Jaký mobil do 4 tisíc?

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod hps 19. 9. 2006 19:58

Nemám vůbec představu jaký by měl být.Spíš nějaká známá ověřená značka.Chci aby byl bezproblémový,stabilní.
Netušim vůbec,poradíte?
hps
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mobilman 19. 9. 2006 20:18

SonyEricsson K310i - jednoduchy, pritom pomerne hezky design, dobre funkce pokud nejsi moc narocny (USB, Irda, 15MB pamet, MMS, MP3) a pritom cena jen 3tisice takze jeste litr usetris na neco jineho popr. na USB kabel (neni soucasti dodavky)
mobilman
Junior

Odeslat příspěvekod Litrmlicka 19. 9. 2006 21:12

Nebo třeba Siemens SL65, nemá sice MP3 ale zato má aktivní displej, což je obrovská výhoda, navíc dobře vypadá, má perfektní organizér a orgenizaci času(jako všechny siemensy) a je originální. Jak je to ovšem se spolehlivostí to nevím, říká se že Siemens je šunt, ale vono taky záleží na výrobku. Navíc by mně strašila ta výdrž. 230 hodin je fakt málo naproti tomu třeba Philips 655 má výdrž 500 hodin, ovšem má míň funkcí a pomalou javu. Perfektní je třeby i sagem myX6-2, a za to hafo funkcí to určitě stojí ovšem se sagemem nemám žádný zkušenosti tak nevím navíc se těžko schání...
Eh??

Nokia 5110 - Alcatel 303 - Siemens CX70 - SE T700 - Samsung s5610
Litrmlicka
Junior

Odeslat příspěvekod ConPower 19. 9. 2006 21:52

Litrmlicka píše:Navíc by mně strašila ta výdrž. 230 hodin je fakt málo naproti tomu třeba Philips 655 má výdrž 500 hodin /quote]

Hlavní je ale reálná výdrž, Siemens vydrží tak 2-3 dny, Philips i přes týden. :)

Nejspíš by záleželo na kusu (co se týče té bezproblémovosti), super volba by mohl být BQS S68, tenký, kovový, bez foťáku, avšak s BT a propracovaným adresářem, kalendářem a velkou pamětí. Nebo teď už 4k stojí i Motorka L7, VGA foťák, slot na karty, MP3 přehrávač, BT, taky tenký a kovový (jen možná ze začátku trochu horší ovládání a vrzající tlačítko 9).
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod retron 20. 9. 2006 09:27

Motorola bud klasika L7 nebo vecko V3, oboji neco malo pod 4t. L7 lze vyuzit i na MP3. Kvalitni zpracovani a materialy plati pro oboje.
retron
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 20. 9. 2006 10:28

Taky bych se rozhodoval mezi V3, nebo L7. Ovšem L7 má paměťovky, to je výhoda. Pokud je teda využiješ. 4 tisíce, to je myslím lákavá cena za takovéto kousky.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod buko2760 20. 9. 2006 11:10

Já mám BS S68 a jsem maximálně spokojený.
buko2760
Junior

Odeslat příspěvekod čurila plenkovič 20. 9. 2006 11:36

buko2760 píše:Já mám BS S68 a jsem maximálně spokojený.e/quote]

Uvažuju o něm taky. Jen ještě váhám jestli mám koupit s68 nebo nokii 6021. Nepotřebuju totiž mít ve founu foťák a ani zaměstnavatel není nakloněný focení. Tak se chci zeptat jak to je s tou s68 ? Je pro ně už spolehlivý software, nebo to pořád obsahuje spousty chyb o kterých se psalo po uvedení toho founu do prodeje ?
čurila plenkovič
Junior

Odeslat příspěvekod buko2760 20. 9. 2006 17:10

Taky jsem se rozhodoval mezi těmito dvěma founy, koupil jsem nakonec siemens, mám s nima zatím jen dobrou zkušenost a navíc se mi líbí víc než ta N. Já ho mám asi měsíc a zatím žadný problém co se týče softwaru, akorát že je trošku pomalejší, ale není to tak hrozné, dá se to přežít.
buko2760
Junior