat příspěvekod sam.krepelka 19. 7. 2006 20:25

V tomhle ohledu ber určitě nokii 6630. Pravda je trošku tvarově odlišná a nemusí se líbit každému ( mi osobně se ale hodně líbí), a kromě rádia má v podstatě všechno. Teda nemá vlastně nic, ale má symbian, což je cesta ke všemu:-) a má 3g síť... Navíc má i dost rychlý procák, takže rozjedeš téměř vše...Ale v bazaru za 4500 Kč?? Nová se dá pořídit za šestku...
sam.krepelka
Junior

Odeslat příspěvekod cenebris 19. 7. 2006 20:28

Jojo, 4,5 v bazaru (kamennem) - kdyz jsem si s ni trochu pohral, tak se zdala byt ok.
cenebris
Junior

Odeslat příspěvekod sam.krepelka 19. 7. 2006 20:31

No pokud se zdá být v pohodě, nijak nepoškrábaná...ale vlastně vždyť ona má výměnné kryty, takže to by nevadilo...A kde byl ten foun původně koupený, nevíš?
sam.krepelka
Junior

Odeslat příspěvekod cenebris 19. 7. 2006 20:33

To nevim, pospichal jsem, tak jsem se s tim moc nemazlil. Zitra to jdu prozkoumat podrobneji (pokud tam jeste bude :) )
cenebris
Junior

Odeslat příspěvekod cenebris 20. 7. 2006 13:00

Tak jsem se dozvedel, ze mobil je prodavan bez sluchatek a bez kabelu k pc...
cenebris
Junior

Odeslat příspěvekod bourák 20. 7. 2006 18:49

Vzal bych 6630 to je jasný ale ten vzhled...i když to je věc názorů...
"Je lepší shořet než vyhasnout."Kurt Cobain
bourák
Junior

Odeslat příspěvekod muhehe_ 20. 7. 2006 19:59

Určitě bych volil 6630. Užiješ si s ní mnohem víc zábavy a vůbec, mnohem víc se mi líbí než W300i..A když chceš mobil i na filmy, tak si nedovedu moc dobře představit na W300i film...
muhehe_
Junior