Nove telefony v t-mobile

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod PatrikL 26. 5. 2006 20:37

"6103 ktora je parametrovo o 7 poschodi nizsie ak ov3i" som zvedavý čo na to povie aquila - jeho láska k nokiám sa nedá neprehliadnuť
Naposledy upravil PatrikL dne 26. 5. 2006 20:39, celkově upraveno 1
PatrikL
Junior

Odeslat příspěvekod d. 26. 5. 2006 20:38

globalplayer:a ty tu statistiku mas?
d.
Junior

Odeslat příspěvekod lipkofil 26. 5. 2006 20:53

aquila: neviem o com kecas ved si to umts nikdy nevyskusal ani ten videohovor
f.u.c.k you orange

serus ty buzik ,nokia E51 black steel
lipkofil
Junior

Odeslat příspěvekod globalplayer 26. 5. 2006 21:31

aquila ty ****** tutko je ten ktory ti rano zavazuje snurky, a skus mi teda povedat v com je hlavna vyhoda UMTS ak nie v MOBILNYCH DATACH ako som napisal ty negramotny strajkokaz,chces mi povedat ze hlavna vyhoda je v tom behat ako somar s telefonom pred xichtom???? tak potom neviem co si mam mysliet o tvojom psychickom rozpolozeni,lebo nech si dam akekolvek forum na akomkolvek portali vsetci za hlavnu vyhodu UMTS povazuju rychle mobilne data.
a ked si nahodou narazal na to ze 6103 je o 7 poschodi nizsie PARAMETROVO ako v3i,,tak mi povedz v com je rozdiel medzi predrazenou 6103 a trebars 6020 okrem bluetooth a radia ze je pomaly o 4000 drahsia nema ani megapixel foto,ani slot na kartu,ani pritazlivy design ani nic,ale zato ze je to tvoja milvoana nokia,tak uz som tutko,inak nebudem sa pytat,na vankusoch akej znacky spis,lebo urcite je to nokia.Ked nahodou nokia jedneho dna zmeni nazov ked sa da dokopy s inym vyrobcom,co spravis, spachas samovrazdu ?
pisem svoje nazory,to znamena ze su ine ako vase
globalplayer
Pokročilý

Odeslat příspěvekod aquila 26. 5. 2006 21:42

globalplayer: hovorim, este vela mlieka budes musiet vypit :)

si fakt tutko :)

s takym prizemnym tutkom, co to fakt dostiahol max na predajcu t-mobile sa nemam o com bavit ;) tvoje "blaboly" su na tej urovni na ktorej si dosiahol, cize nizke ;)
aquila
Junior

Odeslat příspěvekod d. 26. 5. 2006 22:40

mimochodom:globalplayer napisal v inej diskusii toto:

yo yo ,,ale ono oplati sa aj spravit nasledovne,,kedze ta njetko prezvana,,vacsino uta prezvana viac krat po sebe,,a nie raz,,ale aspon 4-5 krat zavola ked ho zdvihnes alebo zrusis,,,moznost je nastavit si rpesmerovanie na nejake hodne drahe cislo (njekam do ugandy a tak) a v momente ako zacne prezvanat zdvihnut a ked zlozi telefon,tak mobuil na chvilu vypnut,,,danej osobe to dojde,,ked jej dojde faktura na viac ciferne cislo,popripade jej to vcucne cely kredit,,a kedze pochybujem ez by dana osooba vedela zaco to je,,tak radsej prestane tvoje cislo nadobro prezvanat,lebo z neznamenho dovodu jej to spravi take haluze,,to je tiez riesenie

myslim,ze to dostatocne vystihuje jeho odbornost
btw:toto uz nema nic spolocne s nazvom temy
d.
Junior

Odeslat příspěvekod PatrikL 27. 5. 2006 08:29

S aguilom sa nemá cenu hádať. On ti napíše že na 6230i je pamäť na hry 30mb, on ti napíše že K750i má na nič herné technológie a celkovo keby nastala situácia 6230i vs Qtek 8310 tak by podla neho jasne vyhrala nokia.
PatrikL
Junior

