V Čechách ako na Slovensku aneb O2 SK zrušilo roaming v ČR

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod anonymius 12. 8. 2020 18:01

Minimalni dobiti je 6€ ? Prodlouzi platnost kreditu a karty o 12 mesicu ?
Samsung Galaxy S23, S21, S7, S2, A34
anonymius
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 25. 5. 2021 18:43

O2 chce poraziť hoaxy a vrátiť rozum na internet. Otestujte sa a získajte dáta zadarmo

Video odkazuje ľudí na web :

http://www.datujzodpovedne.sk

, kde nájdete jednoduché tipy a rady, ako sa nedať nachytať aj krátky test mediálnej gramotnosti. Za to, že takto prejavíte záujem dátovať zodpovedne, získate po jeho absolvovaní aktivačný kód na neobmedzené dáta na jeden deň. Ak pozvete niekoho ďalšieho na test, môžete získať ďalší kód.

-- 25. 5. 2021 19:48 --

Za absolvovanie kvízu na
http://www.datujzodpovedne.o2.sk získavate
Neobmedzené
dáta na deň
Službu môžete využiť zaslaním SMS v tvare
KOD 2K*****9
z Vášho O2 čísla na telefónne číslo 9922

:D ty kódy jdou udělat minimálně 2 :D Maximálně asi nekonečno. :D

-- 25. 5. 2021 20:04 --

Mozes ho cerpat aj v EU, no bez priplatku mozes vyuzit len objem dat, ktory mas k dispozicii v ramci programu, ktory u nas vyuzivas.

*************************************

Takže vhodné pro ty, co pojedou na výlet / dovolenou na Slovensko. 8-)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod avalonboy 25. 5. 2021 20:36

A kolko dat dostanem ked mam predplatenku a nemam ziadny balicek aktivovany a som mimo slovenska? Inak data platia v den ked ich aktivujete + dalsich 24 hodin. Takze teoreticky i 2 dni.
avalonboy
Junior

Odeslat příspěvekod GOLDman5 25. 5. 2021 23:38

Uz davno ma O2 neobmedzene data , roky, staci vediet vyuzit rozum a troska znalosti tcp/ip a tuneling :) :D Kaslat kody :)
GOLDman5
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 27. 5. 2021 02:45

Má ten kupón nějak omezenou expiraci ? Zná ji někdo ? :D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xsw 27. 5. 2021 03:18

GOLDman5 píše:Uz davno ma O2 neobmedzene data , roky, staci vediet vyuzit rozum a troska znalosti tcp/ip a tuneling :) :D Kaslat kody :)

A pro laika návod napsat neumíš? Většina lidí nemá znalosti tcp/ip tuneling.
xsw
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 27. 5. 2021 16:45

Takže kód je možno použít až do konce srpna. Ideální na dovolenou na Slovensku. Opravdu to funguje celý den od zadání a ještě i druhý den. Limit je 100 GB a pak dojde ke zpomalení dat.
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Persbrandt 28. 5. 2021 20:02

Uz nekomu z uzivatelu karty Volnost sidlicich v Cesku zacali uctovat ty roamingove priplatky za kazdou minutu navic k tem 0,10 Eur za hovor? Mne teda ne, ale je fakt, ze jsem v posledni dobe volal hodne malo.
Na chatu O2 SK mi ted operatorka prekvapive sdelila, ze pokud nejaky uzivatel O2 SK v Cesku neprovola vic nez cca 3000 minut mesicne, tak ze mu nebudou ani nyni uctovany zadne roamingove priplatky k hovorum, ze zaplati jen tech 0,10 Eur za cely hovor, i kdyz bude sim karta trvale provozovana v Cesku. Ten limit 3000 minut by byl samozrejme v pohode, bylo by to super, neodpovida to ale tomu, jake podminky operator inzeroval drive.

Ma nekdo od operatora podobne poznatky nebo ma naopak nekdo zkusenost s pouzivanim karty, ktera toto vyvraci?
Ptam se taky, protoze vaham, jestli se mi zase vyplati dobit kartu za 6 Eur.
Persbrandt
Junior

Odeslat příspěvekod Persbrandt 8. 6. 2021 21:37

to mne mrzí, že nikdo nemá žádný poznatek na můj poslední dotaz, myslel jsem, že Volnost tady ještě nějaké uživatele má. Ani Ředitel ČTŪ k tomu nic neporadí?
Persbrandt
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 13. 6. 2021 19:33

Ja nic nevim. Jen vim, ze volam podle potreby a cena se nezveda. Takze pohoda. :)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ohajo3 26. 11. 2021 23:23

Me uz priplatky uctuji
ohajo3
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 27. 11. 2021 07:56

Njn to už asi každému. Já dojedu krédo (naštěstí jsem měl jen 4 eura, zapl jsem si balíček 1 GB na 4 týdny) a sim poletí do koše. :D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 21. 1. 2022 20:33

Za ceny jako doma budeme z EU volat či surfovat dalších deset let

„Nově budou kladeny požadavky na poskytování služeb ve stejné kvalitě jako v domovské síti a na lepší informovanost o přístupu k tísňové komunikaci bez ohledu na to, kde se v Evropě nacházejí,“ informuje úřad v lednové monitorovací zprávě s tím, že zdůrazněn je zejména požadavek na poskytování relevantních informací. Jde například o upozornění na možné očekávané vysoké náklady za poskytovanou službu (např. informační linky). Nová pravidla začnou platit 1. července.

https://www.idnes.cz/mobil/mobilni-oper ... ratori_LHR
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 1. 2. 2022 22:16

O2 oslavuje 15 rokov a rozdáva darčeky pre všetkých

O2 na svojej dnešnej narodeninovej tlačovej konferencii predstavilo tri prekvapenia, ktoré si pri príležitosti narodenín pripravilo nielen pre svojich zákazníkov:

službu VOYO na 3 mesiace bezplatne pre všetkých
15 GB dát zadarmo
bezdrôtové slúchadlá O2 Pods za 15 eur

https://fony.dnes24.sk/clanky/o2-oslavu ... e-vsetkych

:D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pokudos 1. 2. 2022 22:26

K čemu ti to bude? V ČR stejně budou účtovat příplatky. :-)
pokudos
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků