Spolehlivé internetové obchody?

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Vahač.X 31. 3. 2005 11:11

Marek L. píše:Příspěvky o nejlepším obchodu Coolmobil se tady v posledních hodinách objevily tolikrát, že to nemohu chápat jinak než jako pokus o reklamu. Doporučil bych k nim také takhle přistupovat (další už také budu mazat).t/quote]


A není to třeba tím, že je tam opravdu extrémně levně? Pokud se podíváte zpět na můj "dlouhý" příspěvek o srovnání cen - ten etalon byl pro mně právě tento obchod. Nakupuji tam občas a jsem spokojen. (A myslím, že nemohu být nařčen z reklamy - jméno jsem totiž vůbec neuvedl!!!)

Je mi úplně jedno jaké příspěvky budete nebo nebudete mazat, ale je mi divné, že se to týká jen jednoho obchodu (fakt s ním nemám nic společného - jsem jen zákazník), přičemž jiné jsou taky zmiňovány opakovaně :wink:
Vahač.X
Junior

Odeslat příspěvekod janaj 31. 3. 2005 11:35

lepsi obchod jak novymobil.cz neexistuje
janaj
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vahač.X 31. 3. 2005 11:38

janaj píše:lepsi obchod jak novymobil.cz neexistuje


Ale draaaahýýýýýý :?
Jo mimochodem - nejste majitel? Chi - www u Vašeho jména by tomu nasvědčovaly :-)))))))))))))))))))
Vahač.X
Junior

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 31. 3. 2005 12:01

Ne, i když to je levné, člověk nebude spamovat několik diskusí, že XXX je nejlepší. Zvlášť když si těsně před tím založil úplně novou přezdívku. To stejné platí o předchozím příspěvku od janaj. První příspěvek a hned, že není lepší obchod než novymobil.cz. Náhoda?

Někdy mám chuť diskuse o obchodech zrušit.
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vahač.X 31. 3. 2005 12:05

Marek L. píše: Zvlášť když si těsně před tím založil úplně novou přezdívku. p/quote]


Tak nevím ... bylo to na mně? Nebo nebylo? :shock:

Ale já jsem fakt nechtěl dělat reklamu - jen jsem se snažil naznačit, že je při nákupech dávat pozor třeba i na cenu - aby člověk neplatil víc než je nutno.
Vahač.X
Junior

Odeslat příspěvekod wizaard 31. 3. 2005 15:54

Lenovo ThinkPad T420s | HTC 8X | Xbox 360

Lenovo Blog CZ
wizaard
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wizaard 31. 3. 2005 15:57

Marek L. píše:Ne, i když to je levné, člověk nebude spamovat několik diskusí, že XXX je nejlepší. Zvlášť když si těsně před tím založil úplně novou přezdívku. To stejné platí o předchozím příspěvku od janaj. První příspěvek a hned, že není lepší obchod než novymobil.cz. Náhoda?

Někdy mám chuť diskuse o obchodech zrušit.k/quote]


No, já bych z toho nedělal takovou vědu. Když otevřeš fórum, musíš s takovými věcmi počítat. Jsme jen lidi... :(
Lenovo ThinkPad T420s | HTC 8X | Xbox 360

Lenovo Blog CZ
wizaard
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lef 31. 3. 2005 16:53

kupovala jsem si mobil na http://www.MobilCity.cz a byla jsem spokojena. Telefon mel original cesky zarucak a vsechno probehlo rychle a v poradku
lef
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Osiris 31. 3. 2005 17:32

Marek L. píše:Někdy mám chuť diskuse o obchodech zrušit.
Acer TravelMate 4502lmi
One Touch Club>N5110:C35i>M50>T630
Osiris
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MegaMC(smazano) 31. 3. 2005 18:51

Goddad píše:nejlepsi bohuzel kamenny obchoid je http://www.coolmobil.net jsou zde naprosto bezkonkurencne nejlepsi ceny a vse se zarukou kvality vse s originalnim zarucakem atd...... jen namitkou treba cena SE K500i je zde 4389,- mam ja i moji pratele mnoho zkusenosti a vse probehlo bez problemu muzu vrele doporucit


