Podpultovky na Slovensku

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod steve 18. 6. 2020 15:46

Z dovodu, ze forum na mobilmanii SK skapina, dovolte mi otvorit diskusiu na temu retencnych ponuk a podpultoviek od slov.operatorov tu. O jednej som sa dozvedel vcera:

O2SK - dava pri prenose cisla ku nim nekonecne volania, SMS a MMS za 10€ mesacne. K tomu 1GB dat na vsetko a 10GB na 1 appku. Ak neberies telefon , tak dalsich 10GB na dalsiu app. Takze, pri prenose cisla sa najprv treba hlasit u O2 a vypytat si ponuku, ktoru uz poniektorym poskytli. Sucasni klienti - sorry, neda sa, len novym.

Pardon - opravil som, moja chyba
Naposledy upravil steve dne 18. 6. 2020 15:58, celkově upraveno 1
steve
Junior

Odeslat příspěvekod suram 18. 6. 2020 15:51

Nechápu, proč by měli dostávat 10GB na nějakou appku, když mají neomezená data?
suram
Junior

Odeslat příspěvekod steve 25. 10. 2020 10:50

Na Slovensku to teraz konecne opat vrie, Radost /alias Cheer ci Joy-pocul som preklad tak i tak/, + 4ka robia vetry, ktore prinutili reagovat aj Orange. Zial, jeho 1.vianocna ponuka nic moc, Telekom s novinkami pride na bud. tyzden. Zistil som, ze v diskusii na mobilmania.sk za clankami o novinkach miznu aj slusne napisane prispevky, ktore vyvracaju argumenty platenych diskuterov.
Preto by som nasincov poprosil, aby tu informovali o retencnych a inych ponukach, ktore dostali.
Tak, ako sa zrealnili ceny rumunskych operatorov /po rozhodnuti sudu, ze rumunsky obcan ma pravo na ceny digitalnych sluzieb, umerne svojmu podpriemernemu EU platu/, mame aj my pravo o rovnaku poziadavku. Nas Regulator je stale na strane operatorov, ktori svojich klientov drzia v jednostranne vyhodnych zmluvach /pre nich - po cenovej stranke/. Na zaver odporucam, pokial nepride aj ku nam cenova revolucia, treba cisla prenasat a hladat podpultovky. Nechcem sa prestahovat do Rakuska, Polska ci Rumunska, tu musia nastat slusne poriadky a vztahy medzi operatorom a klientom.
steve
Junior

Odeslat příspěvekod red98 25. 10. 2020 11:22

Argumentum ad hominem je argument, ktorým sa diskutujúci snaží vyvrátiť oponentovo tvrdenie poukazovaním na oponentove skutočné či domnelé nedostatky. Snaží sa previesť dialóg od diskusie o probléme k diskusii o mravnej či inej oponentovej integrite.
red98
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod redmond 25. 10. 2020 14:34

Ak by si chcel podpasovky na slovensku, tie su na Matovicovej stranke facebooku.
my name is mond, Redmond.
redmond
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod steve 24. 3. 2021 12:39

Momentalne su vyhodne ponuky cez customercenter.sk v sieti Orange, napr. aj nekonecno + data za 15€. Som zvedavy na vase vysledky, skuste. Prechodmi ku konkurencii prinutite aj toho vasho operatora /skor ci neskor/ k nasadeniu nizsich cien.
steve
Junior

Odeslat příspěvekod steve 18. 11. 2021 08:07

Podla diskusii v clankoch mobilmanie sa vyhodne podpultovky objavuju u Orange, zrejme ako dosledok odchodov klientov ku konkurencii uz niekolko stvrtrokov po sebe. Konkretne: nekonecno + 4GB za 7,50€/mesiac, resp. nekonecno + 3GB za 10€. Na retencnom zrejme laviruju medzi stratami financii za klienta a jeho sikovnostou pri jednani, taktiez ich trapi 4ka so Slobodou 100+ s 15GB za 10€. Za pokus nic nedas, teraz je na to vhodny cas.
steve
Junior

Odeslat příspěvekod steve 31. 10. 2022 09:25

pred Vianocami sa chystam na tyzden do Prahy, pre zmenu, o aku vianocnu podpultovku sa mi oplati uchadzat? Dakujem za navigovanie a info.
steve
Junior

Odeslat příspěvekod steve 18. 12. 2022 09:43

Chcem Vas poprosit o pomoc a tipy, potrebujem preniest 1-2 cisla v rodine od Orange-u a hladam predplatenku /alebo minipausal/ najma pre data. V kovidovom obdobi, svagor pri prenose cisla ziskal 2GB za 1€ + minuty podla spotreby, ale to uz teraz nie je dostupne. Vdaka.
A co sa tyka tej Prahy vyssie, mam to vyriesene cez Odorik.
steve
Junior

Odeslat příspěvekod steve 21. 12. 2022 08:12

Aby nikomu nebolo luto za slovenskymi predvianocnymi akciami, tak zatial najlepsi darcek, co by som bral je od 4ky. Pri prenose cisla, alebo pri kupe novej SIM karty zaplatis 4€ s kreditom 4€ + 1GB dat na 1 mesiac a dostanes dalsiu SIM kartu s kreditom 4€+1GB. Naco by mi bola karta od talianskeho operatora v tej istej cene s nekonecnom a 11GB datami /ktore je standardne aj po Vianociach, ci na furt/ ? Zbytocne kvakat a minat minuty, vracat neminute a nestarat sa, ze kolko este mozem volat - to nie je nas styl.
steve
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků