Blokovanie mobilov operatormi

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod kameo 29. 3. 2006 13:17

Odkedy plati, ze operatori uz nepredavaju mobily blokovane iba pre svoju siet? Informoval som sa v Orangei a tam mi povedali, ze mi zdarma odblokuju aj starsi tel. ak bol zakupeny u nich ale musim podat pisomnu ziadost.
kameo
Junior

Odeslat příspěvekod aquila 29. 3. 2006 13:19

to plati iba pre orange, ktory neblokuje mobily mozno uz aj vyse 5tich rokov ;)

to len t-mobajl blokuje :lol:
aquila
Junior

Odeslat příspěvekod Majik 29. 3. 2006 13:28

a neplati to pre TMSK kde su telefony stale blokovane.... mozes po skonceni viazanosti poziadat o odblok a pri easy po dobiti kreditu minimalne 5.000,-
Majik
Junior

Odeslat příspěvekod kameo 29. 3. 2006 14:22

No 5 rokov asi tazko. Ja som vybral pred rokom na pausal Siemens CX65 a je blokovany iba na Orange.
kameo
Junior

Odeslat příspěvekod aquila 29. 3. 2006 15:53

kameo: si mal bud smolu, alebo si to bral na primu. ale ani tam sa mi to nezda.

ja som mal pred 5timi rokmi uz neblokovany telefon od orangeu. preto hovorim o 5tich a viac rokoch.
aquila
Junior

Odeslat příspěvekod Obruck 29. 3. 2006 16:01

Ja som zobral od Tmobile na vianoce cx75 a bol som prekvapeny, ze nie je blokovany.
Obruck
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kameo 29. 3. 2006 16:43

Kedysi to bolo tak, ze tel. boli v zasade bloknute u Orangeu, potom iba niektore a teraz by nemali byt ziadne.
kameo
Junior

Odeslat příspěvekod Termix 29. 3. 2006 17:13

Zavisi to od konkretneho telefonu.3 roky dozadu som bral tel z easy ponuky a nebol locknuty.pred rokom na vianoce 3120 a ma lock,kamarat bral hned po mne 6230 nema lock.A po skonceni viazanosti ti ho musia odblokovat,to im plynie zo zakona.
Termix
Junior

Odeslat příspěvekod Sh4dow 29. 3. 2006 19:57

ja som pred par rokmi este z eurotelu bral T630 (hnusne draho) a taktiez neblokovany :)
Sh4dow
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Jessica 29. 3. 2006 22:47

Zrejme to zavisi aj od stastia.Kamos co robi v Orange,mi sam povedal,ze niektore varky byvaju bloknute a ine nie.Ja za devat rokov som brala vela fonov a nijaky nebol zablokovany.A po skonceni viazanosti ho musia na poziadanie bezplatne odblokovat.
Jessica
Junior