Jsou to 100% sedivky,tak newim,o jake zaruce mluvis :x :shock:
A ty jejich stranky...Hruza a des :roll:
It IS gOOd daY tO DiE (c)Red Army Soldier
N3330=>N-Gage=>N6600=>N7610
Nokia RULLLZ
MegaMC(smazano)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Goddad 31. 3. 2005 20:07

MegaMC píše:
Goddad píše:nejlepsi bohuzel kamenny obchoid je http://www.coolmobil.net jsou zde naprosto bezkonkurencne nejlepsi ceny a vse se zarukou kvality vse s originalnim zarucakem atd...... jen namitkou treba cena SE K500i je zde 4389,- mam ja i moji pratele mnoho zkusenosti a vse probehlo bez problemu muzu vrele doporucit


Jsou to 100% sedivky,tak newim,o jake zaruce mluvis :x :shock:
A ty jejich stranky...Hruza a des :roll:

predem rikam ze to neni reklama abych nebyl narcen...... opravdu mam s nima mnoho zkusenosti a sedivky to nejsou!! je k tomu 2 leta zaruka proste komplet foun originalni baleni vse v nem..... proste s tim nemam problem a na strankach zas tak nezalezi dulezity je obsah!
Goddad
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bigdoc 1. 4. 2005 09:36

Goddad píše:nejlepsi bohuzel kamenny obchoid je http://www.coolmobil.net jsou zde naprosto bezkonkurencne nejlepsi ceny a vse se zarukou kvality vse s originalnim zarucakem atd...... jen namitkou treba cena SE K500i je zde 4389,- mam ja i moji pratele mnoho zkusenosti a vse probehlo bez problemu muzu vrele doporucit


Nechci tě obviňovat z toho, že jim děláš propagandu (coby jejich zaměstnanec, spoluvlastník..?), protože na to nemám důkaz, ale ve svém tvrzení nemáš pravdu. Srovnal jsem teď i tu "akční" nabídku coolmobilu, tedy ty telefony na titulní stránce, které mají v akci s cenami, které nabízí http://www.cybex.cz, a je to zhruba půl na půl - v polovině případů levnější cool, v polovině cybex.
bigdoc
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Goddad 1. 4. 2005 15:49

bigdoc píše:Nechci tě obviňovat z toho, že jim děláš propagandu (coby jejich zaměstnanec, spoluvlastník..?), protože na to nemám důkaz, ale ve svém tvrzení nemáš pravdu. Srovnal jsem teď i tu "akční" nabídku coolmobilu, tedy ty telefony na titulní stránce, které mají v akci s cenami, které nabízí http://www.cybex.cz, a je to zhruba půl na půl - v polovině případů levnější cool, v polovině cybex.l/quote]

tak samozrejme ze se najde nejake telefony levnejsi nekde jinde j jen na kazdem aby si nasel tu pro nej nejvyhodnejsi cenu a pak je to na nem..... ja jsem si nasel na coolu tak jen referuju sve kladne zkusenosti....
Goddad
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 2. 4. 2005 13:10

AAAmobil.cz - žádný problém.
ConPower
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Valheru(smazano) 2. 4. 2005 19:45

bigdoc píše:[quote="Vahač.X";
ZARÁŽÍ MNĚ, JAKÉ CENY MAJÍ INTERNETOVÉ OBCHODY (a to si ještě přičtou cosi za poštovné a balné a ... :? )

Jméno a webovou adresu (toho obchodu, kde nakupuji) zatím neuvádím - nejsem ani majitel ani reklamní agent ...r/quote]

Ale jenom ji klidně uveď, vždyť jde tady o to, si pomáhat - který je ten kamenný obchod s tak nízkými cenami? Já mám zkušenosti přesně opačné - internetové obchody o 10-20% pod kameníkem, a to bez výjimky.

Jinak standardní záruku (2 roky) ti dá každý slušný obchod - je jedno, zda je internetový nebo kamenný. /quote]
Kdyz teda chces kamenika tak B-Tel Uh Brod uz mam od nich 3 mobil a max spokojenost.Jinak z netovych aaamobil 5 nakupu a vzdy bez problemu.
Valheru(smazano)
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků