O2 SK Volnosť-do všetkých sietí 0.1€ za hovor v celej EU

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod TTxx 25. 2. 2022 19:07

A jde aktivovat (získat) na SIM kde není a nikdy nebyl využíván datový balíček !!!
TTxx
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 7. 5. 2022 06:10

Experiment 120

Experiment probíhá od února 2022, +1.7.2022 bude výsledek. :D

"EÚ Roaming je určený predovšetkým na účely kratšieho pobytu v Zóne 1 (krajiny EÚ, Island, Lichtenštajnsko, Nórsko, Veľká Británia, Gibraltár), a preto sa na jeho využívanie vzťahujú zásady primeraného využívania. Ak dôjde k ich porušovaniu, t. j. ak spotreba a pobyt v krajinách Zóny 1 za predchádzajúcich 120 dní prevyšovali nad domácou spotrebou/pobytom a spotrebou/pobytom v Zóne 2, 3 a 4 o viac ako 50 %, môžeme Vám účtovať príplatky za nadmerné využívanie EÚ Roamingu."

https://www.o2.sk/podpora/centrum-podpo ... rect=false

:D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Persbrandt 7. 5. 2022 14:41

Tato pravidla O2 SK ale nejsou nic nového, ne, tak proč to teď uvádíte? O jakém experimentu mluvíte?
Persbrandt
Junior

Odeslat příspěvekod ze.us 7. 5. 2022 18:47

Pro spatne poctare - 120 dni od konce unora, proto 1.7.
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 29. 5. 2022 20:47

Chci vyzkoušet, jestli když bude sim ležet +4 měsíce v šuplíku, jestli se vynuluje to nadměrné používání v cizině, které pak operátor zpoplatňuje přirážkou. SIM už mám v šuplíku dost dlouho, ale ještě chci počkat na změnu co bude od 1.7.2022 v ceně a velikosti dat v EU. Teoreticky by šly používat dvě sim s tím, že jedna by ležela vždy v šuplíku a jak by na tu používanou došlo oznámení o nadměrném používání v cizině a počítání přirážky, tak by se sim prohodily. Nejmenší dobití u těchto sim je 6 euro, což je +- 150 Kč (na rok), takže žádná velká pálka a u dvou sim by to znamenalo za rok dobít 300 Kč, což se dá klidně provolat a užívat si až hodinových hovorů do celé EU za 2,50 Kč. Tak uvidíme, co ten pobyt v šuplíku s tou sim udělá. :D
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GOLDman5 30. 5. 2022 03:01

Nepomoze ti to lebo vypnutim je telefon v systeme stale registrovany ako u zahranicneho OP. :!:
Ak by to prihlasis na den v SK sieti a vypnes tak to je troska nieco ine ... ;-)
GOLDman5
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 30. 5. 2022 06:22

Máš vyzkoušeno ? :-)
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 30. 10. 2022 19:58

Vianoce v O2: kupóny na zľavu, dáta zadarmo a väčší paušál za cenu menšieho

https://fony.dnes24.sk/clanky/vianoce-v ... u-mensieho
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Persbrandt 18. 5. 2023 16:36

Žiju trvale v Praze, na Slovensko bohužel nejezdím, a několik let používám kartu SK O2 Voľnosť pro volání v Česku (občas i po EU) a ušetřil jsem díky ní dost peněz.

Určitou dobu byly v Česku pro používání této karty úplně stejné podmínky jako v SK, bohužel asi před 2 lety to O2 SK zpřísnilo , a při používaní karty jen v Česku (tedy bez pravidelného pobytu v SK) mohou účtovat roamingové příplatky za každou minutu, což tu výhodnost dost snižuje.

Kupodivu, i když jsem s tou kartou stále v Česku, tak někdy mi přijde smska, že nesplňuju "primerané využívanie v EU roamingu" a že mi budou účtované roamingové příplatky, a po čase zase přijde smska, že už podmínky opět splňuji a žádné příplatky mi účtované nebudou, a to aniž by se s tou kartou něco zásadního změnilo, snad jen že třeba nějakou dobu z ní vůbec nevolám a pak možná přijde ta smska, že už mi zase žádné příplatky účtované nebudou.
Přesné záznamy jsem si nedělal, ale dávalo by to určitý smysl, protože když mi smskou oznámí účtování roam. příplatků, tak se snažím volat jinak, a ta karta zůstává nevyužitá.

Kdybych žil v SK, tak bych takovéto problémy řešit nemusel,na volání bych používal stále jenom O2 Voľnosť, snad kromě těch nejkratších hovorů.

Teď mi právě na kartě vypršel kredit, tak mám dilema, jestli se mi vyplatí ji dobíjet za minimum 6 Eur (poslední smska bohužel byla,že mi příplatky účtované budou) nebo ji mám nechat zrušit. Já nepotřebuji mít stálé číslo, na příchozí hovory mám samozřejmě CZ simku, ale problém je v tom, že když se ta karta definitivně zruší, tak se jen tak nedostanu na Slovensko, abych si koupil v prodejně O2 SK novou kartu Voľnosť za 2 Eur, a v Česku ji jen těžko seženu.

Btw. nevíte náhodou , jestli O2 SK v prodejnách ještě prodává tu kartu Voľnosť za 2 Eur?
Každopádně mi zůstává to dilema, zda teď v květnu Voľnosť dobít za 6 Eur nebo ji nechat propadnout
Persbrandt
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků