Zlava po 24 mesiacov

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod maco8 18. 5. 2006 11:04

Zdravim ako mam poziadat o zlavu na nokiu 6280 v tm?Skoncila sa mi viazanost a nechu mi dat ziadnu zlavu ako mam na nich pritlacit?Poradte nieco.Mate aj nejake neoficialne info o nejakych new fonoch lebo tam nic dobre nemaju diky
maco8
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod netopier222 18. 5. 2006 11:48

jediná zľava , ktorá ma napadá pre radového klienta je doplatiť si MT bodmi. Aj v tomto prípade, však bude platiť viazanosť na 24 mesiacov. Všimla som si na fóre, že češi sú akosi na tom lepšie ( TM ), že by si viac vážili zákazníka ?
netopier222
Junior

Odeslat příspěvekod maco8 18. 5. 2006 12:13

To mi ponukali ale ja chcem financnu zlavu niekde to bolo v novinach ze poskytnu zlavu len treba pritlacit len ako?Hm?Poradte
maco8
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Driver 18. 5. 2006 13:29

Pohroz jim, ze pujdes ke konkurenci :)
Das Auto
Driver
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod maco8 18. 5. 2006 13:58

Sak to chcem ale poradte ako...Neviem ci to pomoze im len povedat...
maco8
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod SOPHIA 18. 5. 2006 15:16

Z vlastnej skúsenosti,podľa segmentu do ktorého si zaradený,/ten segment sa urcuje podla výsky priemerných faktúr,doby od kedy si zákazníkom atd,/majú na retenčnom oddelení možnosti ponúknuť ti niečo viac ako v predajni.Ale len vtedy,ak podáš výpoveď Zmluvy,a už nie si viazaný.Vtedy ak si v dosť vysokom segmente,a oni ťa zavolajú späť,že prečo výpoveď atď..ti možu ale NEMUSIA ponúknuť aj zľavu z ceny MT,ja osobne z praxe viem o max.30%zľave z ceny.
SOPHIA
Junior

Odeslat příspěvekod globalplayer 18. 5. 2006 15:31

a ak mas najnizsi segment,co asi aj maj,kdeze ti neponukli ziadnu zlavu,tak velke sance na to ze by si z nich nieco vybuchal nemas
pisem svoje nazory,to znamena ze su ine ako vase
globalplayer
Pokročilý

Odeslat příspěvekod maco8 18. 5. 2006 15:48

Faktury priemer 700sk mam 55viac.A zakaznikom som uz asi 5 rokov 2 pausalny a 3 easy no co do ktoreho segmentu ma mozu zaradit?
maco8
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod globalplayer 18. 5. 2006 16:32

kludne do segmentu low.... keby si bol medium tak mas nejake zlavy na phony
pisem svoje nazory,to znamena ze su ine ako vase
globalplayer
Pokročilý

Odeslat příspěvekod maco8 18. 5. 2006 16:38

To akoze nic ziadna zlava ???:-((
maco8
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod SOPHIA 18. 5. 2006 16:50

Tak podla segmentu asi velmi nie,skús počkať na Jún-Júl,mozno pri soustení MNP sa niečo udeje,ale na veľké zľavy pri tejto triede fónov pre bežného užívaťeľa nečakám,skôr ti ponuknu min+sms atd.
SOPHIA
Junior

Odeslat příspěvekod nex sa paci 18. 5. 2006 17:30

ja mavam ucty za faktury vzdy nieco nad tisic... ktory som segment??
nex sa paci
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod SOPHIA 19. 5. 2006 10:10

Tak ak to máš za posledných 6 mesiacov okolo tej 1000-ky,mal by si byť v Medium segmente.Ale najjednoduchšie to zistíš v ktorejkoľvek predajni!
SOPHIA
Junior

Odeslat příspěvekod Martin6 19. 5. 2006 10:56

Vy ste dobri s tymi segmentami. V orangei ma kazdy verny od noveho roku zlavu 500 sk na ktorykolvek mobil a nezalezi aky je segment. Ale to je orange co nanho tu v mobilmanii kazdy nadava.
Martin6
Junior

Odeslat příspěvekod Fazotron 19. 5. 2006 11:14

maco8 píše:Sak to chcem ale poradte ako...Neviem ci to pomoze im len povedat...

No mozem ti povedat ze asi neuspejes.Skusal som to aj ja.Minuly mesiac mi koncil pausal a tak som si chcel vziat Nokiu 6280.Ale ta cena 7990 SKK je pre mna moc vysoka.Skusal som teda volat na 12345 a pohrozenim ze ukoncim spolupracu s T-Mobile mi ta mila pani odpovedala "k vasmu telefonnemu cislu nie je priradena ziadna akcia so zlavou na MT 6280.Pisal som aj rozsiahli mail do T-Mobilu a zaskrtol som si "ze ziadam odpoved" a ani mi neodpisali.Takze tak.Ale skusit to mozes :hm
Nokia 6230i, FW: 3.72, RSMMC KINGSTOM 512MB Dual Voltage, DKU-2, BT: MSI 6967, operátor: T-mobile SK
Fazotron
Junior

Další stránka