Odeslat příspěvekod globalplayer 27. 5. 2006 10:26

aquila píše:hovorim, este vela mlieka budes musiet vypit :)

si fakt tutko :)

s takym prizemnym tutkom, co to fakt dostiahol max na predajcu t-mobile sa nemam o com bavit ;) tvoje "blaboly" su na tej urovni na ktorej si dosiahol, cize nizke ;)

edit:
to len svedci o tvojej inteligencii,sudit inych podla zamestnania.viac k tebe nemam co dodat.
Naposledy upravil globalplayer dne 27. 5. 2006 10:48, celkově upraveno 2
globalplayer
Pokročilý

Odeslat příspěvekod CeCo 27. 5. 2006 10:38

Ludia (teda modi a admini), dajte tomuto Lock alebo im (globalplayer + aquila) dajte nejaku vystrahu (alebo premiestnite ich prispevky do inej temy); toto ma byt topic o novych mobiloch v T-Mobile v juni a nie invektivy globalplayer vs aquila...

C.
CeCo
Junior

Odeslat příspěvekod globalplayer 27. 5. 2006 10:43

ja sa ospravedlnujem,ale vytaca ma ak ma niekto uraza na zaklade zamestnania,a co sa tyka nvoych mobilov tak vraj w300i je takmer naisto a este nejake stylove Včko by malo prist ale nemam ani sajnu o tom ze ake.plus par dalsich mobilov ale neviem ktore
globalplayer
Pokročilý

Odeslat příspěvekod matho83 27. 5. 2006 10:48

Preco lock? Sak staci premazat, len keby mal kto :lol:
Konecne klud
ale nie od s60
v.i.p. roku 2008
Kto sa smeje naposledy ten sa smeje najlepsie
matho83
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod JodiBB 27. 5. 2006 10:49

globalplayer píše:ja sa ospravedlnujem,ale vytaca ma ak ma niekto uraza na zaklade zamestnania,a co sa tyka nvoych mobilov tak vraj w300i je takmer naisto a este nejake stylove Včko by malo prist ale nemam ani sajnu o tom ze ake.plus par dalsich mobilov ale neviem ktoree/quote]

aku myslis ze by mohli dat cenu ta ten w300i?? (55viac)
JodiBB
Junior

Odeslat příspěvekod globalplayer 27. 5. 2006 11:08

moj subjektivny odhad je okolo 3500-4500,,vzhladom na to ze to ma kartu walkamn a podobne,,,ale je mozne ze bude lacnejsi,neviem,len tipujem
globalplayer
Pokročilý

Odeslat příspěvekod aquila 27. 5. 2006 19:20

PatrikL píše:S aguilom sa nemá cenu hádať. On ti napíše že na 6230i je pamäť na hry 30mb, on ti napíše že K750i má na nič herné technológie a celkovo keby nastala situácia 6230i vs Qtek 8310 tak by podla neho jasne vyhrala nokia.e/quote]

keby si si nevymyslal ;) ja argumentujem _faktami_. a nic z tohoto co si tu napisal som nepovedal... tak sklidni hormon 8)

2 globalplayer: ako som povedal, ses kusok hodne mimo ;)
aquila
Junior

Odeslat příspěvekod globalplayer 27. 5. 2006 19:30

aquila ohladom coho som hodne mimo?mnou odhadovanych cien telefonov v akcii?je to mozne,su to len a len tipy.ake su tie tvoje ?
ps:tie tvoje fakty pozname,doteraz si nenapisal ani jeden fakt napr,k N80,ked som ta poprosil aby si mi nejake napisal kedze som sa cchel poucit,tak psssst prosim.lebo jediny tvoj fakt je ze nokia je best.
(a neviem kto sudi ludi ,na zaklade zamestnania,tak neviem kto je mimo)
globalplayer
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka