Jaký nejlevnější mobil?

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod Stoobi(smazano) 8. 4. 2005 17:54

Potřeboval bych pro známou co nejlevnější mobil. Do teď měla Siemens M55, ale ten se jí rozbil a chtěla by něco s podobnými funkcemi, ideálně i s barevným displejem..

Co by jste doporučili?
Stoobi(smazano)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dejvidek 8. 4. 2005 18:55

Stoobi píše:Potřeboval bych pro známou co nejlevnější mobil. Do teď měla Siemens M55, ale ten se jí rozbil a chtěla by něco s podobnými funkcemi, ideálně i s barevným displejem..

Co by jste doporučili?t/quote]

Napadá mě Nokia 3100, Siemens A65 za 2344,- (mobilhouse.cz) nebo Siemens A60 za 1993,- (cybex.cz).
dejv
PS. N3100 mají v cybexu jen v twistu/go a na mobilhouse už jí vůbec nemají, ale za cca 2500,- by se snad sehnat dala.
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ConPower 8. 4. 2005 21:58

No, M55 je poměrně hodně vybavený mobil, N3100 apod. bych tudíž nedoporučoval. Když už, tak C65, jejíž cena se pohybuje kolem 3,5 tisíce Kč. S tímto telefonem už jsem pracoval, opravdu dobrá koupě.

:arrow: http://cybex.cz/Produkt.aspx?Shortcut=SIE-C65&Type=F&PrmaId=440
:arrow: http://deltamobil.cz/index.php?p=detail&id=536

SE T610 by možná ještě šel.
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod dejvidek 8. 4. 2005 22:52

ConPower píše:No, M55 je poměrně hodně vybavený mobil, N3100 apod. bych tudíž nedoporučoval.
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Stoobi(smazano) 9. 4. 2005 09:52

Opravdu, jako limit bych bral asi 2000,-Kč, takže mě dost zaujal sA60, tak uvidíme...na Cybexu ho mají za zajimavou cenu, ale není někde ještě levněji?
Stoobi(smazano)
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Petr_Novak 9. 4. 2005 10:50

Já bych byl pro tu Nokii 3100. Nechci odrazovat, ale ta A60 - nic moc. Display je příšerný, tlačítka nic moc (obzvláště v pouzdře to je hrůza).... ale každému sedí něco jiného.
Petr_Novak
Junior

Odeslat příspěvekod ConPower 9. 4. 2005 13:19

dejvidek píše:Tvoje zaslepenost do Siemense je až do očí bijící. Poptávka je po co nejlevnějším mobilu, ne mobilu za 3500,- a více.-/quote]

Sorry, ale on tam napsal, že chce něco s podobnými funkcemi a taková N3100 třeba tak namakaný úkolovník nebo adresář nemá. Měl jsem ji v ruce, celkem fajn telefonek, ale má holt typické Nokiácké vlastnosti. Pokud je tedy kámoška už zvyklá na Siemens, Nokii bych moc nedoporučoval. Každému ale vyhovuje něco jiného, to je pravda. Ať si ty telefony osahá, pak se uvidí.

A než 3100 bych spíš připlatil tři stovky a šel do 3200, která má infraport, přes který u Nokií už konečně můžeš posílat obrázky a pro kámošku možná i využitelný foťáček.

P.S.: Siemens nechci nijak zvýhodňovat před ostatními, je to jen můj názor. Snad jsem se tímto nikoho nedotkl.
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Petr_Novak 9. 4. 2005 15:27

Hmm... ta 3200 by taky nebyla špatná! Sice už je to starší telefon, ale pro nenáročnější uživatele je stále použitelný! Ten foťák sice fotí jen v 352×288, ale lepší než bez. Dále má telefon např. možnost tvorby vlastních krytů, naleznete zde radio, svítilnu, záznamník hovorů a zvuků... zatím asi nejlepší volba ze zde jmenovaných...
Petr_Novak
Junior

Odeslat příspěvekod Magistr Kelly 9. 4. 2005 18:19

M55 je momentálně v akci v Electroworldu za sympatických 2.499,-
http://www.electroworld.cz/intershoproo ... page07.pdf

Jinak 3100 je taky fajn.
Magistr Kelly
Junior

Odeslat příspěvekod ConPower 9. 4. 2005 19:34

Magistr Kelly píše:M55 je momentálně v akci v Electroworldu.u/quote]

Myslíš, že bude chtít ten samý telefon, co se jí pokazil?

2 Petr_Novak: Vždyť říkám, že 3200 je celkem dobrá, ale jak jsi říkal, že je ze zmiňovaných nejlepší, není to tak docela pravda - podle katalogu MM je jak za C65, tak i T610, které jsem já zmiňoval.
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Gloe 9. 4. 2005 19:48

Nokia 2600 a 3100
Gloe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Magistr Kelly 9. 4. 2005 19:48

No to já nevím... :roll: Údajně se "rozbil" což může znamenat i fyzickou destrukci. Teď jsou mobily čím dál větší shity a nikdo kromě zákazníků nemá zájem na tom, aby ti moc dlouho vydržely. Chtít po dnešních mobilech, aby vydržely 6 let jako moje starožitná (leč stále plně funkční) 3110, je asi nemožné. :eh
Magistr Kelly
Junior

Odeslat příspěvekod Murmi 9. 4. 2005 20:17

Do Siemense řady A, bych asi nešel, je to taková "bakelitová" škatulka. Doporučoval bych Nokii 3100, nebo spíš 3120, ale ta je dražší.
Jak podotknul dejvídek, N3100 už se doprodává a je za opravdu dobrou cenu.
Murmi
Junior

Odeslat příspěvekod Pivin 9. 4. 2005 20:21

Petr_Novak píše:Já bych byl pro tu Nokii 3100. Nechci odrazovat, ale ta A60 - nic moc. Display je příšerný, tlačítka nic moc (obzvláště v pouzdře to je hrůza).... ale každému sedí něco jiného.
Pivin
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Stoobi(smazano) 10. 4. 2005 08:28

Tak jsem to s ní probral a vypadá to, že nad 2k určitě nejde. A nechce ani přecházet n jinou značku, takže buď Siemens A57 nebo A60. To už nechám na ní.

Jen by mě ještě zajimalo, jestli nevíte, kde by ho meli levněji než na Cybexu.

Díky :arrow: :mrgreen:
Stoobi(smazano)
Kolemjdoucí

Další stránka